Jump to content

starscream936

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

starscream936 hakkında

• Doğum günü 07/09/1996

Profil Bilgileri

starscream936 üyemizin başarıları

1. starscream936

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Fantastik Bilim kurgu Romantizm Yuri birde Harem olabilir =)
  2. Çok detaylı düşünmedim ama ben olsam birinciği One Piece' e verirdim herkes adalet getirdiğini düşünüyor herkesin kendince bir adaleti var falan (aslında Death Note da benziyor) ama olsun Death Note iyidir izleyin tavsiye ederim. Light Fanıyım L'ye ölüm =)
  3. starscream936

Romantizmde IMDB 1.si bir Türk filmi...

süt kardeşlerde romantizm var arkadaşlar öyle demeyin komutan(kumandan hüsameddin olması lazım) süt oğlan(Şaban) ve ramazan arasında :D
  4. starscream936

Top 10 Anime Opening

bu opening beni benden alıyordu ya hala aklıma gelince duygusallaşıyorum ama biraz hristiyan ilahilerine benziyor :D tabii güzel mi gayet güzel
  5. starscream936

Top 10 Anime Opening

Opening diyorsa bir sürü var bence bu liste saçma olmuş zaten karının konuşmasından openinglerin çoğu kaynayıp gidiyor TOP10 değil bu bence bunlardan kat kat güzel anime openingleri var hatta bunlar güzel bile değil :D
  6. Bittiğine Göre Seri Seri Çevirirsin Herhalde ?
  7. Eolo-sama ne oldu ya durdun ne güzel çeviriyordun
  8. starscream936

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum türkçe dublaj yapılmış filmlerden nefret etmeye başladım adamın ağzı başka bişey diyor söylediği başka bişey çıkıyor çok sinir bozucu :D
  9. Aslında resim haklı diyebilir bu animenin altyazısı çok karışık gerçekten büyük bir uğraş istiyor çevirmesi şahsen salı günü çevirmeye çalıştım tabii o zaman 4 bölüm vardı işin zor bizde daha çok zora sokuyoruz kusura bakma =)
  10. Zankyou gece çıkacak o zamana kadar 2 3 bölğm daha çevirirsin
  11. Eolo-sama'ya çeviri için teşekkürler diğer bölümleri ne zaman atarsın?
  12. starscream936

Date Alive'a Film Geliyor!

Date a Live benim ilk ve favori animem =) bence 2. sezonun 10 bölüm olma sebebidir bu film çünkü çalışmaların devam ettiğini söylemiş yani 2. sezon yayınlanırken bir taraftanda film ile uğraştıklarını düşünüyorum. 2. sezonda güzeldi ama 10 bölüm olması hiç hoşuma gitmedi en az 24 bölüm olurdu bu sezon. Filmin 3. sezonu etkileyeceğini sanmıyorum.
  13. starscream936

Hanamonogatari Ertelendi

monogatari serisi candır. Süper bir seri izlemeyen varsa izlesin biraz ağırdır ama bittikten sonra herşey yerine oturuyor. Ne zaman çıkacağı fazla önemli değil ben beklerim.Yeter ki çıksın =)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.