Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Nayru kullanıcısının paylaşımları

1. Nayru

En son oynadığınız /bitirdiğiniz oyun ?

yu yu 8gb ram 2gb ekran kartı ve daha en düşükte oynuyorsun :o :o ben çalıştırdığına dua ediyim :unsure: var var ilk oyunun pcye uyarlamasını yaptılar hatta birara Steamde indirimdeydi hemen aldım bu fırsatı bi daha bulamam diye şuan aldığımında altında fiyatı keşke bekleseydim :( ama senin dediğin final fantasy XIII-Lightning Returns olabilir onun pc versiyonu var mı bilmiyorum
  2. Nayru

saol :lol: lighting diyince aklıma geldi final fantasy XIII de bir süre sonra kasıyor :( :( ben en iyisi pcyi değiştireyim :unsure:
  3. Nayru

ya shadow of mordor uzun zaman beklediğim oyunlar arasındaydı hatta yükleyip denedim ama pcnin kaldıramayacağı kanaatine vardım heleki benimkisi Hp bildiğin tost makinesi oldu
  4. Nayru

Yeni katıldım

yeeey şu günlerde 3 parçalık nicki olan forumdaşımız pek yok hoşgeldin umarım hoşca vakit geçirirsin ^_^
  5. Nayru

Gün gelecek forumdaki herkes en az 1 Zelda oyunu oynayacak (523452356 years remaining) :lol: :lol:
  6. Nayru

öyle her oyunu satın alma prensibim yok zaten de hani gerçekten sağlamsa kesenin ağzını açıyorum, yoksa benim genlerim de(gayseriliyiz) sonuna kadar torrent amca diyor o bakımdan sordum :lol: :lol: o zaman 3. oyunu alıyorum ben madem alabilirsin diyorsun ki aldığın oyunu oynamanın zevki de bir başka, benden de sana tavsiye yapmadıysan eğer birara kıy paraya şöyle büyük bir oyun al kendine hiç cracktır şudur budur derdi olmadan oyna, böyle bir sahiplik duygusunu,hakka girmeme duygusunu ve huzuru ruhunda hisset ^_^ ^_^ 3. oyunu almaya karar verdim umarım senoryo yönünden sıkıntı yaşamam
  7. Nayru

Dragon age daha hiç oynamadım(videoları izledim biraz) Skyrim'den sıra gelmedi tabii ama böyle garip yorumlar aldım ve kafam karıştı satın almaya değer mi sence?
  8. En'li soru tufanına bir yenisini de ben ekleyim dedim. Soru zaten diğer bölümlerden aşina olduğumuz tarzdan, aynısını oyunlar için soruyorum Sadece sanal olarak da sınırlamayalım satranç,jenga,monopoly gibi gerçek hayatta oynanan oyunları da yazabilirsiniz mesela.Hatta forumda halen uzun eşek , simit gibi oyunları oynayan forumdaşlarımız bile var.(Selam olsun) Benim en son bitirdiğim oyun: Rayman Legends
  9. Nayru

( 04 / 04 ) Tsukimonogatari

çeviriyi beğendim hazırlayanların eline sağlık
  10. Before sunrise :huh: :mellow: başladık bakalım seriye çok övdüler
  11. Nayru

Fate/kaleid liner Prisma☆Illya

eline sağlık devamını getirirsin umarım, fırsatını bulduğum an inceleyeceğim
  12. Nayru

En Son Bitirdiğiniz Anime?

An itibari ile UN-GO'yu bitirdim :D şiddetle tavsiye etmiyorum ama izlenebilir
  13. Nayru

Merhabalar Efsane Geri Döndü

yine yeniden iyi forumlar sana gizemli üye umarım bu sefer kalıcılığı yakalarsın
  14. çok hoş gerçi bilinen artworkler spesifik bir şey yok ama yine de yokluğa bire bir olsa da şöyle assak odaya :'D abi mayıs-haziran nedır öyle yürek dayanmaz *Saber'ın haşin bakışı
  15. bende Uta'nın yanında takılırdım heralde asistanlık yapardım maske olayı tam benlik zaten o yapar ben mutlu mutlu satardım dükkanın adını da ne alırsan 300 yen koyardık kendı yağımızda kavrulur giderdık sonra pembe panjurlu bir ev.... *tmm tmm sonuncusu şaka
  16. Nayru

11. İstanbul Japon Filmleri Festivali

benim yerime de kotahana no nıwayı izleyin lütfen ben de bayağı uzağım neden böyle organizasyonlar hep istanbulda ya off oynamıyorum ben
  17. Acı bir durum hele ki bir kız için: http://9gag.com/gag/amLRBe2#comment

1. Lucifèr

Lucifèr

Yere yakın tavuk her zaman piliçtir xD

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

O kızın yerinde olmak istemezdim..XD

18. Nayru

Yeni katıldım. Herkese selam.

Hoşça vakit geçirmen dileğiyle... Edit:Kaxell...abiii...why.…? :D biran için yemek tarifi sandım :D
  19. Nayru

Hetalia Karakter Anketi (Genel)

Aynen benim de hiçbir fikrim yok ama ufak bir arastırma ile ben de bir kanaat oluşturdum kendimce.En kısa zamanda da izliycem listeye ekledim.
    1. Sina

Sina

Ahahah nedense yorumlar daha komik :D 9gag insanları bi ayrı :D

2. Nayru

Nayru

Gerçekte olabilme potansiyeli var ama ya cidden 9gag başka bir alem

20. Nayru

Merhabalar

Hoşça vakit geçirirsin umarım
  21. Rin'i 27. olarak gördükten sonra Saber ilk 10'a girmiştir diye düşünmüştüm ama... :mellow: :mellow: O değilde 10000 kişi ile hiç mi zevklerim uyuşmaz *anlayamadı*
  22. Nayru

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

Kolay gelsin önceki çevirilerinizi de beğeniyle takip ediyordum zaten, bu arada çeviri işini kendi aranızda nasıl yapıyorsunuz neye göre yapıyorsunuz tam bilmiyorum ama yazı fontunu değiştirmenizi tavsiye ediyorum
  23. Animesini izleyebilecek durumda değilim ama bu tanıtım fazlasıyla tatmin etti beni Böyle tanıtımlar bekliyoruz senden Sora-sama... :D
  24. en fazla galiba burda ağlamıştım :( aynen bugüne kadar en çok duygulandığım sahne, insanın içi parçalanıyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.