Jump to content

4Respect

Emektar
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    4Respect got a reaction from Sevder in ( 13 / 13 ) Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's   
    Anime Adı: Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's
    Anime Türü: Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu, Slice-of-Life, Shounen
    Bölüm Sayısı: 13 / 13
    Yapım Yılı: 2005
    Çevirmen: Ayris
    Düzenleme: Ayris
    Encode: Nones
    Özet: Jewel Seeds kazayla dünya çapında dağılınca, uzak bir gezegenden olan büyücü Yuuno Scraia yarattığı bu problemi çözmeye çalışır. Bu tohumlardan birini mühürleme girişimlerinden biri başarısızlıkla sonuçlanınca, kendini bir gelincik formunda Dünya'da bulur. Ancak hala tohumları mühürlemesi gerekmektedir ve durumu yüzünden bir başkasının yardımı gerekmektedir.Ortaokul öğrencisi Takamachi Nanoha adlı bir kız ise telepatik olarak Yuuno'nun yardım çağrsını duyarak yanına gelir. Yuuno'dan Raging Heart isimli bir inci alan Nanoha, böylece Magical Girl Lyrical Nanoha'ya dönüşerek elindeki asasıyla tohumların içindeki düşmanlarla savaşacaktır.Nanoha'nın, Yuuno'nun görevinin tamamlanması için 21 Jewel Seed'i de mühürlemesi gerekmektedir ancak görevlerini engellemeye çalışanlar olacaktır.
    NOT: Serinin 2. Sezonudur.

Klasör Linki

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

2. Beğen
    4Respect got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    ıhlamuru gündelik zamanda da içebilirsin sağlıklı içecektir, çaydan daha iyi. Soğuk zamanlarda ıhlamur limon vazgeçilmez ama üşüttüysen nane limon paha biçilemez.
  3. Beğen
    4Respect reacted to OneAutmnLeaf in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    isekai maou to shoukan shoujo no dorei majutsu
  4. Beğen
    4Respect got a reaction from canseckiner in ( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha   
    Güzel bir seriydi çeviri için teşekkürler. :3
  5. Beğen
    4Respect got a reaction from Barış D. Baryshx in AniKaze Çeviri Ekibi [AKÇE]   
    Eskisi gibi unutulmuş yarım bırakılmış ya da daha önceden hiç çevirisi başlanmamış serilere el atacaz ama ben güncel serilere bir girişicem.
  6. Beğen
    4Respect got a reaction from Victuuuri in AniKaze Çeviri Ekibi [AKÇE]   
    Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi Anikage kurucusu olarak bir çok seriye el atmış bir grup oluşturmuştum. Şimdi anikaze olarak çevirilere el atmayı planlıyorum. Fansub yeni kuruldu şuan ekip alımlarımız vardır. başvuru yapmak isteyen arkadaşları beklerim. 
    anikaze.com fansub adresimiz.
  7. Beğen
    4Respect got a reaction from Ebleach in TürkAnimeArt Yılbaşı Etkinliği Oylaması   
    Demek ki çizimi beğenen tek kişi değilim. :D
  8. Beğen
    Siz bilgilendirmeyi yaptınız gerisi artık oylamalara kaldı ve Masqu3'nin belirttiği gibi beğendiğinize oy verin dediler ve bende verdim geçerli ya da geçersiz en azından beğendim. :D
  9. Beğen
    4Respect reacted to Gamze Güler in TürkAnimeArt Yılbaşı Etkinliği Oylaması   
    Eger admin olmasa bende oyumu ona verirdim :D
  10. Beğen
    4Respect reacted to Ebleach in TürkAnimeArt Yılbaşı Etkinliği Oylaması   
    //u\\ *utandı* Teşekkürler :3 Ben sadece bilgilendirme amaçlı söyledim. Sonra grupta hani siz yoktunuz yarışmada diye başımızı yiyolar :D
  11. Beğen
    Malesef öyle birşey söz konusu olamaz. :D Orada yaptın ettin çizildi ankette isminde var ben beğendiğime verdim zaten. Özgür bir yerdeyiz isteyen istediği kişiye oyunu verebilir.
  12. Beğen
    4Respect reacted to Ebleach in TürkAnimeArt Yılbaşı Etkinliği Oylaması   
    Belirtmek istediğim bir şey var.
    Ben (Elif Bayraktar)
    Gamze Güler
    Ve Serpil Dilek
    Türkanime Art ın adminleriyiz, bizim yarışmaya katılma amacımız sadece yarışmaya farklı renkler katmaktı, bu nedenle oyu bize vermeniz durumunda bir nevi boş oy atmış olacaksınız çünkü sonunda çekilicez :D bize vermektense bizden sonra en çok beğendiğiniz kişiye atmanız oylamanın iyiliği için daha iyi olur, teşekkürler :3
  13. Beğen
    Hepsi birbirinden güzel gerçekten herkesin çok emek verip çaba sarfettiğine inanıyorum. Böyle çizimler yapmak çok güzel ve kıskandırıcı malesef. Ben çöp adam çizemezken sizler neler yaptınız böyle.. Ama oyumu "Elif Bayraktar" a vermeyi düşünüyorum. Diğer arkadaşlarıda  tebrik ederim ve başarılar dilerim.
  14. Beğen
    4Respect got a reaction from Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    Başarılarının devamını dilerim. Çalışmaların güzel bu işe girmek kendine güvenmek ve böyle başarılı olmak bile büyük bir gurur olmalı senin için. Çalışmalarının devamını bekliyorum ve başarılar diliyorum tekrardan.
  15. Beğen
    4Respect reacted to sanzu in meraba türkanime severler   
    değerini  biliyorum artık çünkü insan önce kendine değer vermeliki başkalarıda versin artık bunu öğrendim ruhu genç olanlar hiç yaşlanmazmış 1982 doğumluyum 82 yaşıma gelirsem bile herhalde animelerden vazgeçmem. :desperate1-onion-head-emoticon:
  16. Beğen
    bu gününe kadar öyle yaptım halada aynıım  ama en yakınlarınızın gözünde bile olgunlaşmamış gözükebiliyosunuz :crying2-onion-head-emoticon:
  17. Beğen
    kesinlikle katıluyorum . ama gelde bunu insanlara anlat     saiyuki yi çok sevdiğim için ismim animenin baş karakteri genzo sansu dan gelmektedir.
  18. Beğen
    4Respect got a reaction from sanzu in meraba türkanime severler   
    Sanzu aramıza hoş geldin. Anime izlemenin yaşı yoktur. İzle bir ömür izle istersen keyfine bak :D :D 
  19. Beğen
    4Respect got a reaction from ♠Misaki♠ in Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği   
    Ona kabulüm :D :D
  20. Beğen
    4Respect reacted to schneizeL in Sistem Güncellemesi!!!   
    Merhaba arkadaşlar,

Daha önce bir çok kez konu başlığı açıp yapmakta olduğumuz güncellemeden bahsettik ve önerileriniz doğrultusunda bir şeyler hazırlamaya başladık.
    Çok fazla bir vaktim olmadığından bu işlemler biraz vakit alıyor. Şu an bile ne zaman tamamlanacağı hususunda net bir bilgi verememekteyim. (%30 tamamlandı diyelim şimdilik)

Hazırlanmakta olan yeni sistemden şu an mevcut kullanımda olan bazı özellikler devre dışı bırakılacak veya düzenleme yapılacaktır.

Devre dışı bırakılacak/düzenlenecek özellikler;

- Arkadaşlık sistemi yerini takip sistemine bırakacak. (takip ettiğiniz kişilerin site üzerinde yapmış olduğu işlemlerden haberdar olabileceksiniz) BKZ : FB haber kaynağı.
     - Duvar kısmı güncellenerek daha aktif rol alması sağlanacak. Resim, video, müzik, güncelleme vb durumları paylaşabileceğiniz sosyal bir duvara sahip olacaksınız.
     - Anime müzikleri kısmı güncellenerek profilinize beğendiğiniz müziklerden oynatma listeleri oluşturabileceğiniz bölüm eklenecek.
     - Beğenenlerin görüntülenmesi bölüm ayrıntısına taşınacak yerine ise izleyip izlemediğinize dair buton eklenecek. BKZ : http://i.hizliresim.com/w1qnvY.png aynı sistem anime serisinin listenmesinde de aktif rol alacak bu sayede izlediklerinize kolayca erişebileceksiniz.
     - Mesajlaşma sistemi güncellenecek eski mesajlar tamamiyle silinecektir. Şimdiden yedeklerinizi almaya başlamanız önemle rica olunur. BKZ : FB özel mesaj sistemi
     - Engelleme sistemi ile istemediğiniz kişilerin size mesaj göndermesini, duvarınızı görüntülemesini ve yaptığı yorumları engelleyebileceksiniz (Bu kişiye ait yorumlar tarafınızca görünmez olacaktır.)
     - Bilgilendirme sistemi ile takip ettiğiniz animeler ile ilgili yeni bölüm eklendiğinde vb durumlarda bilgi mesajı alabileceksiniz.

Şimdilik hazırlanmakta olan bunlar geri kalanlarda sürpriz olsun diyelim :) Aklıma yeni şeyler geldikçe ilave edeceğim online izleme sitesinden bekleyebileceğiniz hemen hemen herşey bu sistemde olacak diye düşünüyorum. Zaten artık son güncelleme bundan sonra diğer işlerime odaklanacağım için pek vakit ayırabileceğimi düşünmüyorum.

Aklınıza takılan veya önermek istediğiniz bir şey olursa başlık altında belirtebilirsiniz. Elimden geldiğince değerlendirmeye çalışacağım. ( cevap veremeyebilirim ama bu görmediğim anlamına gelmiyor. Dikkatlice inceleyeceğimden emin olabilirsiniz :) )

Not : Güncelleme yeni bir sistem üzerine yapılandırıldığından uzun sürmekte :(
  21. Beğen
    4Respect reacted to 4Respect in ( 13 / 13 ) Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's   
    Özet: Jewel Seeds kazayla dünya çapında dağılınca, uzak bir gezegenden olan büyücü Yuuno Scraia yarattığı bu problemi çözmeye çalışır. Bu tohumlardan birini mühürleme girişimlerinden biri başarısızlıkla sonuçlanınca, kendini bir gelincik formunda Dünya'da bulur. Ancak hala tohumları mühürlemesi gerekmektedir ve durumu yüzünden bir başkasının yardımı gerekmektedir.Ortaokul öğrencisi Takamachi Nanoha adlı bir kız ise telepatik olarak Yuuno'nun yardım çağrsını duyarak yanına gelir. Yuuno'dan Raging Heart isimli bir inci alan Nanoha, böylece Magical Girl Lyrical Nanoha'ya dönüşerek elindeki asasıyla tohumların içindeki düşmanlarla savaşacaktır.Nanoha'nın, Yuuno'nun görevinin tamamlanması için 21 Jewel Seed'i de mühürlemesi gerekmektedir ancak görevlerini engellemeye çalışanlar olacaktır.

Klasör Linki

This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

22. Beğen
    4Respect got a reaction from muratsev14 in ( 13 / 13 ) Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's   
    Dediği gibi yarım yada beklenen serilere öncelik verilmektedir. Lakin hepsini şuan alamıyoruz. 1 haftada bitirebilicek serileri alıyoruz ki sözümüzde durabilelim diye. Bölüm sayısı fazla olan serilere bulaşmıyoruz şuanlık :P Ama İlerde yarım serilerin hepsini toparlayıp anket hazırlanacak ve sizlerin ankete katılımıyla anime çeviri listesi ve sırası hazırlanacaktır. Şimdilik Bu etkinliği yeni başlattığımızdan dolayı bir deneme sürecinde gibi birşey olduğunu düşünün. :)
  23. Beğen
    4Respect got a reaction from 3n4bL3 in ( 13 / 13 ) Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's   

Klasör Linki

24. Beğen
    4Respect got a reaction from Mileydi in Anime Kage Fansub ( AniKage )   
    Shukufuku no Campanella Serisi tamamlandı... 
    Nobunaga the Fool  Serisine başlandı.
  25. Beğen
    4Respect got a reaction from AborJn in Anime Kage Fansub ( AniKage )   
    Merhaba Arkadaşlar. 

Biraz Fansubdan bahsedeyim sizlere. AniKage'yi ilk kurduğumuzda xfansub olarak başladık ve güzel ilerledik. Sürekli Kapanmalardan dolayı değişiklikler yaptık ve AniKage olarak devam etmeye karar verdik bayağıda ilerlediğimizi düşünüyoruz.
    Sizlere çevirdiğimiz & Çevireceğimiz ve tamamladığımız serilerden bahsedeyim birazda.

Devam Eden Seriler:

Naruto Shippuuden
    Nobunaga the Fool  
    Major 2
    Kuroko no Basket II
    Vandread
    .hack//Sign
    Teekyuu S2
    Death Note
    GetBackers 
    Aa! Megami-sama!: Chichaitte Koto wa Benri da ne 
    Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's 

Tamamlanan Seriler:

Shukufuku no Campanella
    Walkure Romanze 
    Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku wo Ketsui Shimashita.
    Infinite Stratos 2
    Little Busters!: Refrain 
    Ah! My Goddess: Sorezore no Tsubasa
    Mahou Shoujo Lyrical Nanoha                          
    Queen's Blade: Utsukushiki Toushitachi
    Koi Koi 7  
    Amaenaide yo!! Katsu!!
    Gakuen Heaven
    Amaenaide yo!! Appleseed XIII
    Teekyuu
    Aquarion Evol
    High School DxD New
    Corpse Party; Tortured Souls
    Minami-Ke Tadaima
    Asura Movie!
    Akira Movie!
    To LOVE-Ru Darkness OVA 3

Şuanda Hala yeni serileri almaya devam ediyoruz... 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.