Jump to content

solgera

Üyeler
  • İçerik sayısı

43
  • Son ziyareti

5 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2186 profil görütülenme

solgera üyemizin başarıları

1. solgera

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Teşekkürler.
  2. solgera

( 32 / 25+ ) Saki

Toplu bölüm de ayrı güzel oluyor...
  3. solgera

( 12 / 12 ) Ao no Kanata no Four Rhythm

Saki bitti gelir yakında eli kulağındadır. 2. sezonu ileticem kesinlikle.
  4. solgera

Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece

Lütfen o bağırıp duran kızı biri nasıl beğenebilir ? Alttaki kesin Kaname Kuran.
  5. Bir de baktım çevirmen olmuşum...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. solgera

solgera

Altyazı.org daki arkadaşları çok severim. TDK nın doğru dediği kurallara yanlış diyorlar. Ya onlar bu işi çok iyi yapıyor, ya da ben bir Türkçe öğretmeni olarak Türkçe diye yanlış bir dil öğrenmişim :)

3. jans09

jans09

altyazı.orgda kırmızım olduğu doğrudur :s O dönem işin subtitlework hilesinden haberdar değildik tabii :p Atıyorsun düzeltiyor ama bazı yerler olmuyor...

4. FeeLing7d

FeeLing7d

Tam olarak düzgün bir şekilde kontrol edildiğine ben de inanmıyorum. Bazılarının çevirileri eklendikten 1 dakika sonra yeşil alırken ondan daha önce atmış birininki kontrol edilmemiş oluyor.

6. solgera

Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece

Bilemedin profil resmimdeki şahıs. Alttaki kesin asunacılardandır.
  7. solgera

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Yemeğe gidicem, buraya yazı yazıp.
  8. solgera

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Saijaku muhai no bahamut 1. bölüm, izlemek isteyen arkadaşlar kaçırmayın...
  9. solgera

Anime İstek ve Önerileri

Bana fantastik türde ama baş karakteri aşırı güçlü olan anime lazım. Örn: Mahouka; Önerilere açığım...
  10. Konu hoş güzel. Ama haberler kısmında paylaşmak için biraz geç kalınmış gibi sanki.
  11. Uçuş moduna geçtim...

12. Arkadaşlar liste resmen şöyle diyor. Siz Türklerin anime zevkleri kimselere benzemez. Eğer yazın çevirmenlerin bolca bulunduğu bir zamanda gelmeseydi bu listede en az 5-6 çevirilmeyecek seri bulabilirdiniz. Ayrıca bir çevirmen olarak diyebilirim ki yaza bizi güzel seriler bekliyor. He favorilerime gelecek isek Overlord ile Chaos dragon derim. Chaos yapımcı kadrosu ve Overlord ise konusu ile gerçekten ilgi çekici. Charlotte seriside bir şans verilebilcek animelerden.
  13. Shokugeki no soma ve owari no seraph beklediklerim arasındaydı. Danmachiyide bekliyorum ama inşallah bolca ecchi koyarak batırmazlar. Bekleyip görücez...
  14. solgera

2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)

Burada pek bahsedilmemiş ama çıkınca bir owari no seraph'a da bir şans verin derim. Pişman olmazsınız. Ayrıcam yamada-kun da bu sezonun güzel serilerinde. Bende mahouka bekleyenlerden olsamda eldekilerde fena sayılmaz...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.