Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gece gece monogatari izlemeyi özlemişim ^_^ Owarimonogatari; bu sezon aç gibi izlenecek yeni animelere, gündemden düşmeyecek 2. sezonlara karşı seni koruycaz yavrımmm :lol:

2. Yayın tarihi 2 ekim diyor ama kim bilir bizim elimize ne zaman düşer

1. Rosiecy

Rosiecy

OHA efsane bir şeye benziyor ben niye sonbahar serisi listesinde bunu görmedim ama :O?

2. Witch

Witch

Bu ne çocuğu parçaladı bütün pv boyunca. fdlşiflsşfiliaş

3. Nayru

Nayru

steampunk havası var biraz

3. Psycho-pass moviesinin ardından düşündüm de aslında japonca büyük veli nimet, hele o ünlü seiyuuların ingilizcesini duyduktan sonra...

1. Soranohikari

Soranohikari

En azından ingilizce olduğu anlaşılabiliyordu, buna da şükür :D

2. Nayru

Nayru

:D bazı sahneleri tekrar tekrar geriye sarıp dinledim.. cidden epik bir şey ya

4. Goat Simulator :D Misafir çocuklarını manipüle etmek için biçilmiş kaftan resmen

5. http://z0r.de/6994 Tarantinoğğ yapma bunu :D
    1. Rosiecy

Rosiecy

ahahahah :D

6. Çellonun bu kadar op bir alet olduğunu bilmiyordum :

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl
    3. Nayru

Nayru

ou bu parça gerçekten çok hoşmuş... ve kemanın sesini alabiliyorum :D

4. Amygirl

Amygirl

Lacey Flyleaf in solisti idi onlardan ayrıldı sonra.. ama şarkıyı güzel yapan gene Apochaliptica :D Böyle işlerinin ehli müzik adamlarına çok saygı duyuyorum

7. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

2. asci

asci

cevap ağ tabakaydı sanırım.kör nokta iletim yeri olduğundan reseptörü yoktu hatta isim de oradan geliyordu diye hatırlıyorum

3. Nayru

Nayru

@.:asci:. öyleymiş maalesef... :D biyoloji gg

4. asci

asci

kısmet yaa(sıkışınca hep deriz zaten:) )

8. Acı bir durum hele ki bir kız için: http://9gag.com/gag/amLRBe2#comment

1. Lucifèr

Lucifèr

Yere yakın tavuk her zaman piliçtir xD

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

O kızın yerinde olmak istemezdim..XD

1. Sina

Sina

Ahahah nedense yorumlar daha komik :D 9gag insanları bi ayrı :D

2. Nayru

Nayru

Gerçekte olabilme potansiyeli var ama ya cidden 9gag başka bir alem

9. Anneannem bi kutu kitap siparişi vermiş içinden ne çıktı dersiniz: http://i.hizliresim.com/PEJRd6.jpg

1. Babbin

Babbin

bugün daha babannemin evde gördüm bunları oda yenil almış :D

sana kitap aldım oku diyo :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Zırhlı dualar mı? Kesin uydu yayını yapan bir kanaldan sipariş vermiş :D

10. Kimi no iru machi 12. bölümün 10-12dk arasında çalan OST'nin adını bilen var mı?? Hiçbir yerde bulamadım ben

1. Nayru

Nayru

@Gallardo00 baktım ama yok hepsi sözlü parça yine de saol

11. Dünden beri apartmandaki neredeyse tüm dairelerin uydusunu ayarladım :D Yakında yan apartmana geçerim

2. Nayru

Nayru

kızım ? :D gelecekten geldim ben zaten John titor (ver. 64236452), D-maille erkek yapmaya karar verdim seni :D

3. Park_BoRam

Park_BoRam

Ayarlama başına 10tl alsaydın şuan zengin olmuştun :D

4. Siesta

Siesta

Gel bizimkine de bir el at :D

12. Hayatımda ilk defa tarım fuarına gittim.Yemin ederim bayanlar traktörlere karşı daha ilgili şok oldum resmen

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Pardon Ayhan abiye dedin sandım XD

3. Nayru

Nayru

virgül eksikliğinden kaynaklanan anlam problemleri...sayısalcının imtihanı böyle oluyor galiba :D

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Üzülme ben de sayısalcıyım :D Yalnız deilsin ;)

13. Bu zamana kadar Prestij filmini nasıl izlememişim hayretler içerisindeyim. Cristian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johanson bi efsane kadro film yapmış ve ben ancak şimdi izledim inanamıyorum

2. Nayru

Nayru

onları izledim de bu filmi nasıl atlamışım hala inanamıyorum

3. Nayru

Nayru

Hele Hugh Jackman hayranı olan ben ahhh ahhh hep animeler yüzünden :D

14. Dondurmağğğğğ
    1. LeornKayn

LeornKayn

Sanki yıllarda dondurma yememiş gibi :D ...Ice cream'de aynı etkiyi veremezdi o yüzden bunu seçti :D

2. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

Ve bu video'yu izliyen beni, 1 saat sonra "hastaneye gülme krizi geçirip gelen çocuk" diye çağırırlar. :D

15. http://9gag.com/gag/aEweBQK hayır Adana'da 9gag'ın eline düştü :'(
    2. Nayru

Nayru

adanalı bi arkadaşım soyunup gün boyu evde yatıyoruz diyordu da inanmıyordum :D

3. Amygirl

Amygirl

Öyle maalesef :D sıcaktan uyuyamıyorsun da ilaca başvuran Adanalılar var prozac içip mayışıyorlar :D

4. Nayru

Nayru

iyi iyi bunları öğrendiğim çok iyi oldu asla ziyaret etmeyeceğim yerler listesine ekliyorum adanayı (yok öyle bi liste ama olacak :D)

16. ÖSYM sonuçları açıklamış çökün :D

2. Soranohikari

Soranohikari

esas istediğim yer değil ama olsun puanım umduğumdan çok daha düşük gelince burası oldu :)

sana da geçmiş olsun :( ama çoğunluk ikinci sene daha iyi yerlere giriyor hatta bunu ikinci kez hazırlanıp boğaziçi mühendisliğe giren bir tanıdığım da kendini örnek göstererek teyit etmişti.

3. Nayru

Nayru

ya sorma benim de beklediğimden düşük puan geldi ama bu yıl işi halledecem

4. Soranohikari
  17. Ya bu HP'ler bilgisayar değil bildiğin tost makinesi

2. Cold Dewil
    3. Estable

Estable

Oyun açılmış iken CPU kullanımı önemli eğer oyun sırasında zirve yapıyorsa sorun orada. Önce güzel bir bilgisayarını antivirüsle tarat virüslerde neden olabiliyor. Gücü dengeli yap değilse, görev yöneticisinden sistemini neyin yorduğunu bulup sonlandır hangi programsa da sil. Fana ulaşıp elektrik süpürgesi değil de (güçlü çekenler zarar verebiliyor), saç kurutma makinası yardımı ile fan arasında ki tozları uçur dış koruyucusunu yumuşak bir bezle sil

4. Nayru

Nayru

@Cold Dewil sorun bi pc'nin olması gerektiğinden fazla ısınıyor, ısındığından dolayı herhangi bir kapanma donma vakası olmuyor ama elim yanıyor

@-Estable oyun oynarken cpu75lere çıkıyor ama oyunlar watch dogs bioshock gbi oyunlar

18. Geç olsa da Tokyo Ghoul!a başladım sizce de ordaki maske satıcısı Uta, Hayko cepkin'e benzemiyor mu??

2. Nayru

Nayru

şimdi nicki mask salesman içeren biri olarak maskelerini de çok beğendim

3. free word

free word

altın kaplamaya benzeyen v for vardı :D

4. Nayru

Nayru

ciddi misin? Ona dikkat etmedim dur tekrar bakayım

19. Bizim forumda hiç steam tayfası yok mu ? Hesap verin ekleyim wizard wars falan atarız. Benim hesabım 'scream of silence'

2. Shotdown

Shotdown

yok derden steam hesabımda yok o yüzden ediniriz dedim :)

3. aloneordead

aloneordead

ekliyorum seni isim dr who

4. Nayru

Nayru

okke ekleyin ekleyin :D

20. Kahrolsun içinden sebze yemeği çıkan dondurma kutuları (Ramazanda yapma bari be anne!!!)

2. Nayru

Nayru

ben kendı durumuma üzülüyordum halbuki diğer insanlar daha çok acı çekiyormuş bekle beni biber dolması sana geliyorummm... .D @Papillon bu çağı aşan buluş kim tarafından bulundu valide hanım mı??

3. Mileydi

Mileydi

asdfdsaf :D elbette annem, annelerimiz her türlü garip buluş da kesin parmakları vardır :D parmak olmasa bile mutlaka gözü, kulağı, burnu bir şekilde rol almıştır (:

4. LeornKayn

LeornKayn

Sarelle kavonuzundan salça çıkması gibi birşey...

21. Girdiğim her 2 konudan 1'i kapalı ...Adminlere bir mesaj vermeye çalışmıyorum ama sinir bozucu

2. Nayru

Nayru

adminlere lafım yok adminlerimiz candır :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ben kilitlerken birde mesaj ile uğraşmam, kuralları okuyun, doğru yerde mi bakın, aynı konu veya benzeri var mı bakın

4. Gizemlibiri

Gizemlibiri

bişey dicem :D adminler yüzünden forum da kimse kalmadı asdasdas neyse şaka yapıyorum siz görev yapıyosunuz ama uyarın az forumda çok yeni üye var onlar bilmiyolar napcaklarını oyuzden uyarın bilmeeyen ler zaten uyarıyosunuz dur :D dinlenmiyorlardır bu arada ileti kasmak diye bişey olmaz heral de ona kızamazsınız değilmi yorum yapma suç değil dir zaten yorum yapmazzsak sadece konuya bakıp çıkarsak ne anlamı kalır :D neyse adminler kolay gelsin :) :D

22. Halen inanamıyorum anneaneme Hellsing izlettirdim her ne kadar sonunda kimin vampir olduğunu tam olarak idrak edemese de... :D

2. Nayru

Nayru

haha ne bekliyodun ki sanki gerçi bende de farklı bir durum yok en son anneme teklif ettiğimde oklavayı yiyodum az kalsın :D

3. OrangeBox

OrangeBox

Ben anneme izlettirirken kapıyı kilitliyorum, saygı duyuyorum...

4. Namida

Namida

annem daha dün anime izlerken hala çizgi film mi izliyorsun çocuk gibi dedi -_-

karsında saygıyla eğiliyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.