Jump to content

misakiyunou

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

misakiyunou kullanıcısının paylaşımları

1. Bütün yaz One Piece izlemeyi, güncele gelip yeni animelere başlamayı planlayan bir kız

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

güncele geldikden sonra devamını merak edip mangayı okudukdan sonra "vay be aslında mangası animesinden daha güzelmiş" demesinden sonra yeni sayıyı beklemek için üzülecek olan kızdır :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

güncele gelince insanın medsi bulanıyor zaten, karınca hızında ilerliyor seri, ilk 5 dakika ost ve geçen bölüm özetiyle geçiyor WTF

2. misakiyunou

OtakuTürk Sözlük

Güzel bir fikirmiş ama spoiler bulma olasılığından dolayı kullanmaya korkuyorum :lol:
  3. misakiyunou

Rütbe Güncellemesi

bu sitede madem böyle bişey var o zaman düzgün çalışsın diye söylüyoruz. memleket meselesi değil tabi. sadece siteyi güzelleştirmek, içinde gezinmeyi daha eğlenceli hale getirmek istiyoruz. seviyemizin artmasını görerek, ilerlemeye çalışarak daha eğlenceli bir hal alır. başlık zaten bunun için açılmış neden gelip buraya "aman rütbeyi ne takıyosunuz" diyosunuz o zaman baştan başlık hiç açılmasaydı. kullanışlı fikriniz yoksa yazmayın lütfen lafım sana Nothinqness (yanlış anlama kızmıyorum yazarken kaba görünüyor olabilir)
  4. misakiyunou

Rütbe Güncellemesi

sırf buraya yazmak için üye oldum beğenip beğenmemeye göre rütbe almak konusunda haklıydınız saçmaydı ama ileri sürdüğünüz fikir hakkında fikrimi söylemek istiyorum yorum beğenisine göre olmasın dediniz sitede kalma süresine göre olsun dediniz ama o zaman da sayfayı açık bırakan herkes otaku olur. bence bir aktivite yapılmadığında hesaptan otomatik çıkış olsun mesela bazı forumlarda öyle hiçbir işlem yapmadığınızda süre doluyor ve oturum kapatılıyor burda da öyle olursa boş boş açık bırakanların önüne geçilir bu fikir böyle uygulanırsa yararlı olabilir ama tabi bu süre yarım saati falan geçmeli çünkü bir bölüm zaten 20 dakika ara falan verilse bişey olsa yarım saat olabilir o yüzden yarım saat geçip hala hiçbir işlem yapılmadıysa (örneğin "izledim" tuşuna basmak ya da yorum yapmak ya da başka sayfaya geçmek vs) o zaman oturum kapatılır ve online olma süresi kontrol edilmiş olur en fazla online olanlara rütbe verilir ama bunun günlük online olma saatiyle alakalı olması kötü olur iş/okul yüzünden giremeyenler sadece haftasonu girdiği için 1000 tane anime izlese çok bilgisi olsa bile rütbesiz olur o zaman bunu da istemeyiz. benim fikrim böyle.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.