Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Shotdown got a reaction from sd-senpai in The Last: Naruto the Movie Duyuruldu   
    Başarılı olacağına şüphem yok çıksada izlesek  :rolleyes: 
  2. Beğen
    Shotdown reacted to ThePasiFicc in Yasalar ve Duygular ASMV   
    En son yaptığım ASMV gerçi bir çok kişi biliyordur diye tahmin ediyorum ama yinede forumda da paylaşmak istedim :D 

Keyifli Seyirler ^^

3. Beğen
    Shotdown reacted to Smtkrsln in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Ah beelzebub seni bitiren shounen jump'a yazıklar zaten nerede saçma seri var japonlar onları seviyorHerhalde fate/zero olması lazım :T
  4. Beğen
    Shotdown reacted to Sourléd in TI4   
    İzlediğim en kötü finaldi
  5. Beğen
    Shotdown reacted to free word in The Last: Naruto the Movie Duyuruldu   
    The Last: Naruto the Movie, “Naruto’nun Sonu” Mu?
    Sizlere 2012 yılında aktardığımız “Son Naruto anime filmi” diye geçen projeyle ilgili açıklama sonunda geldi. 6 Aralık 2014′te gösterime girecek olan Naruto filminin adında da “son” kelimesine vurgu yapılmış. The Last: Naruto the Movie adlı anime filmi manganın 15. yılına (ve belki de sonuna) denk geliyor.

Weekly Shonen Jump’ın duyurduğu The Last: Naruto: The Movie’den ilk çizimler

The Last: Naruto the Movie’nin senaryosu mangaka Masashi Kishimoto tarafından hazırlanıyor. Anime ekibinin çalışmalarını denetleyen ve projenin başında olacak kişi de bizzat Kishimoto. Henüz senaryo ile ilgili bir detay paylaşılmadı ancak 31 Temmuz’da yayımlanacak olan Naruto Shippuuden 370 ile birlikte The Last: Naruto the Movie için kısa bir teaser yayımlanacak. Ertesi günü ise anime filminin tanıtım videosu yayımlanacak.
    Bahsi geçen anime filmi duyurulduğundan beri final niteliği taşıyacağı söylentileri bulunuyordu. Filmin adı da bu konuda serinin hayranlarını endişelendirmiyor değil. Üstelik Masashi Kishimoto manganın finaline dair yaptığı açıklamada mangayı 2014′te sona erdireceğini söylemişti. Ancak bu filmde bahsedilen “son” farklı bir şeyin sonu da olabilir. En sağlıklısı filmin tanıtım videosu yayımlandıktan sonra yorum yapmak olacaktır. Kishimoto’nun da şimdiye kadar söylediği birçok şeyi gerçekleştiremediği ve yeri geldiğinde bunlar için özür dilediği de unutulmamalı. Bütün bunların dışında Weekly Shonen Jump’ta “Naruto’nun Yeni Döneme Başlangıç Projesi” ifadesinin kullanılması da kafaları karıştırıyor. Bunun altından bir sürprizin çıkıp çıkmayacağı da ayrıca merak konusu.
    Sizce nasıl bir Naruto filmi yapılıyor?

Kaynak:Anime fantastica
  6. Beğen
    Shotdown reacted to Mileydi in Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri   
    Admine ve üyelere hakaret ve kışkırtmaktan sözlü ve yazılı olarak verilen uyarıları dikkate almadığı için

Furkiş

adlı üye banlanmıştır, yar saçların lüle lüle, hadi sana güle güle... 
  7. Beğen
    Shotdown got a reaction from Evallark in TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği   
    Forumdaki Lol oynayanlar takım kuruyorlar pub atıyorlar bende şöyle birşey düşündüm 10 kişi olunursa cuma,cumartesi,pazar veya herhangi bir gün belirleyelim herhafta gerçekleşcek şekilde lobi oyunları gerçekleştirelim ? Kimsenin birbirine oyun bilgisi yüzünden küfür edip kalp kırmadıgı epic faillere kahkaha atıldıgı oyun içi öneriler verilip saygı sevgi çerçevesinde gecen oyunlar atalım  :rolleyes: 

Saat konusu gelecek olan arkadaslar ile ortak olarak alınır onda bi sıkıntı oluşacagını sanmıyorum :)
    Bu arada cevap yazarken steam hesaplarınızıda yazında eklerim  :)
    1-) Wahrheit
    2-)NevermoreS7yle
    3-)Godfrey
    4-)Haruo
    5-)KuramaUN
    6-)Belgarion
    7-)Duruli
  8. Beğen
    Shotdown reacted to Myshkn in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Bir dota değilki bu.ayrıca cok noob vardır  :unsure: 
  9. Beğen
    Shotdown got a reaction from wOnkru in Herkese merhaba^^   
    yoroshikuuu umarım ileride iyi bir okçu olursun :) Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim ^_^ 
  10. Beğen
    Shotdown reacted to Godfrey in TI4   
    Şampiyon NewBee. Favori takımlarım bocaladı :D

http://ekrandanrenkler.blogspot.com.tr/2014/07/the-international-2014-sampiyon-newbee.html
  11. Beğen
    Shotdown reacted to Amygirl in Fairy Tail FC (Türkanime TV Loncası)(121 Üye) ( Masterınız değiştirmek istiyor)   
    FC ye alım var arkadaşlar ama bilgisayar başında olmadığım için yapamıyorum... Bir admine rica edeceğim ya da gizli ajanıma :D
    Şimdilik kendinizi FC ye alındınız varsayın :)
  12. Beğen
    Shotdown reacted to ARE-YOU-SURE in İtiraf Köşesi   
    Kınamam bunu çünkü ben daha beterdim :D

Anime izleyen arkadaşımı kışkırtıp "Gel de bana Naruto hareketi göster iki tane, çizgi film karakterlerin çok korkarım" diyordum :/
  13. Beğen
    Shotdown reacted to Godfrey in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum her fırsatta Cartoon Network açıyorum kardeşimle beraber ne olursa izliyoruz Favorim Regular Show :D
  14. Beğen
    Shotdown reacted to HyeLyn in Pottermore   
    Harry Potter sevenler için tasarlanmış, online ve ücretsiz bir oyun. Bu oyunda Hogwarst'ta bir öğrenci olup Harry Potter'ın maceralarına ortak olabiliyorsunuz. Kendi asanız, kendi binanız oluyor. Başka öğrencilerle düello yapabiliyor, iksir hazırlayabiliyorsunuz.
    Vs...  :lol:

İşte linki: https://www.pottermore.com/

Kullanıcı adım: StormSnitch10469
    Sizde kendinizinkileri yazın.

İyi eğlenceler!  ^_^
  15. Beğen
    Shotdown reacted to Cerenimo in İsminizin Japonca karşılığı :)   
    Evet en mantıklısı o sanırım  :D
  16. Beğen
    Shotdown got a reaction from Cerenimo in İsminizin Japonca karşılığı :)   
    Yapıcak birşey yok biri sorarsa Mikushikuto Tukata diyeceksin kısaltarak oldu bitti :P  :lol: 
  17. Beğen
    Shotdown reacted to Krep in Merhabalar   
    CS:GO da benim hesapta kuzen feedlediği için arkadaşın hesabına geçtim. Daha sonra yan hesabıma alacağım orda güzel bir rütbe yapacağım gel az comp atalım güzel bir ranka koyalım seni. :)

Spoiler sıkıntı olmuyor o yüzden dedim. :D Biliyorum kaçış yok ^_^ 

Çoktan okudum. :D Sadece o konuda tam bir uyarı göremedim o yüzden. :D
  18. Beğen
    Shotdown got a reaction from arafyaren in Cümleten Selemun Aleyküm   
    Aleyküm Selam hoşgeldin direk o serileri izlersen tabi zevk alamazsın  :lol: 

nurarihyon no mago,Dragon Ball aklıma geldikçe editlerim açlıktan beynim durdu :/

Ben en önemli animeyi söylemeyi unutmuşum.Kuroko no Basket
  19. Beğen
    Shotdown reacted to Godfrey in Üye Albümü   
    Bir resimde ben yapıştırayım albüme. En son aynada bunu gördüm

20. Beğen
    Shotdown reacted to free word in Anime İstek ve Önerileri   
    animeden çok oyun ismi gibi bu asdfg
  21. Beğen
    Shotdown got a reaction from MelodyArLu in Sims 1,2,3   
    Bende mutlu bir aile tablosu veriyim o zaman :)
  22. Beğen
    Shotdown reacted to Zeyzeyinufakkardeşi in Sims 1,2,3   
    oooo :D ben muhabbet kurdumda o kadar çoşamadılar ailemde azrail olsa sürekli işim var deyip gider *-* ölümüne çalıştırmışlığım var 
  23. Beğen
    Shotdown reacted to Zeyzeyinufakkardeşi in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    tüm seride güzel *-* ben beğenmiştim son kitabı okuyamasamda..
    Ne kadar sıradan gibi gözüksede Uçurtma Avcısını öneririm.
  24. Beğen
    Shotdown got a reaction from Zeyzeyinufakkardeşi in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Don Brown'ın tüm eserleri ilginç ve güzeldir fakat

Dijital kale ile Melekler ve Şeytanlar Tavsiye ederim
  25. Beğen
    Shotdown reacted to Barış D. Baryshx in Üye Albümü   
    Freşa mandalinalı öneririm hacıt :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.