Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Shotdown kullanıcısının eklediği dosyalar

1. "Bizi birleştirmeyi vaat eden teknoloji bile bizi birbirimizden ayırıyor.Artık her birimiz tüm dünyayla elektronik bağlantı içindeyiz ama aslında son derece yalnızız."

Melekler Ve Şeytanlar,Dan Brown                                                              

2. Bazı yerlerde anime sayılmıyor o yüzden emin olamadım ama....

tumblr_n4299sSjSt1t3nk9io1_500.gif

En iyi çaycılardan olduğu açık :D

Bende yine kendi evreninin efsanesi olan bir karakter isteyeyim. 

animation.gif

Avatar çok karışık anime olarak kabul eden var etmeyen var o yüzden alternatif olarak Dünyanın en iyi abisi İtachi olabilir :) Gördüğünüz üzere çok becerikli bir kişiliktir bir yandan yumurta kırarken bir yandan da çay demliyor canını yediğim :lol:

Gelelim senin isteğine Hocam

tumblr_mh7dzmnciq1revgmmo1_500.gif

Bende Karaoke yapan bir hatun karakter istiyorum :lol:

3. Bir dakika ya. Sanki bu oyun daha çıkmamıştı. :mellow: Çok mu geride kaldım ben. :lol:

Avrupa sunucusu daha açılmadı o yüzden çıkmamış olarak biliyor olabilirsin :lol:

Daha sabah indirdiğim bir oyun ne yazıkki çin ve tayvan sunucularında havadan ping yağıyor o yüzden rus privatesinde oynuyor çoğu vatandaşımız.Başarılı bir MMORPG ^_^  

4. Lich'e refresher kasan birine denk gelirsen VOID nickimle benimdir :D Açık konuşayım ben Türk oyuncu görmek istemiyorum. Çünkü son zamanlarda LoL tayfası gelip Dota'da sergiliyorlar ergenliklerini. Bir Rus bir de Türk yoksa o oyun eğlenceli oluyor. Bakın yemin ediyorum size yıllardır oynuyorum bu oyunu, daha bir defa ingilizce küfür görmedim. Ya Türkçe ya Rusça :D bütün davarlar buralardan çıkıyorlar. 

Ps: Çok deli Carry Chen oynarım. Hayatınızda görmediğiniz hareketler yaparım. Vs atılır.

Arada istisna Türk oyuncular çıkıyor yahu fakat genelleme olarak bende sevmiyorum egoları almış başını gitmiş,herkezde bir carry sevdası sorsan hepsi bir arteezy fakat gel gör farm atamıyorlar.Yabancı oyuncular ile daha iyi anlaşıyorum çünkü laf dinliyorlar (:

içimide dökmüş oldum rahatladım 

ps:Buradan tüm dota oynayan arkadaşlara sesleniyorum,lütfen artık her oyun yurnero picklemeyin midem bulandı her oyun yurnero,Troll görmekten :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.