Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Shotdown reacted to Kaxell in 2015 Bahar Dönemi Gelecek Animeler (Yenilendi)   
    2015 Bahar döneminde gelecek animelerin içerik açısından çok zengin olduğumuzu söyleyebiliriz. Öncelikle göze Gintama gibi çok sevilen bir seri göze çarpıyorken Fate Stay Night: Unlimited Blade Works'ün devam edeceğini görüyoruz. Ecchicilerin favorisi High School DxD: Born adlı yeni sezonuyla beraber geri dönecekken Shokugeki No Soma gibi çok beğenilen bir yemek mangasını da ilk kez anime edilmiş şekilde izleyeceğiz.  Bunların yanı sıra Ore Monotagari (Shoujo), Nisekoi Yeni Sezon (hangi kalıba koysam bilemedim), Yamada-kun ve 7 Cadı (okul, komedi, büyü) popülaritesi bir hayli yüksek olan mangalardan kopup anime dünyasına adım atıyor! 

Ve tabi ki  birçoğumuzun çocukluk yıllarını süslediği (hayır pokemon değil) Digimon bizimle beraber büyümüş karakterleriyle geliyorken, My Teen Romantic Comedy SNAFU'nun 2. sezonu da uzaklardan bir selam çakıyor.   

Üstüne tıklayarak büyültebilirsiniz. 

2. Beğen
    Shotdown reacted in Çinlilerin Batman Animasyonu ...   
    Forum kurallarını oku. 
  3. Beğen
    Shotdown reacted to Mechiro in Çinlilerin Batman Animasyonu ...   
    Arkadaşlar adamlar uğraşmış ve yapmışlar gayette güzel olmuş :) Videolar Batman 'in Shanghai 'da geçen aksiyon fan sahnesidir . 
    Videoları kısımlara ayırmışlar ve bnde paylaşıyım dedim sitede :) Ama görüşlerime göre adamların çizimleri bizim anime lere benzio hatta onların aynısı gibi :) Başlığı batman'in çin versiyonu animesi diye çevircektim fakat sanırım buna çizim animasyonu daha çok yakışıo :P
    Yorumlarınızı bekliyorum :P

1.kısım Catwoman :

2.kısım Bane:

3.kısım Batman:

''Youtube'dan alıntıdır. ''
  4. Beğen
    Shotdown reacted to KuramaUN in Dota Muhabbet Mekanı   
  5. Beğen
    Shotdown reacted to jans09 in JNST-Çizimlerim   
    Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır anime karakter çizim yapıyorum bu yüzden insaflı olun emi :)

Çizimler renkli değil ama ilerde geliştirdikçe renklenebilir (Bu bir söz değildir :P )

20-12-2014

Bunu böylece atacağım :D

21-12-2014

01/01/2015

26/02/2015

09/05/2015

11/05/2015

0

16/12/2015

6. Beğen
    Shotdown got a reaction from GetAFire in Merhaba ^_^   
    Hoşgeldin  keyfli forumlar dilerim  :lol:
    Şu aralar arada atıyorum go ama çok farklı geldi sağlam config indirmek gerekiyor configsiz oynanmıyor  :ph34r: 

:dead-onion-head-emoticon:
  7. Beğen
    Shotdown reacted to GetAFire in Merhaba ^_^   
    Şarkıyı dinliycem confige gelirsek confiği kendin belirle bence en sağlamı kendi belirlediğindir ama diyorsan tek yapamam yardım etmeyi isterim ^_^
  8. Beğen
    Shotdown reacted to GetAFire in Merhaba ^_^   
    Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim anime seyretmeye bu sene başladım gerçekten acayip sardı bir ara günde 60-70 bölüm seyrettiğim oliyordu neyse arkadaşlar ben romantik anime hastasıyım şuana kadar mayo chiki, Seirei Tsukai no Blade Dance ,Seitokai Yakuindomo , Seitokai Yakuindomo2 seyrettim anime önericek olan vehasıl lol yada cs go atıcak olanlarla sohbet ederiz   ^_^

Biraz sade yazdım biliyorum ama pek insanlara açılmaya sevmediğim için birşey diyemem neyse eğer lolde dereceli falan atıcak yada anime önericek olan varsa buyursun ^_^

Ayrıca müzik olarakda dubstepp hayranıyım ^_^
  9. Beğen
    Shotdown reacted to Berker51 in Kuroko no Basket 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?   
    Kuroko no Basket 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mangasının bitişi, bu bitişi takip eden ve takipçileri üzülmeye pek vakit bulamadan ortaya çıkan devam haberinin ardından Kuroko no Basket severler bu sefer de serinin animesine yönelik sorulardan birinin cevabına kavuştu. Shueisha Weekly Shonen Jump dergisi, animenin üçüncü sezonunun, 11 Ocak 2015 Yılında MBS, TokyoMX TV ve BS11 kanallarında olmak üzere yayın hayatına başlayacağı duyurdu. (Bazı Haberlere Göre ise Tokyo MX Tv'de 13 Aralık'da Yayınlanmaya Başlıyacak)

Dergi aynı zamanda son turnuvada ayakta kalan dört okulu simgeleyen bir resim de paylaştı. Bu okullardan Rakuzan’ın oyuncuları arasında yer alan 3 “Taçsız Kral”ı seslendirecek isimler de belli oldu. Buna göre Wataru Hatano, Reo Mibuchi karakteri; Toshiki Masuda, Kotarō Hayama karakteri; son olarak Takahiro Fujiwara da Eikichi Nebuya karakteri ile Kuroko no Basket seiyuu kadrosuna katıldı.

Animenin yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağı da açıklandığına göre, gün saymaya başlayan hayranlar arasında mısınız?

Kaynak: AnimeFantastica
  10. Beğen
    Shotdown reacted to graylifee in Sarılmanın cezası olur mu?   
    Keske her yerde savasan degilde sarilanlar insanlar olsa ^_^ bunlari anlamak zor dort duvar onlar icin yapilmis olmali
  11. Beğen
    Shotdown reacted to Duruli in TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği   
    Benide listeye ekleyin steam nick'im Duruli[Larq]
  12. Beğen
    Shotdown reacted to Belgarion in TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği   
    Steam nick'im Belgarion . Uzun bir süredir Dota oynuyorum artık ruslarla oynamaktan gına geldi :D arada Türklere rastladığımda oldu fakat konuşma şekillerinden çokta iletişim kurasım olmamıştı (Her şeye sinir gösterisi ve kaba dil olunca) neyse lafı dolandırmayayım benide dahil edebilirsin
  13. Beğen
    Shotdown reacted to Berker51 in The Last – Naruto the Movie Filminden Yeni Görsel   
    Shonen Jump’ın 46. sayısında The Last – Naruto Movie filmi ile ilgili yeni görsel yayınlandı. Bu görsel de Naruto ve Sasuke gibi ana karakterler ve yeni bir yüz Hinata var.

Bu görsel film için çıkan ilk renkli görsel. Naruto serisi için yapılan son film 2 yıl önce yapılmıştı. Bu film 6 Aralık’ta Japonya’da gösterime girecek. Bu film ayrıca “Naruto Shin Jidai Kaimaku Project” (Naruto Projesi için Yeni Çağın Başlangıcı) projesinin bir parçası.

Kaynak:Anitoryum
  14. Beğen
    Shotdown got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Ellerine sağlık beratım güzel konu olmuş,bu arada çayını karıştırdığı kaşığı şekerliğe geri koyan eski ev arkadaşlarına selamlarımı ilet  :hate-onion-head-emoticon:
  15. Beğen
    Shotdown got a reaction from Park_BoRam in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Ellerine sağlık beratım güzel konu olmuş,bu arada çayını karıştırdığı kaşığı şekerliğe geri koyan eski ev arkadaşlarına selamlarımı ilet  :hate-onion-head-emoticon:
  16. Beğen
    Shotdown reacted to Cувєя efsanedir. :) in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Teşekkürler abi , iletirim iletirim  :mellow: Bir arada 118 18'le TTNET'e selam söylicem , onunda kayıtını alırım  :ph34r:  :D

Hemde nasıl ya , kardeşim falan yapıyodu kafa göz giresim geliyodu çocuga  :D
  17. Beğen
    Shotdown got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
  18. Beğen
    Shotdown reacted to h3n4 in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Toz şekeri alıp kaşıkla çayını karıştırıp geri şekerin içine koyan zihniyet ah arkadaşlarımı hatırlattı cidden sinir bir durum :D 
  19. Beğen
    Shotdown got a reaction from h3n4 in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
  20. Beğen
    Shotdown reacted to Cувєя efsanedir. :) in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Şehir hayatında karşılaştığımız detaylar, bizlere kolaylık sağlamak için ve hayatımızı çekilebilir kılmak için tasarlanmıştır. Gel gelelim, işler her zaman beklendiği gibi gitmez ve illa ki bir takım yanlışlıklar gerçekleşir.

Bugün sizler için derlediğimiz görseller, gerek topluma açık mekanlarda, gerekse evlerimizde karşılaşabileceğimiz rahatsız edici ayrıntılardan bazılarını temsil ediyor. Keşke var olmasalardı, ama varlar ve hayatın kendisi kadar gerçekler. Sizleri haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar galerimizle baş başa bırakıyoruz, iyi eğlenceler.

Klasik tuzlukların içine, paket tuz ve biber tıkıştıran zihniyete yazıklar olsun.

Yapışmaz tavaya yapışmayı başaran etiketin mucidini bulun bana. Vallahi canını yakmayacağım.

Renk ahengini bozan tontiş köpek yavrusu. Ben senin… Ah ne sevimli şeysin sen öyle be!

Yeni açılan rulonun yırtılarak sökülmesi. Yırtılan kısımlardan kurtulana kadar yarısı çöpe gider zaten.

Kesme şeker bitince toz şeker kullanan ve o kaşıkla çayını karıştırıp kavanoza geri bırakan eski ev arkadaşlarıma buradan selamlarımı yolluyorum. Kanser olursam, bilin ki sebebi sizlersiniz.

Kızarmış ekmekleri hınçla fırlatan tost makinesi. Ülkemizde neden yaygınlaşmadığını anlayabiliyorum. Üreticiyi Taksim’de sallandırmak zorunda kalabilirdik.

Yazı geldi işte! Yazı! Yazı! Neden hala durmak bilmiyorsun?

Umumi tuvaletlerin bitmeyen sancısı… Uzaya insan yolladık, suya dayanıklı kağıt havluyu hala üretemedik.

Elli kuruşluk kalem setine üç liralık ambalaj tasarlayan Çinli arkadaşa buradan selamlarımı sunuyorum. Senin yüzünden ülserim kabardı.

Ufacık bir USB bellek sipariş vermiştim. Neden koliye tıkıştırıyorsun ki?

Tablet ile video çekenler azalarak bitsin. Ocaklarına da ateşler düşsün.

Bunu dizen mozaikçinin geometri öğretmeni intihar etmiş.

Çikolatasının tamamını kese kağıdında bırakan Alman pastası. Neyse, zaten ben hiç çikolata sevmem ki. Hem de hiç…

Lebron James’e göre tasarlanmış evler. Oraya kim yetişecek? Tabii ki de Lebron James.

Kahvaltılık tereyağını buzdolabından çıkarmayı unutursun. Ama yine de ekmeğine sürmekten geri kalmazsın. O ekmekten hayır gelir mi ki?

Çemberin ya içindesindir ya da dışında. Ama eğer çemberin içinde yer alacaksan, bir zahmet tam ortasında bulun ve beni delirtme lütfen.

Düzgün hizada dizilmeyen bütün cisimler, onları yerleştiren usta ile birlikte yok olmalıdır. Evet, böyle olmalıdırlar…

Silgili kalem neden vardır? Sizi rahatsız etmek için. Bu kalemler icat edilmeseydi suç oranları bile düşerdi.

Uzun kolu sıyırmadan el yıkamak. Bilekteki o rahatsız edici his zihninize kazınsa da, her defasında kollarınızı katlamaya üşenirsiniz. Her defasında da haddinden fazla rahatsız olursunuz.

Gökkuşağının 7 rengi sizi gıcık etmek için birleşti. İsteseniz de renk koduna göre sıralayamazsınız.

Yapacağın tek iş vardı. Tek bir iş.

Kenarına basılmış, kablosu kırılmış adaptör kadar rahatsız edici bir cisim daha var mıdır? Çalıştığı için atmaya kıyamazsınız ve uyuz olduğunuzla kalırsınız.

Kıskaçları bir türlü birleşmeyen klasör. Bu kadar ucuz bir ofis yardımcısı, bu denli gıcık edici olmamalıydı.

Klozetin kapağı 3 derece sola yamulmuş. Balyoz neredeydi?

Bowling salonunda tabletiyle bowling oynayan bir çocuk. Arkana hiç bakma yavrum, kafana fırlattığım labutu da hiç görme. <3

Park alanı sizindir sanırsınız ama, yanılmışsınızdır. Mini otomobilleri icat edenler için ayrı bir cehennem varmış diyorlar.

Düzeltme bandı kutusunun etiketini yanlış yazmışsın. Asıl seni düzeltme bantıyla düzeltmek lazım.

Sanatçımız bu eserinde, bireyin topluluk içindeki yalnızlığına olan serzenişlerini yansıtmış. Bu vesileyle bizleri de sinir hastası etmiş oldu. Aferin.

Aynı kalıptan çıkan 2 ürün nasıl farklı boyda olur? Bu nasıl bir çılgınlıktır?

3 lavabosu olan tuvalete 5 adet kağıt havlu dispanseri koymanı eleştirmiyorum. Tek şikayetim her birini farklı hizalara sabitlemiş olman.

Hedefini 1cm ile şaşıran kiriş ve kolonlar. Senin yapı denetimden geçmene kim izin verdi adamım?

KitKat’ı alıp böyle ortasından ısıran hayvanlar. Evet, sözümü geri almıyorum, hayvansınız!

Buzdolabından çıkarmayı unuttuğun tereyağını, ortası unutulmuş ekmeğe sürüp kahvaltı yapmak… Merhaba, birlikte intihar edelim mi?

Açma arasına sandviç yapmış sevdiceğim. Ya da eski sevdiceğim de diyebiliriz kendisine.

Ustanın kafası karışıktır, 5 anahtarı doğru dizer ama bir tanesini ters yerleştirir. Işıkların hepsi kapalıyken ortaya çıkan manzara, saç baş yoldurur.

Buradan lavabo üreticilerine sesleniyorum. Amacınız ne? Neden elimizi düzgün biçimde yıkamamıza izin vermiyorsunuz?

Bazı hataların geri dönüşü yoktur. Tıpkı yanlış tutulan delgeçin açtığı delikler gibi.

Kendini otoparkın hakimi ilan eden zihniyet.

Yeni evinizde makas yoktur ve gider bir tane alırsınız. Fakat kendisini kullanabilmek için, ambalajını MAKASLA açmanız gerekmektedir. Makasception.

Yemek bıçağının sapı tabağa daldığında yaşanan rahatsızlık hissi gibisi yoktur.

E-posta kutularında bütün mailleri “okundu” olarak işaretleme seçeneği varken neden kullanmazlar ki? Neden? Neden?

'' Alıntıdır ''
  21. Beğen
    Shotdown reacted to Godfrey in eSpor Guinness Rekorlar Kitabında   
    Bir eSpor takımı adını Guinness Rekorlar Kitabına yardırmayı başardı;

http://ekrandanrenkler.blogspot.com.tr/2014/08/bir-espor-takm-guinness-rekorlar-ktabnda.html
  22. Beğen
    Shotdown got a reaction from Mephisto in ONE PİECE:Büyük Yolculuk - 1.Bölüm AMV   
    Başarılı bir çalışma olmuş,devamını bekliyorum  :lol: 
  23. Beğen
    Shotdown reacted to Amygirl in Tanisma fasli :)   
    yu ar nat Berat  :o

Hoş geldin Azra :)
  24. Beğen
    Shotdown got a reaction from Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara Sayın Admin  :lol: 

25. Beğen
    Shotdown reacted to Skadi in Kuroko’nun Basketbolu ile Gerçek Basketbolun Karşılaştırması   
    Kuroko’nun Basketbolu ile Gerçek Basketbolun Karşılaştırması Yapıldı

Geçtiğimiz günlerde eğlence amaçlı videolar hazırlayan Daniel Luu bir arkadaşıyla beraber Kuroko no Basuke animesinden esinlenerek Kuroko’nun Basketbolu ile gerçek hayattaki basketbol arasında bir karşılaştırma yaptı. Bazı özel efektler kullanılarak hazırlanan videoda eğlenceli görüntüler ortaya çıktı.

Düşününce birçok spor animesinde bu denli abartılı ve artistik hareketler görmek mümkün. Sizin sevdiğiniz spor animeleri hangileri, izlediğiniz serilerde abartıya kaçtığını düşündüğünüz sahneler var mı?

Kaynak:AnimeFantastica
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.