Jump to content

Lascen

Üyeler
  • İçerik sayısı

260
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lascen got a reaction from animeciyurii in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Sao 2 o kadar sıkıcı geldi ki 5 den sonrasını izlemedim sagsgjsfj o yüzden asuna yalan oldu :D
  2. Beğen
    Lascen got a reaction from Cувєя in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    nalet herif o benim asdfghj
  3. Beğen
    Lascen got a reaction from Kaxell in Duo arıyorum!   
    senin gibi adc olmaz olsun beratla oynamayın noob berat
  4. Beğen
    Lascen got a reaction from Ultear Milkovich in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    1- Asahina Azusa

2-Masaomi Kida

5. Beğen
    Lascen got a reaction from Nanilyas in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Sao 2 o kadar sıkıcı geldi ki 5 den sonrasını izlemedim sagsgjsfj o yüzden asuna yalan oldu :D
  6. Beğen
    Lascen got a reaction from Kaichou in Merhaba   
    Hoşgeldin
  7. Beğen
    Lascen got a reaction from houston in Herkeze Merhabalar !   
    "Komadi" animeler iyidir asfsg hoşgeldin foruma :D
  8. Beğen
    Lascen reacted to houston in Herkeze Merhabalar !   
    hoşgeldin, nasılsın iyisin ? Ankarada havalar nasıl? :D
    lol nickini alıyım? :)
  9. Beğen
    Lascen got a reaction from graylifee in Merhaba ^,^   
    hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: gel beraber bot pre şeedek  :cheer2-onion-head-emoticon: 
  10. Beğen
    Lascen reacted to Burakesan in Android'de One Piece Oyunu Keyfi   
    Herkese merhaba, arkadaşlar!

Bu videoda Android'deki belli başlı One Piece oyunlarını inceledim. Her zamanki gibi Google Play tabiri caizse çöp dolu, aralarından bir şeyleri çekip çıkartmak gerekiyor maalesef.

Oyunların bağlantı adresleri YouTube'daki videonun altında

11. Beğen
    Lascen reacted to kawaii kereste in Japonya'dan Yeni bir Meme Akımı   
    öncelikle yanlış anlaşılmalar olmasın diye Meme = en basitinden bizdeki Caps gibi bişey, bir akım haline gelmiş ve gına gelene kadar yapılacak olan espriler bütünü.

işin özü basit, bir anime veya film sahnesine bi karakterin eline hamilelik testi aleti(adı ne lan bunun?) tutuşturuyorlar. ortaya güzel şeyler çıkmış :D

dahası için:

http://www.tumblr.com/tagged/pregnancy-test  (ty celinegirls)
    http://www.smosh.com/smosh-pit/memes/japans-pregnancy-announcement-meme

12. Beğen
    Lascen reacted to Kuralsiz in Kuralsız Animasyon Başlığı   
    Animasyona bi aralar merak salmıştım baya iyi gidiyodum unuttum sonra :P şimdi yeniden başlıyorum..

Yeni Çalışmalarım :

2 Yıl önceki

13. Beğen
    Lascen reacted to orewakimida in tabletten imzalarım :))   
    Bu konuyu da imzalarida tabletten yaptim.
    spoiler e sonra bi ara bilgisayara oturunca alcam . çok güzel değil ler ama görüşlerinizi merak ettim
    ben bu isde degil resimde daha iyiyimdir :)

14. Beğen
    Lascen reacted to quincy in En Güzel Seiyuular   
    En Güzel Seiyuular Charapedia’nın Yaptığı Oylamayla Seçildi

Animelere azıcık ilgisi olan dahi bilir seiyuuları ve onların animeler için önemini. Animeleri anime yapanlardan biri de onların seslendirme performanslarıdır. Hal böyle olunca da birçoğunun idollere, pop starlara veya rock starlara taş çıkartacak kadar çok ve sadık takipçileri vardır. Zaten çoğu seiyuu olmanın yanında müzikle de ilgilenir ki bazıları bir gruba mensuptur; bazıları da solo olarak müzik kariyerini sürdürür. Charapedia da 10.000 kişinin katıldığı son anketiyle gerek ses performanslarıyla gerekse müzikal yetenekleriyle sadece Japonya’da değil artık tüm dünyaca tanınmaya ve takip edilmeye başlanmış kadın seiyuulardan en güzellerini seçti. Yalnız buradaki güzel kelimesi sizi yanıltmasın. Burada seiyuular seslerinin güzelliğine göre ya da ses performanslarındaki başarıya göre değil fiziksel güzelliklerine, çekiciliklerine, seksi oluşlarına göre oylandı. Bakalım Japonlar hangi kadın seiyuuları güzel ve seksi buluyormuş? İşte Charapedia’nın ilk 10’u:

10 – Maaya Uchida
    (Ao Haru Ride – Futaba Yoshioka / Noragami – Hiyori Iki / Hunter X Hunter 2011 – Alluka Zoldyck)

9 – Nana mizuki

(Naruto, Naruto Shippuuden – Hinata Hyuga / Basilisk – Oboro / Claymore – Riful / Kuroshitsuji II – Alois Trancy / Magi: The Labyrinth of Magic – Ren Hakuei)

8 – Haruka Tomatsu

(AnoHana – Naruko Anjou / Accel World – Megumi Wakamiya / Kokoro Connect – Nana Nishino / Sword Art Online – Yuuki Asuna / Magi: The Kingdom of Magic – Morgiana)

7 – Marina Inoue

(Baccano! – Eve Genoard / Skip Beat – Kyoko Mogami / Shingeki no Kyojin – Armin Arlert / Date A Live II – Tohka Yatogami)

6 – Manami Numakura

(The iDOLM@STER – Hibiki Ganaha / Love Lab – Riko Kurahashi / Sket Dance – Ayano Sugisaki / The World Only God Knows – Hibiki)

5 – Miyuki Sawashiro

(Rozen Maiden – Shinku / Durarara! – Celty Sturluson / Hunter X Hunter – Kurapika / Angel Beats – Masami Iwasawa / Kimi ni Todoke – Ayane Yano)

4 – Ai Kayano

(AnoHana – Menma / Guilty Crown – Inori Yuzuriha / Ao Haru Ride – Yuuki Makita / Sukitte Ii na yo – Mei Tachibana)

3 – Suzuko Mimori

(Love Live! – Umi Sonoda / Kamisam Kiss – Nanami Momozono, Yukiji / YuruYuri – Himawari Furutani / Tantei Opera Milky Holmes – Sherlock Shellinford)

2 – Sora Amamiya

(Aldnoah.Zero – Princess Asseylum / Akame Ga Kill! – Akame / Nanatsu no Taizai – Elizabeth Lyonesse / Tokyo Ghoul – Touka Kirishima / Log Horizon – Liliana)

1 – Kana Hanazawa

(Durarara! – Anri Sonohara / Kuragehime – Tsukimi Kurashita / Ao no Exorcist – Moriyama Shiemi / Binbougami ga! – Ichiko Sakura / WataMote – Yu Naruse / Steins;Gate – Shiina Mayuri)

En güzel ilk 10 seiyuu bu şekilde sıralandı ve Japonlar Kana Hanazawa‘yı seçti. Şahsen ben ilk 10’da yaşına göre hala çok çekici, güzel ve şuradaki seiyuulardan daha seksi olduğunu düşündüğüm Paku Romi‘yi de görmek isterdim. Peki bu sıralama sizleri tatmin etti mi yoksa sizlerinde ilk 10’da mutlaka olmalıydı dediğiniz bir seiyuu oldu mu?

Kaynak; http://www.animefantastica.com

(Bence Maaya Uchida birinci olmalıymışta neyse..)
  15. Beğen
    Lascen got a reaction from Lucifèr in Yeni sayılırımm   
    Hoşbuldumm
  16. Beğen
    hoşbuldum

hoşbuldum
  17. Beğen
    :dead-onion-head-emoticon:
  18. Beğen
    hoşbuldumm

Teşekürlerr :D

Hoşbuldumm :D

adım emine :D hoşbuldum :D

hoşbuldumm
  19. Beğen
    teşekürlerr

ee teşekürler tabiki gelirim :D

teşekür ederim :D memnun oldumm :D

teşekür ederimm :D

teşekürler :D

teşekürlerr zeyzey :D
  20. Beğen
    Herkese meraba
    15 yaşındayım. İki yıldır anime izliyorum.
    Anime izlemeye Narutoyu izlemekle başladım. En sevdiğim animeler arasında fairy tail ve ao no exorcist bulunmakta. Tabii birde naruto :D
    Forum hesabımı bir ay önce açtım fakat ileti yazmayı beceremediğim için bir aydır girmedim ve sonunda artık girmeye karar verdim. Herkesle iyi arkadaş olmayı ve animeler hakkında konuşmak istiyorum.

Herkese iyi forumlarrrrr :bye1-onion-head-emoticon:
  21. Beğen
    Lascen got a reaction from Lucifèr in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Asunayı ilkinde seviyor-dum
  22. Beğen
    Lascen got a reaction from Lucifèr in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
  23. Beğen
    Lascen reacted to Lucifèr in Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)   
    yeni arayuz olmasin .s yahu hic sevmem oyle seyleri bi adam olsun sirdan bilgisaylarla yapior olsun ve bu adam emir olsun Turkiyeden gerçekleşen bi saldiri sonra kurumi emire sen ölmemismiydin desin sonra olaylar gelissin ve mutlu son iste istersen yorumu kaldiriyim sgsjdj
  24. Beğen
    Sonunda gelmis ya neyse okuyayim bi :D
  25. Beğen
    Aslında yolda deftere 1 2 karalama yapsan :) rahat yazı çıkarabilirsin bence neyse sustum konusu bi harika :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.