Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

7 Takipçi

Shotdown hakkında

• Doğum günü 10/16/1993

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    www.cocoleech.com www.haberler3.com

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Arada yemek yaparım bir menemen yaparım mahalle kapıya gelir sonuçta gurbette öğrenciyiz menemeni biz yapmıyacağız'da kim yapıcak ?

Dota 2 oynarım lane farketmez easy,hard lane,mid lane wood(jangıl <3 ) favori herolarım tabiki Kael İnvoker,Tinker(Pew Pew Pew Pew Pew diyişi bitiriyor beni.)mirana abla,kasap amca,Geomancer ve Spectredir ve bu heroları cok fena oynarım acımam,affetmem,göz yaşına dahi bakmam yani ^^
    Kitap okurum neredeyse Dan Brown'ın her kitabına bakmışımdır.Onun haricinde ünlü seriler LOTR,Harry Potter,Alacakaranlık gibi gibi....
    Pes atarım eski pescilerdenimdir çayına,kahvesine,patates ekmeğine,her türlü hesabına atılır :P
    Okeyde çok pis yancılık yaparım her türlü taş çalınır adrese teslim edilir ^^
    (5 sene önce ilgi alanlarım böyleymiş.)

Son profil ziyaretçileri

16987 profil görütülenme

Shotdown üyemizin başarıları

1. Ah be çekik gözlü kardeşlerim drifters 2.sezonu çıkarın kenichinin yeni sezonu duyurun Ansatsu Kyoushitsu Nagisa diye yeni sezon yapın karma cumhurbaskanı olmuş olsun Çok mu şey istiyoruz ?

2. Black Cloveri keşke yeşilçam stüdyoları yapsaydı.Daha kaliteli bir dövüş izlerdik.Son bölümden sonra gözümden düştün 5 yapraklı yonca.

3. Prison Break 5.sezon aman tanrım :o Sözcükler yetmiyor duygularımı ifade etmeye :)

1. Kikuchi

Kikuchi

Fox yapar ya ... Şubatı iple çekiyorum :D

2. Shotdown

Shotdown

Prison Break bu yaz dizimag de yazmış dizimag ama 2017 başında cıkması planlanıyor yazıyor haberlerde de hangisine inanıyım bilemedim :O 

4. "Bizi birleştirmeyi vaat eden teknoloji bile bizi birbirimizden ayırıyor.Artık her birimiz tüm dünyayla elektronik bağlantı içindeyiz ama aslında son derece yalnızız." Melekler Ve Şeytanlar,Dan Brown
  5. OP manga 1 hafta ara keşke biriktirip bir çırpıda okuyuverseydim :beaten-onion-head-emoticon:Bir Game Of Thrones'u beklerken bu kadar heycanlandım birde op manga :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

6. Shotdown

One Piece Film Gold Fragmanı Karşımızda

Bakalım başlarını bu sefer nasıl bir belaya sokuyorlar Haber için Teşekkürler
  7. In your head,in your head they are still fighting.
  8. Shotdown

Narutonun Son oyunu hangisi?

Naruto Shippuden ultimate ninja storm revolution :)
  9. Shotdown

TI5 Ödül Havuzu 15 Milyon Dolarlık Hedefine Ulaştı

Ben şunu bilir hep şunu söylerim bu adam Tİ5 'te oynamayı hak eden nadir Oyuncular arasındadır.Şu sahne compa verdiğim paranın bana 10 katı zevk yaşattı. Leshrac metada olduğu sürece "rat doto,win doto,easy money" Fakat bana göre geçen seneden daha zevkli olacak bu sene ti.
  10. Shotdown

Bul Getir!

Bende yine kendi evreninin efsanesi olan bir karakter isteyeyim. Avatar çok karışık anime olarak kabul eden var etmeyen var o yüzden alternatif olarak Dünyanın en iyi abisi İtachi olabilir :) Gördüğünüz üzere çok becerikli bir kişiliktir bir yandan yumurta kırarken bir yandan da çay demliyor canını yediğim :lol: Gelelim senin isteğine Hocam Bende Karaoke yapan bir hatun karakter istiyorum :lol:
  11. Shotdown

Geri gelen adamın günceleri gibi!

Hoş geldin ^_^
  12. Shotdown

Merhabalar, Merhabalar...

Hoşgeldin ^_^
  13. Shotdown

Blade and soul oyununu tanıtım :D

Avrupa sunucusu daha açılmadı o yüzden çıkmamış olarak biliyor olabilirsin :lol: Daha sabah indirdiğim bir oyun ne yazıkki çin ve tayvan sunucularında havadan ping yağıyor o yüzden rus privatesinde oynuyor çoğu vatandaşımız.Başarılı bir MMORPG ^_^
  14. Shotdown

Herkese Merhaba

Hoşgeldim umarım iyi vakit geçirirsin Sertaç :lol: Bu arada yolun çok uzun bleach,one piece sana anime onermiyecegim çünkü bu 2 animeye basladıktan sonra kafanı kaldırıp dedigim animelere bakamıyacaksın bile ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.