Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

Shotdown kullanıcısının paylaşımları

1. naruto shippuden movie 7 piyasaya düşmüş hadi hayırlısı çevirmen arkadaşlara başarılar dilerim (:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shotdown

Shotdown

daha izlemeye fırsatım olmadı yeni oturabildim pc basına fakat arkadasımın dedigine gore cokta iyi değilmiş zaten (:

3. LeornKayn

LeornKayn

Beklenti ne ki zaten bir dizinin filmi yapıldığında genelde tutmaz...çünkü diziyle bağdaştıramazsın...bir filmin dizisini yaptığında genelde tutmaz çünkü diziyle bağdaştıramazsın o yüzden fazla beklenti içinde olmıyacaksın...bu tür olaylarda...

4. Shotdown

Shotdown

Genelde dediğin gibi.Bunlar hep trailerlar yüzünden oluyor trailerı görüyorsun bir beklenti içerisine düşüyorsun filmi izleyince hayal kırıklıgına ugruyorsun

2. Shotdown

Dota Muhabbet Mekanı

Arada istisna Türk oyuncular çıkıyor yahu fakat genelleme olarak bende sevmiyorum egoları almış başını gitmiş,herkezde bir carry sevdası sorsan hepsi bir arteezy fakat gel gör farm atamıyorlar.Yabancı oyuncular ile daha iyi anlaşıyorum çünkü laf dinliyorlar (: içimide dökmüş oldum rahatladım ps:Buradan tüm dota oynayan arkadaşlara sesleniyorum,lütfen artık her oyun yurnero picklemeyin midem bulandı her oyun yurnero,Troll görmekten :(
  3. Shotdown

Selam Millet !!!

​Hoşgeldin umarım keyfli vakit geçirirsin :lol:
  4. Shotdown

Selam :)

Hoşgeldin umarım keyfli vakit geçirirsin :lol:
  5. Shotdown

Merhaba Gençlik

HxH'nin mangasını okumayalı uzun zaman oldu iyi gidiyormu acaba ? ( : Hoşgeldin umarım keyfli vakit geçirirsin :lol:
  6. Shotdown

FLMN Çizimlerim (27.06.2015 Güncellendi)

Gaara hakikaten harkulade.Forumda böyle yetenekleri görmek keyf verici,başarılarının devamını dilerim ^_^
  7. Shotdown

//Yeni:Onodera/Nisekoi(18.03.2015).:asci:.

Böyle görünce imrendim açıkçası çizim diye bir yetenek kırıntım dahi yok :lol: Yeteneklisin harika olmuş çizimlerin,başarılarının devamını dilerim ^_^
  8. Shotdown

Merhabalar

Hoşgeldin umarım keyfli vakit geçirirsin :lol:
  9. Sadece ağzındaki mühürü açtım ve hepsinden nasıl kurtuldun ? .)

1. Shotdown

Shotdown

Kubo baba yapıyor ya (:

10. Shotdown

Favori Anime Müzigin ?

Başyapıt ( : https://www.youtube.com/watch?v=3C-k_3dcfNY
  11. Shotdown

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Naruto'dan Chiyo Baasama nasıl yer almaz. Hayatını gençler için hiçe sayan bir nenemiz Cooldur :ph34r:
  12. Uzun zamandır konu açmıyordum ve uzun zamandır dota'da attığım maçlardan'da zevk almıyordum.Bu 2 olayı harmanlıyım dedim (: Şimdi İxdl nedir ? Team Fire'dan Michael "İxmike88" Ghannam adlı oyuncunun başlattığı bir olay bu.Çevrimiçi olup inhouse oyunlar oynanıyor.Kendi puanlama sistemi ve clienti var. Nasıl girilir ? İlk önce http://ixdl.net forum üyeliği alıyoruz. http://ixdl.net/downloads/ixdl.zipBuradan'da clienti indiriyoruz ve daha sonra forum üyeliğimiz ile cliente giriş yapıyoruz.Client ile giriş yaparken europe olarak giriş yapın yoksa çok pinginiz yüksek çıkabilir :)< :)> https://www.youtube.com/watch?v=1jVedioavFUKendi çektikleri tutorial videolarıda bu adreste.Ufak bir ingilizce ile anlayabilirsiniz ben yine'de size açıklamasını yapıyım :) Steam Name=Steam isminizi yazacağınız yer.Lobiye girdiğiniz zaman karışıklık çıkmasın diye yapılmış bir olay oyundaki isminizi dogru yazmanız gerekmektedir. Pending Game=Kurulan oyunlar buradan giriş yapıyoruz videoda gordugunuz gibi 3/10 yazıyor yani daha 3 kişi girmiş 10/10 oldugu zaman pm ile size lobi şifresi,kimin kaptan olduğu ve hangi tarafta olduğunuz soyleniyor.Sizde Dota 2 ye giriş yaparak lobi bul'dan şifre ile lobiye giriş yapıyorsunuz ve yerinizi alıyorsunuz Ladder=Lider tablosudur.1.olan kişi lig atlıyor Burada attığınız mapler size level,oyun içi rank veyahut item kazandırmıyor sadece clientteki rank sistemini tetikliyor. Sizde flame ve troll oyunculardan sıkıldıysanız ve daha iyi oyunlar atmak istiyorum diyorsanız bence denemeniz gereken bir olay.Çok ciddi maçlar dönüyor level 1 smoke gangler,mid rahatlatmak icin gangler,dakika 1 5v5 rune combatları yani kısaca size turnuva macları tadında bir ortam sağlıyor ixdl :) Biraz uykulu yazdım umarım yardımcı olabilmişimdir :lol:
  13. Shotdown

Herkese Merhaba

Hoşgeldin keyfli vakit geçirmeni dilerim :lol:
  14. Shotdown

Merhabaa

Hoşgeldin,keyfli vakit geçirmeni dilerim :lol:
  15. Shotdown

Dota Muhabbet Mekanı

Lobi etkinliği yapmak için uğraşmıştım lakin yeterli katılım olmadıgından rafa kaldırmıştım :ph34r: Şu aralar bütler nedeni ile giremiyorum ama online oldukça birkaç map atarız :lol: Shorty;Whatsapppppppppppppppppp
  16. Shotdown

Bendende herkese merhaba

Hoşgeldiniz keyfli vakit geçirmenizi dilerim :lol:
  17. Vizeler biter,başlasın 1 hafta kafa tatili :v

18. Shotdown

Merhabalar

19. Shotdown

Merhaba...

20. Efsaneler unutulmaz,Özledik seni reis :/
    1. houston

houston

:( kisamede iyi adamdı

2. Shotdown

Shotdown

En iyisi İtachi Reisdi :/

21. Shotdown

Merhaba ^_^

Doshin diye bir kullanıcının cfg'sini indirdim bakalım.Kendim yapardım yapmasınada cs 1.5,1.6 zamanlarında kaldı artık hatırlamıyorum kendi ayarlarımı :lol: T-Bag # RYRZ eklersen dota 2 atmadıgım zamanlarda atarız iki map :)
  22. Shotdown

Merhaba ^_^

Hoşgeldin keyfli forumlar dilerim :lol: Şu aralar arada atıyorum go ama çok farklı geldi sağlam config indirmek gerekiyor configsiz oynanmıyor :ph34r: :dead-onion-head-emoticon:
  23. Shotdown

Kuroko no Basket 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Sonunda :hell-yes-onion-head-emoticon: Haber için teşekkürler :lol:
  24. Shotdown

Sarılmanın cezası olur mu?

Kızın söylediği şey çıldırttı beni "Büyüklere saygısızlık olur" ne içmiş arkadaş anlamadım... Tek kelime "Cahillik".
  25. Shotdown

Hangisi?

Yaşlılara,hastalara tabi'ki yer veririm fakat 30 yaşında turp gibi biri geldiginde tip tip millete bakarak "kalk ben oturucam " tarzı takınınanlar var onlar ayakta gitmeyi hak ediyorlar :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.