Jump to content

Kenji-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Kenji-kun kullanıcısının paylaşımları

1. Kenji-kun

Anime Hearts Fansub

Random gülmek istiyorum fakat bunu yaparsam forumda random kesinlikle yasaklanabilir. :D
  2. Kenji-kun

Anime Hearts Fansub

Normalde yapmak istediklerimi ve yapmak üzere olduklarımı ortalıkta söylemeyi fazla sevmem fakat Hetalia ve diğer birkaç anime öncelikli hedefim olmasına birikmeye başlayan yeni animeler çoğaldı haliyle devam ettirilmemiş fansublara bakabilicek durumda değilim. Ama çevirmen sayımız çoğaldıkça herkesin hoşuna gidicek sürprizler yapmayı düşünüyorum. Ve çevirmen alımları devam etmektedir grup içi yardımlaşma olduğu için fazla yorucu bir tempomuz yok.
  3. Kenji-kun

Herkese merhabalar

Hoşbuldum ^^ Seve seve yardım edebiliceğini düşünüyorum sadece buna takıldıysan. Teşekkürler hoşbuldum. Hoşbuldum :)
  4. Kenji-kun

Herkese merhabalar

Hoşbuldum Hoşbuldum foruma :hi-onion-head-emoticon: teşekkürler hoşbuldum evet yaoi ve yuri seviyorum sorun olmaz heralde :D
  5. Çay

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kenji-kun

Kenji-kun

Oda çay olduğu için sorun yok <3 :D

3. Lethal

Lethal

İşte sen sıcak çayı seviyosun ben soğuk :D o yüzden şey ettim. :D

4. Kenji-kun

Kenji-kun

olsun çay çaydır sevelim koruyalım onları :D

6. Kenji-kun

Herkese merhabalar

Evet öyle, güldürdüğüme sevindim :D Yaoi konusunda erkeklere karşı yorum yapmıycam içinden çıkamıyoruz sonra. Teşekkürler hoşbuldum ^^ Çok teşekkür ederim bende memnun oldum ^^ Gayet eğlenceli zaten : :D Hoş buldum :cool-onion-head-emoticon: Hoş buldum teşekkürler :) Hoşbuldum.
  7. Ben Alper "Kenji" Aydoğmuş, 18 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. TürkAnime'yi çok uzun zamandır takip ediyorum fakat üye olmak şimdi mümkün oldu (neden diye sormayın bende anlam veremedim). Kendimden bahsetmem gerekiyor sanırsam nede olsa tanışıp kaynaşma amacındayız; 18 yıldır profesyonel olarak nefes alıp veriyorum. Bilişim bölümü Webtasarım dalı öğrencisiyim. Yaklaşık 9 yıl önce ufak tefek meraklarla anlayamadığım ingilizceyi anlamak için çabalar göstermeye başladım. İlk olarak pc oyunlarına türkçe alt yazı desteği sağlayarak çeviri dünyasına adım attım. Tabii ki uzun yıllar sadece çeviri ile kalmadım farklı alanlarada yöneldim. Daha sonrasında Türkiye'de oldukça sevilip sayılan bir kaç film ve dizi gruplarında farklı bir nickle çevirmenliğe devam ettim. En son çevirmenlik yaptığım film site telif hakları ihlali gerekçesiyle kapatıldı, 6 7 ay kadardır çeviri işlerini bırakmıştım ki AnimeHearts Fansub grubuna katılarak yeniden çevirilerime başladım. Anime izleyip manga okumayı severim. Bazı kişiler tarafından anormalmiş gibi yadırgansada yaoi ve yuri (yaoi ağırlıklı olmak üzere) seviyorum. AnimeHearts Fansub'da görev almaya başlayalı 3 gün oldu ilk 1.5 gün içersinde "Mou Hitotsu no Mirai wo." (TürkAnime'de 207. sırada) isimli kısa animenin ilk 2 bölümünün türkçe fansubunu sizlere sundum. Kısa bir süre sonra birçok arkadaşı sevindirecek bir fansub ile TürkAnime TV'de karşınızda olucam :rolleyes: Bağlı olduğum grubu merak eden arkadaşlar olursa eğer; TürkAnime Forum AnimeHearts Fansub tanıtım ; http://forum.turkanime.tv/topic/10032-anime-hearts-fansub/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.