Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

hayırlı,uğurlu olsun :)

2. Nayru

Nayru

teşekkürler... amygirl adminden izin alıp açtım yoksa daha 100 ileti dolmadı

1. http://9gag.com/gag/aEweBQK hayır Adana'da 9gag'ın eline düştü :'(
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nayru

Nayru

adanalı bi arkadaşım soyunup gün boyu evde yatıyoruz diyordu da inanmıyordum :D

3. Amygirl

Amygirl

Öyle maalesef :D sıcaktan uyuyamıyorsun da ilaca başvuran Adanalılar var prozac içip mayışıyorlar :D

4. Nayru

Nayru

iyi iyi bunları öğrendiğim çok iyi oldu asla ziyaret etmeyeceğim yerler listesine ekliyorum adanayı (yok öyle bi liste ama olacak :D)

2. http://z0r.de/6994 Tarantinoğğ yapma bunu :D
    1. Rosiecy

Rosiecy

ahahahah :D

3. Dondurmağğğğğ
    1. LeornKayn

LeornKayn

Sanki yıllarda dondurma yememiş gibi :D ...Ice cream'de aynı etkiyi veremezdi o yüzden bunu seçti :D

2. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

Ve bu video'yu izliyen beni, 1 saat sonra "hastaneye gülme krizi geçirip gelen çocuk" diye çağırırlar. :D

4. Acı bir durum hele ki bir kız için: http://9gag.com/gag/amLRBe2#comment

1. Lucifèr

Lucifèr

Yere yakın tavuk her zaman piliçtir xD

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

O kızın yerinde olmak istemezdim..XD

5. Anneannem bi kutu kitap siparişi vermiş içinden ne çıktı dersiniz: http://i.hizliresim.com/PEJRd6.jpg

1. Babbin

Babbin

bugün daha babannemin evde gördüm bunları oda yenil almış :D

sana kitap aldım oku diyo :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Zırhlı dualar mı? Kesin uydu yayını yapan bir kanaldan sipariş vermiş :D

6. Bizim forumda hiç steam tayfası yok mu ? Hesap verin ekleyim wizard wars falan atarız. Benim hesabım 'scream of silence'

2. Shotdown

Shotdown

yok derden steam hesabımda yok o yüzden ediniriz dedim :)

3. aloneordead

aloneordead

ekliyorum seni isim dr who

4. Nayru

Nayru

okke ekleyin ekleyin :D

7. Bu içinde ''blossom'' vb. kelimelerin geçtiği nickler neden bu kadar popüler acaba heryerde görüyorum.

8. Bu zamana kadar Prestij filmini nasıl izlememişim hayretler içerisindeyim. Cristian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johanson bi efsane kadro film yapmış ve ben ancak şimdi izledim inanamıyorum

2. Nayru

Nayru

onları izledim de bu filmi nasıl atlamışım hala inanamıyorum

3. Nayru

Nayru

Hele Hugh Jackman hayranı olan ben ahhh ahhh hep animeler yüzünden :D

9. Çellonun bu kadar op bir alet olduğunu bilmiyordum :

2. Amygirl
    3. Nayru

Nayru

ou bu parça gerçekten çok hoşmuş... ve kemanın sesini alabiliyorum :D

4. Amygirl

Amygirl

Lacey Flyleaf in solisti idi onlardan ayrıldı sonra.. ama şarkıyı güzel yapan gene Apochaliptica :D Böyle işlerinin ehli müzik adamlarına çok saygı duyuyorum

10. Dün akşam mezuniyet törenim vardı...Liseden mezun olup bu defteri de kapattık.Çok mutluyum!!!

2. Nayru

Nayru

ya sıralamam 18 bin civarı istediğim tıp için ilk 7 bine girmem lazım -tabii nasıl bir rehavetse forumda takılıyorum- :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ahaha anladim aslinda disini biraz siksan olabilir.

11. Dünden beri apartmandaki neredeyse tüm dairelerin uydusunu ayarladım :D Yakında yan apartmana geçerim

2. Nayru

Nayru

kızım ? :D gelecekten geldim ben zaten John titor (ver. 64236452), D-maille erkek yapmaya karar verdim seni :D

3. Park_BoRam

Park_BoRam

Ayarlama başına 10tl alsaydın şuan zengin olmuştun :D

4. Siesta

Siesta

Gel bizimkine de bir el at :D

12. Eskiden İron Maiden tişörtlü uzun saçlı erkekleri sokak ortasında döven tipler vardı , hala yaşıyor mu o tür insanlar acaba ??

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Sen ne diyorsun sendikalaştılar bile :P

2. Nayru

Nayru

yakında greve de çıkarlar :D

13. Geç olsa da Tokyo Ghoul!a başladım sizce de ordaki maske satıcısı Uta, Hayko cepkin'e benzemiyor mu??

2. Nayru

Nayru

şimdi nicki mask salesman içeren biri olarak maskelerini de çok beğendim

3. free word

free word

altın kaplamaya benzeyen v for vardı :D

4. Nayru

Nayru

ciddi misin? Ona dikkat etmedim dur tekrar bakayım

14. Gece gece monogatari izlemeyi özlemişim ^_^ Owarimonogatari; bu sezon aç gibi izlenecek yeni animelere, gündemden düşmeyecek 2. sezonlara karşı seni koruycaz yavrımmm :lol:

15. Girdiğim her 2 konudan 1'i kapalı ...Adminlere bir mesaj vermeye çalışmıyorum ama sinir bozucu

2. Nayru

Nayru

adminlere lafım yok adminlerimiz candır :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ben kilitlerken birde mesaj ile uğraşmam, kuralları okuyun, doğru yerde mi bakın, aynı konu veya benzeri var mı bakın

4. Gizemlibiri

Gizemlibiri

bişey dicem :D adminler yüzünden forum da kimse kalmadı asdasdas neyse şaka yapıyorum siz görev yapıyosunuz ama uyarın az forumda çok yeni üye var onlar bilmiyolar napcaklarını oyuzden uyarın bilmeeyen ler zaten uyarıyosunuz dur :D dinlenmiyorlardır bu arada ileti kasmak diye bişey olmaz heral de ona kızamazsınız değilmi yorum yapma suç değil dir zaten yorum yapmazzsak sadece konuya bakıp çıkarsak ne anlamı kalır :D neyse adminler kolay gelsin :) :D

16. Goat Simulator :D Misafir çocuklarını manipüle etmek için biçilmiş kaftan resmen

17. Halen inanamıyorum anneaneme Hellsing izlettirdim her ne kadar sonunda kimin vampir olduğunu tam olarak idrak edemese de... :D

2. Nayru

Nayru

haha ne bekliyodun ki sanki gerçi bende de farklı bir durum yok en son anneme teklif ettiğimde oklavayı yiyodum az kalsın :D

3. OrangeBox

OrangeBox

Ben anneme izlettirirken kapıyı kilitliyorum, saygı duyuyorum...

4. Namida

Namida

annem daha dün anime izlerken hala çizgi film mi izliyorsun çocuk gibi dedi -_-

karsında saygıyla eğiliyorum :D

18. Hayatımda ilk defa tarım fuarına gittim.Yemin ederim bayanlar traktörlere karşı daha ilgili şok oldum resmen

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Pardon Ayhan abiye dedin sandım XD

3. Nayru

Nayru

virgül eksikliğinden kaynaklanan anlam problemleri...sayısalcının imtihanı böyle oluyor galiba :D

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Üzülme ben de sayısalcıyım :D Yalnız deilsin ;)

19. Kahrolsun içinden sebze yemeği çıkan dondurma kutuları (Ramazanda yapma bari be anne!!!)

2. Nayru

Nayru

ben kendı durumuma üzülüyordum halbuki diğer insanlar daha çok acı çekiyormuş bekle beni biber dolması sana geliyorummm... .D @Papillon bu çağı aşan buluş kim tarafından bulundu valide hanım mı??

3. Mileydi

Mileydi

asdfdsaf :D elbette annem, annelerimiz her türlü garip buluş da kesin parmakları vardır :D parmak olmasa bile mutlaka gözü, kulağı, burnu bir şekilde rol almıştır (:

4. LeornKayn

LeornKayn

Sarelle kavonuzundan salça çıkması gibi birşey...

20. Kimi no iru machi 12. bölümün 10-12dk arasında çalan OST'nin adını bilen var mı?? Hiçbir yerde bulamadım ben

1. Nayru

Nayru

@Gallardo00 baktım ama yok hepsi sözlü parça yine de saol

21. Lise bitti sırada LYS var sonra hardcore yatışşş...

22. LYS mat'dan sonra anladım ki matematik soruları 3'e ayrılıyor : Sorucuk, Soru, Borucuk...

2. Nayru

Nayru

ya ama integral grafiği sorusunu bir çözmüşüm efsaneydi resmen tam 7.5 dk (annem sabah zemzem içirdi heralde ondan... :D)

ÖSYM'nin sınavda vazelin kullanımını neden serbest bıraktığını şimdi anladım.

3. Namida

Namida

:D önümüzdeki maçlara bakıcaz artık

4. Kaxell

Kaxell

Benim bi lys 2 kaldı. :Z Şimdi onunla uğraşıcam bir hafta yoksa matematik notunu adam edemem :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.