Jump to content

Shotdown

Üyeler
  • İçerik sayısı

494
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Shotdown reacted to Wahrheit in TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği   
    Bana uyar hacı bu aksiyon ama akşam 7-8 den sonra uyar. Ayarlayalım birşeyler yapalım. :|
  2. Beğen
    Shotdown got a reaction from Evallark in TurkAnime Dota2 Lobi etkinliği   
    Forumdaki Lol oynayanlar takım kuruyorlar pub atıyorlar bende şöyle birşey düşündüm 10 kişi olunursa cuma,cumartesi,pazar veya herhangi bir gün belirleyelim herhafta gerçekleşcek şekilde lobi oyunları gerçekleştirelim ? Kimsenin birbirine oyun bilgisi yüzünden küfür edip kalp kırmadıgı epic faillere kahkaha atıldıgı oyun içi öneriler verilip saygı sevgi çerçevesinde gecen oyunlar atalım  :rolleyes: 

Saat konusu gelecek olan arkadaslar ile ortak olarak alınır onda bi sıkıntı oluşacagını sanmıyorum :)
    Bu arada cevap yazarken steam hesaplarınızıda yazında eklerim  :)
    1-) Wahrheit
    2-)NevermoreS7yle
    3-)Godfrey
    4-)Haruo
    5-)KuramaUN
    6-)Belgarion
    7-)Duruli
  3. Beğen
    Shotdown got a reaction from Runo in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)

Bize heryer 666 

ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın denerim :)
  4. Beğen
    Shotdown got a reaction from Runo in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    cyberghostla vpn değiştirerek forum accountu alıyorsun sonrasında işine yaramıyo siliyorsun zaten google çorumdanda turkce ceviri dedinmi sağda downloader yazıyor kocaman :) Hangi serverde başlamalıyım onları pm atarsan iyi olur burdan konuyu baya bir saptırdık oyun önerilerinden kedilere kedilerden archageye atladı konu :P
  5. Beğen
    Shotdown got a reaction from Myshkn in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Archage'yi uzun zamandır bekliyordum fakat ftp olmuyacak herhalde veya olursada oyunda baya bir dengesizlik olucak silver pack 49.99$ Gold pack 99.99$ archeum pack 149.99$ :/
  6. Beğen
    Shotdown got a reaction from Myshkn in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Strateji sevenlere Civilization serisini ŞİDDETLE tavsiye ederim.Tabi bu seriyi oynamamıs bir strateji sever görmedim :) 

actionrpg olarak Herzaman Listemde 1 numara olan DMC(Devil May Cry) serisini öneririm

AC serisi

Castilvania shadow lord 1 2 olabilir hikayesi cok iyi çekirdek alıp izlenebilir yani konusunu çok beğenmiştim :)

Darksiders serisi god of war a olan benzerliginden dolayı baya bir ilgimi çekmişti.

M&B seriside olabilir ama bi zamandan sonra sıkabiliyor.

The Forestte baya iyi suanda benim birader yanımda oynuyor haftada bir güncelleme geliyor yada 5 günde bir olması lazım survivor tarzı bir oyun steamde 14 $ tavsiye ederim

Online olarak;

Tabiki Dota onun dışında,

Archlord 2 en son closed betadaydı katılmıştım kötüydü fakat simdi bi patch getirmişler ve mekaniğini baya bir değiştirmişler oynanabilir.

Vindictius bunu fazla oynamadım daha cok arkadaslarım oynuyordu c9'un atası denilebilir :)

WOW(World of Warcraft) Tabiki ben paragöz Blizzarda para vermem diyorsanız privatede oynanabilir fakat herkezin 1 kere tecrübe etmesi gereken bir mmorpg'dir kendileri  :P

Suanlık aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe editlerim bu yazımı  :blink: 
  7. Beğen
    Shotdown reacted to Nume in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    heheeh öyel oldu :D server hangi serverdi .O ilk server ya soldaki ilk server de türk oluyor arada bir
  8. Beğen
    Shotdown got a reaction from Nume in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)

Bize heryer 666 

ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın denerim :)
  9. Beğen
    Shotdown reacted to hi im gosu in Çizimlerim™♦(Guncel)   
    asdsadsa
  10. Beğen
    Shotdown reacted to NekoPowaaa in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    149'sa aniden Alırım :D mod gibi bişi olursun :Dkedi elbiseleri kulakları gelicek'mi derdim kediler :3
  11. Beğen
    Shotdown reacted to Nume in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İçin Programlar Var Zağten...
  12. Beğen
    Shotdown got a reaction from CousinMan in Selam u.u   
    Hoşgeldin keyifli zaman geçirmeni dilerim :) 
  13. Beğen
    Shotdown reacted to Hokage_Minato in 2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!   
    10 Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru

Hikigaya Hachiman oldukça problemli bir kişiliğe sahip lise öğrencisidir. Olağan şeylere karşı çıkıp öyle herkesle arkadaşlık kurmazdı. Hachiman'ı doğru yola sokmak isteyen öğretmeni, Hiratsuka Shizuka onu 'Kamu Hizmeti Kulübüne' girmesi için zorlar. Kulüpte kendi gibi sorunlu öğrencilerle tanışacaktır.

9 Hataraku Maou-sama!

Şeytan Kral Sadao,Kahraman Emilia tarafından kötü bir şekilde yenildikten sonra diğer dünyaya bir başka değişle modern Tokyo'ya gitmeye zorlanmıştır.Şeytan kralın sahip olduğu tek şey dünyayı fethetmek için gerekli yeteneklerdir.Yani şu anki durumda tamamen işe yaramaz gereksiz yetenekler... Bu yüzden yarı zamanlı olarak çalışıp kendi hayatını sürdürmek zorundadır.

8 Ore no Imouto 2

Kyousuke Kousaka 17 yaşında normal bir lise öğrencisidir. Hatırladığı kadarıyla, arasının her zaman kötü olduğu Kirino adında bir kız kardeşi vardır. Kız kardeşi Kirino, Kousaka’yı her zaman küçük görmekte ve onu reddetmektedir. Birgün Kousaka evde, üzerinde “Hoshikuzu Witch Merle” yazan bir DVD bulur. Kapağını açtığındaysa oldukça şaşırır çünkü içerisinde “Imouto to Koishiyo!” yani “Kızkardeşle Aşk Yap!” adlı bir hentai video oyunu bulur. Bunun kime ait olduğunu bulmaya çalışan Kousaka, DVD’nin kız kardeşine ait olduğunu öğrendiğinde şok geçirir. İlk serinin devamıdır.

7 To Aru Kagaku no Railgun: S

İkinci sezon, Kız Kardeşler hikayesi üzerinden işlenecek. Japon stili bir roman olan To Aru Majutsu no Index'de sadece tek bir cild süren bu seri, To Aru Kagaku no Railgun mangasında büyük bir oranda genişletilmişti. Hikaye, Misaka Mikoto'un, 5. seviyeler arasındaki en güçlü kişi olan ve 6. seviyeye ulaşabilecek olan Accelerator'un içinde bulunduğu deneyde, Radyo Sinyali ile bağlı kız kardeşlerin 6. seviye geçişi deneyinde kullanılmalarını öğrendikten sonra yaşadığı zorlu sınav üzerinde yoğunlaşıyor.

6 Infinite Stratos 2

Infinite Stratos (IS) savaş ve çatışmaların önemli bir aracı haline gelmiş bir silahlandırılmış dış iskelet sistemidir. Erkeklerin şanssızlığı olarak, sadece kadınlar Infinite Stratos'u kontrol edebilmektedirler, birkaç istisna dışında. Bu istisnalardan biri olan Orimura Ichika, kendisi de ünlü bir IS pilotu olan ablası tarafından yetiştirilmiş bir yetimdir. IS'ları kontrol etme yetisi 15 yaşındayken kazara farkedilen Ichika, IS pilotları yetiştiren bir okula burslu olarak kabul edilir. Bu, utangaç ve alçakgönüllü bir çocuğun kızlarla çevrelenmiş yeni yaşamının başlangıcı olur.

5 Love Live! School Idol Project

Honoka Kosaka okulunu çok sevmektedir. Öğrenci eksikliğinden dolayı okulun kapatılacağı haberini duyunca çok üzülmüştür. Bu yüzden daha fazla öğrenci bulmak için herkesin ilgisini çekecek bir "İdol Kulübü" kurmaya karar vermiştir. Hayalini gerçekleştirip en iyi idol kulübünü kurmak için yakın arkadaşlarını ve sınıf arkadaşlarını bir araya toplar.

4 Free!

Hikaye her zaman suya dalmayı ve içinde yüzmeyi sevmiş bir çocuk olan Haruka Nanase’nin etrafında döner. İlkokuldan mezun olmadan önce, o yüzme kulübünün diğer üyeleri Makoto Tachibana, Nagisa Hazuki ve Rin Matsuoka ile birlikte bir yüzme turnuvasına katılmıştır. Zafer elde ettikten sonra, çocukların her biri kendi yollarına gitmiştir. Zaman geçmiştir, olaysız lise hayatlarının ortasında Rin ortaya çıkar ve Haruka’ya bir maç için meydan okur, Haruka ona ezici gücünü gösterir. Böyle sona ermesini istemeyen, Haruka bir kez daha Makoto ile Nagisa’yı bir araya toplar ve Rei Ryugazaki adlı yeni üyeyi ikna edip Rin’i yenmek amacıyla Iwatobi Lise Yüzme Kulübünü oluşturur.

3 Uta no Prince-sama 2

İlk sahne çıkışını görkemli bir konserle yapan STARİSH grubu, ustalık kursuna giriyor ve burada üstleri olarak (Senpai) başka bir ünlü grubun üyeleri onlara önderlik ediyorlar. Ancak işler hiçte kolay değildir. Grubumuzun ustalık mertebesine ulaşma bölümü konu alınırken diğer ünlü grubun üyeleri ile aralarında geçenler de anlatılmış.

2 Monogatari Series: Second Season

Nishio Ishin tarafından kaleme alınan ve Vofan tarafından çizime aktarılan light novel serisinden uyarlanmıştır. Bakemonogatari'nin devamıdır. Önceleri Hitagi'yi dolandıran dolandırıcı Kaiki Deishu, şehire geri döner ve daha önce Nadeko'yu lanetlemiş olan büyülü sözleri yayar. Koyomi'nin kardeşi Karen ve Tsukihi Deishu'yu yakalamaya çalışır ama.. Nisemonogatari serisinin ikinci sezonudur.

1 Shingeki no Kyojin

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

Not: Bu liste satış oranlarına dayalı olarak düzenlenmiştir.

Sizin için ilk 10 Anime listesi nasıl? Benim için Monogatari her zaman 1. :) Eren'ide 2 ye atardım :)
  14. Beğen
    Shotdown reacted to KazmaSantrafor in 2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!   
    Blood Lad'ın bu listede olmasını beklerdim... Log Horizon'uda tabi...
  15. Beğen
    Shotdown reacted to Sina in Tokyo Ghoul [Tanıtım]   
    Uzun süre önce başladığım ve aşırı sevdigim manga Toukyou Kushu'nun yeni çıkan harika animesi hakkında herkes bilgi sahibi olsun diye tanıtayım dedim. 

Eğer aranız kanlı şeylerle, yamyamlık ile, kusma ile alakalı sahneler ile iyi degil ise izlememenizi tavsiye ederim.

Tokyo Ghoul

Adı : 東京喰種(トーキョーグール), Tōkyō Kushu (Tōkyō Gūru)
    Tür: Seinen, Korku, Drama, Psikolojik, Aksiyon, Doğaüstü
    Animasyon Stüdyosu: Studio Pierrot
    Direktör: Shuhei Morita
    Karakter Tasarımları : Kazuhira Miwa
    Müzik : Yukata Yamada

Başlıca Seiyuular, 
    Natsuki Hanae Ken Kaneki
    Sora Amamiya Touka Kirishima Kana Hanazawa  Rize Kamishiro Mamoru Miyano Shuu Tsukiyama Sumire Morohoshi  Hinami Fueguchi Yūichi Nakamura  Renji Yomo Toshiyuki Toyonaga Hideyoshi Nagachika Shintarō Asanuma Nishiki Nishio Takahiro Sakurai Uta   Tanıtım:  Tokyo'da insanları yiyen gizemli hortlakların neden olduğu gerilim dolu bir korku hikayesi başlar. Bu gizemli hortlakların verdiği korku tüm insanları etkisi altına almıştır. Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Kaneki, tıpkı kendisi gibi bir kitap kurdu olan Rize'yle Café Anteiku'da karşılaşır. Kaneki, kaderinin bir gecede değişeceğinin farkında değildir.   Animenin kısaca konusunu özetleyecek olursak  sakin bir yaşam süren kitaplara aşık Kaneki Ken adlı baş karakterimizin bir gün karşılaştığı ve hoşlanmaya başladığı Rize adlı güzel kadının bir gecede Kaneki'nin tüm hayatını alt üst etmesi sonucu Kaneki'nin tüm bu yeni olaylara ve tanımadığı dünyaya alışmaya çalışmasıdır. Fakat bu yeni dünya sandığından daha derin olaylar barındırıyordur.  
    Karakterler,

Kaneki Ken,

Touka Kirishima,

Nishiki Nishio,

Rize Kamishiro,

Shuu Tsukiyama,

Diğer karakterler, 

Aklıma gelen önemli karakterleri tanıtmak istedim, bunun dışında yardımcı karakterlerimiz de var.
    Fakat daha derine inmek istemedim spoiler olarak. Hikaye ilerledikçe görecegiz zaten.

Karakterler tamam ama peki bu ghoul denen şeyler ne diye sorarsak,

Seri hakkında bir kaç resim,

Kendim kişisel olarak mangasını da okumanızı öneririm. 132'ye kadar raw bulunmakta fakat ingilizce çevirisi 73'de. Biraz araştırırsanız aradaki bölümlerin özetlerini veya editlenmemiş çevirilerini bulabilirsiniz. Malesef türkçe çevirisi yok. Umarım animenin çıkışı ile manga satışları ve popüleritesi artar. 

Umarım böyle bir tanıtım yararlı olmuştur.  İlk kez bir seri tanıttım, kusura bakmayın :D
  16. Beğen
    Shotdown got a reaction from Fyzal in Merhabalar   
    Hoşgeldin iyi forumlar :)

KOF efsanedir steamden hala oynarım ve bırakamıyacagım tek anime oyunudur steamde online rat sistemide var tavsiye ederim  :)

17. Beğen
    Shotdown got a reaction from ibodi in Birkaç çizik   
    Ellerine sağlık çizimler çok iyi.Yeteneğinin üstüne düşmeni temenni ederim başarılar dilerim :)
  18. Beğen
    Shotdown reacted to Skadi in Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı   
    Fillerlar bitiyor mu?

Uzun süredir devam etmekte olan Anbu Kakashi doldurma sezonu, Kakashi’nin Anbu’yu bırakmasıyla birlikte sonlara yaklaşıyor. İlk olarak bu hafta; yani 1 Mayıs’ta herhangi bir bölüm yayınlanmayacak. 8 Mayıs’ta yine doldurma bölüm yayınlanacak. Bu bölüm, doldurma sezonun son bölümü olabilir. Eğer bir sürpriz olmazsa 15 Mayıs’ta Naruto Shippuuden anime serisinin, manganın hikayesine kaldığı yerden devam etmesi ve 2014 boyunca bir daha doldurma bölüm yayınlanmaması bekleniyor. Bunları yazarken biz bile zor inandık; ama Naruto Shippuuden’in yönetmeni Hayato Date’nin yalancısıyız. Yönetmenin planlarında bir değişiklik olursa hayranları tarafından çok sert eleştirileceği kesin.

Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Bölüm Listesi:

1 Mayıs: Bölüm yok

8 Mayıs: Naruto Shippuden 361 - Takım 7

15 Mayıs: Naruto Shippuden 362 – Kakashi’nin Kararlılığı

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. 8 Mayıs’ta yayınlanacak olan 361. bölümdeki gelecek bölümün özetinde gerçekten de doldurma bölümlerin bitip bitmediğini görebileceğiz; ancak sonrası için yönetmenin açıklamalarına inanıp inanmamak size kalmış.

AnimeFantastica

19. Beğen
    Shotdown got a reaction from The Benefit in Hi everyone   
    Uzun uzun zamandır sitedeyim,animeye bu sitede basladım ve devamda etmekteyim ama ilginçtir ki ne chate uğradım ne de foruma üye oldum.Bugüneymiş kısmet herkeze iyi forumlar dilerim  ^_^ 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.