Jump to content
Türk Anime TV Forum

Kai

Üyeler
    1.431
  • Son ziyareti

• Başarı

3

Kai kullanıcısının son zaferi 15 Aralık 2015

Kai en beğenilen içeriğe sahiptir

Kai hakkında

• Derece
    浪人

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    ..nome..

Son profil ziyaretçileri

6.687 kez ziyaret edildi
  1. Kai

(Anket) Zıt Kutuplar Mı Benzerlik Mi?

zıtlar çekilmiyor. saçmaladıklarında (illa saçmalarlar) biri çıksın ikisini de tokat manyağı etsin istiyorum ama öyle biri çıkmıyor malesef. naruhina zıt örneği değildir bence uyumlular ama naruto sersemlikten teğet geçiyor
  2. Kai

En Son Bitirdiğiniz Anime?

"bem" komedisi yok ecchisi yok aksiyonu standart seviyede ve asgari düzeyde işlenmiş güç seviyelerine dair hiçbi bilgi yok. ana karakterler tarihi eser ama geçmişlerinden gösterilen veya doğru düzgün anlatılan olay yok. izleyebildim çünkü genel şehir atmosferi ve içinde yürüyen hayat iyi işlenmiş ama çok daha iyi bi anime olabilirdi çokça merak uyandıran şeyi varken hep es geçilmiş ziyan edilmiş gibi hissettirdi ama sonuçta genel konusunu da hesaba katarsam iyi anime
  3. foruma bakınca arka planda duyduğum müzik:

1. LeornKayn

LeornKayn

Sussskeeeeeeeeeeeee,,,,,

4. Kai

"Le Portrait de Petit Cossette" farklı ve etkileyici bir animeydi yani en azından ilk bölümü öyleydi "another" sürükleyiciydi ama sonlara doğru sanki "artık şu animeyi bitirelim de kurtulalım" demişler ve olanlar olmuş gibi hissettirdi
  5. Kai

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum.. yukarda yazdığım sadece askerliğimin ilk 1 ayı için geçerli.. kalan 11 ayda hiç de böyle düşünmedim.. çok şanslı olsaydım ve düzgün bi bölgeye düşseydim kalan 11 ayda da aynı şekilde düşünebilirdim ama öyle olmadı :D
  6. Kai

İtiraf Köşesi

sivil hayat askere göre o kadar saçma sıkıcı sakin yavaş boş ve yapay geldi ki neredeyse keşke izin kullanıp dönmeseydim diyecem ama zaten çok az bir süre :)
  7. Kai

Death parade Tavsiye olunur
  8. Kai

Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri

Blood and Guts / Berserk
  9. Kai

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

unutup sonra kimden nefret ediyorum diye tekrar düşünüp bi daha aynı kişi yazmışım o derece :D şimdi için söylersem: sarutobi,danzo,izumi shinji anında aklıma gelenler tabi bir de koko hekmatyar :D
  10. 6 yıl önce? o zaman hoş bulduk :D gereken olduysa madem :D
  • Yeni Oluştur...