Jump to content

minik animesever

Üyeler
  • İçerik sayısı

34
  • Son ziyareti

4 Takipçi

minik animesever hakkında

• Doğum günü 07/16/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1696 profil görütülenme

minik animesever üyemizin başarıları

Hakkında

Ben kim miyim?

Ben;Dan Brown'un Kayıp Sembol kitabının 21. sayfasının 10.satırındaki cümleyim!Ben bir şaheserim!Aynı kitabın aynı sayfasındaki 19.satırıyım:Ben bir sanat eseriyim evrim geçiren bir heykelim!Ben Death Note'daki Yagami Light'ın,Kira'nın efsane sözüyüm:Ben adaletim!Ki ben Death Note'daki Ryuzaki L Lawliet izinden gidip yanlış adalet anlayışını ortadan kaldıracak kişiyim!Ben Lilium'um!Günahkarı yok edecek olanım!Ben cesur olanın korkusuyum!Korkak olanın cesaretiyim!Master Makarov'unda dediği gibi:Bu dünyada yalnızlıktan yana olan  insanlar vardır,lakin yalnızlığa katlanabilen yoktur!Ben yalnızlığa katlanamayanım!Ben Artemis'im!Bekaret yemini etmiş olanım!Aşka inanmayanım!Acı'nın ne demek olduğunu bilenim!Yandere değil;Yangire olanım.Aşık olduğu erkek için değil ailesi ve dostları için insan öldürebilecek olanım!Ne eksik ne fazla ben buyum!Ya beni olduğum gibi kabul et ya da hayatımdan defol git!!

Öhöm..öhömm..Büyük bir anime sevdalısı.(Otaku değilim nokta)Spn,Tw,Tvd,To ve MMFD izleyen yaratık.Watpadde İkiz Ejderler diye bir hikaye yazan kişilik.Acemiyazar.Büyük bir Potterhead ve çılgın bir Demigod.Rick Riordan idolü olan şahıs.Çok fazla sevdiği anime karakteri var.O kadar çok ki yazmaya üşendi.Bayan üşengeç!Aşırı üşengeç ve de aşırı asosyal.Ah!Tabi birde aşırı beceriksiz.Hiçbir şeye yeteneği yok.Çoğu insanın yaptığı şeyi başaramaz.Tam bir "Mal".Yaşamasaydı da olurdu...Yalnızlıktan nefret eder.Böyle gereksiz biriyle tanışmak istiyorsanız mesaj atmanız yeter de artar bile.  :5:  :5:  

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.