Jump to content

Filia

Üyeler
  • İçerik sayısı

94
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Filia kullanıcısının paylaşımları

1. Filia

Are You Sure Çeviri

Çevirilerinde kolaylıklar dilerim ^^ Birçok çevirini izledim zaten sen de biliyorsun, gerçekten kaliteli bir çevirmensin ^^ Kiseijuu'yu da sabırsızlıkla bekliyorum >.<
  2. Lucy, Erza, Loki ahahaha müthiş olmuş :D Ve bomba Ichiya :D
  3. Yaklaşık 4 sene RP alemlerinde bulunmuş biri olarak ben de katılmayı çok istiyorum. Gerçi biraz körelmiş olabilirim :rolleyes: Kesinlikle başvuracağım ^.^
  4. Filia

Fairy Tail Favori Yıldız Ruhunuz ?

Plue benim bi'tanemdir :wub: Ama animede ilk göründükleri andan beridir Gemini'ye de ayrı bir sempatim var ^^ Aldatma olaylarını bilmiyorum ama Scorpio'ya da bitiyorum ^^ Üçüne gitti oylarım :3
  5. Filia

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Kişilik olarak Lucy'i sevsem de Mirajane'in hakkını yememek lazım ^^
    1. eXt

eXt

Güzelmiş :D Sezonun bitmesi kötü olacak gibi :S

2. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Eline sağlık, beğendim :)

3. Filia

Filia

Teşekkür ederim ^^

Olsun bu sezon bitiyor yeni bir sezon geliyor :D

6. Filia

MMD ve AMV Çalışmalarım - Yeni No Game No Life AMV

Çok teşekkür ederim beğenmene çok sevindim ^^ Youtube veya burası fark etmez olumlu - olumsuz yorumlarınızı her zaman bekliyorum ^.^ Yeni bir AMV yaptım. Sony Vegas indirmeyi başardığım için bu kez "nihayet" kullanabildim o programı. No Game No Life AMV - Follow Me:
  7. Filia

Sword Art Online 2 Yeni Videosu Yayımlandı

SAO serisini batıracaklar diye çok korkuyorum. Umarım enfes bir sezon izleriz de bu düşüncelerim haksız çıkar.
  8. Filia

Yamada-kun to 7-nin no Majo Animesi

Vuuu gelirse mükemmel olur :wub:
  9. Filia

Yaoi Fc (+15)

Ben buraya mesaj atmamış mıyım? :confused-onion-head-emoticon: Yaoi'den çok Shounen-Ai tercih ediyorum ama olsun, burası ait olduğum kulüplerden biri olmalı :bled1-onion-head-emoticon: O işledikleri inanılmaz aşk yok mu :embarrassed4-onion-head-emotico
  10. Filia

30 saniyede Hyouka

Gülmekten yerlere yattım >.< Oreki'nin "Merak ediyorum" deyişi :bye2-onion-head-emoticon: "Neden Free'nin 2. sezonu çıkıyor?" Ardından Chitanda :embarrassed3-onion-head-emotico
  11. Yok yok, lens büyük nimetmiş. Ne taşımışım kaç sene ben?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Filia

Filia

Ben de 10 yıldır gözlük kullanıyorum. Daha doğrusu kullandım. O da ayrı bir dert. Çizdirmeye de korkuyorum. Etrafa iki camın bir çerçevenin arkasından da bakmaktan bıkmıştım. Bence iyi oldu iyi :P Ehehe teşekkür ederim hepinize :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

gözlük uc kalp gulcuk gulcuk. :D hocam şey demişti bana gözlerini çizdiren bazı kişilerde korneadamı nerde kalınlaşmalar görülmeye başlanmış göz çizdirme tedavisi uzun etkileri bilinmeyen bir tedaviymiş niyse ben hocamın yalancısıyım gözlerini çizdircek arkadaşlara benden söylemesi :)

4. Filia

Filia

Ben de baya şey duydum çizdirme hakkında. Zaten gözü bozuk olan göz doktorları bile olmuyor o ameliyatı. Bir bildikleri var yani :D

12. Filia

Gray mı Lyon mu ? (spoiler içerebilir)

Gruvia :wub:
  13. Lens takmak ne zor işimiş arkadaş! Niye hafiften bulanık görüyorum ben? Q.Q

14. Filia

Einstein'ın Zeka Sorusu

Ben de bunu 1-2 yıl önce nette görüp, uzun uğraşlar sonucunda çözmüştüm. Cevap; Alman
  15. Filia

Hybrid Child Tanıtım Videosu

Ne zaman gelecek ya? :wub: Çıksın bir an önce >.<
  16. Filia

Anime Sektörü ve Türkiye'deki Popülasyonu

Sonuna kadar katılıyorum. En sinir olduğum durum bu. Hiçbir animeyi kötülemeye niyetim yok ama sadece Naruto izleyip diğer tüm animelere berbat gözüyle bakan insanlara katlanamıyorum. Benim okulumda 10 tane animeci varsa bunlardan sadece 1 tanesi "gerçek" anlamda animeci. Seviyeli olmak ayrı bir mesele gerçekten.
  17. İşte aradığım video! 10'a kadar saymayı öğrenmek istiyordum :3 1 ve 7 demeyi biliyordum sadece :P
  18. Filia

Noragami

Nasıl bayılıyorum bu animeye belli değil :wub: Şintoizm miymiş o dinin adı? Bak öğrendiğim iyi oldu :P
  19. Filia

MMD ve AMV Çalışmalarım - Yeni No Game No Life AMV

Çok teşekkür ederim :embarrassed4-onion-head-emotico Çok mutlu oldum :3 Ben de ona çok şaşırdım. Belli bir kitleye sahip olursam belki başvururum Youtube ortağına ^.^
  20. Filia

Yeni K Mangası Nasıl Olacak?

Ben de bilmiyorum ama fragmanlarında Mikoto vardı :3
  21. Filia

Yeni K Mangası Nasıl Olacak?

Aslında önce 2. sezon yapmaya karar vermişlerdi ama daha sonra filme çevirdiler. Animenin esas sonunu göreceğiz. Beni esas heyecanlandıran Mikoto'yu tekrar görmek :embarrassed1-onion-head-emotico
  22. Depresif moda girdiğinde hislerini kağıda dökmek çok güzel bir şeymiş...

1. Filia

Filia

Sinirimi bozmuşlardı da bugün hallettim o meseleyi :D

23. Filia

Shingeki no Kyojin Fark Attı

Para hırsına çıkarmıyorlar zaten 2. sezonu :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.