Jump to content

yohasakura

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

yohasakura kullanıcısının paylaşımları

1. yohasakura

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

yemek yemeyi severim hobi gibi benim için yemek yapmayı severim sırf kendime ziyafet çektirmek için yemek yapmayı çokk severim arkadaşlarım dostlarım ailem kısacası değer verdiklerim yesin diye yemek yapmayı çooooooooooook severim yeni tarifleri farklı kültürlerin yemeklerini falan yapmayı pek bi severim ama annem sevmez( mutfağı savaş meydanına çeviriyomuşum) kısacası yemek yapmayı çok çok severim ama annemin yaptığı yemekleri yemeyi daha çok severim :D
  2. yohasakura

"Anime bir hataydı."

söylediklerine genel olarak katılıyorum. miyazaki amcanın da söylediklerini mantıklı buldum :) evet gerçekten animeler insanları hayal dünyasına bağlayıp gerçeklerden uzaklaştırıyo ve bazı animelerin kötü şeylere eğilimi arttırdığı da bi gerçek eğer bi ebeveyn olsaydım çocuğumun anime izlemesine izin vermezdim heralde :) aklıma da gelmişken çok sevdiğim bi anime olan death note 'taki kira'nın da neden bu kadar sevildiğine hiç bi anlam veremedim hiç bi zaman ne yaparsa yapsın o insanları rahatça öldüren bi katildi. buna rağmen bazı insanlar gerçekte var olmayan sadece bi anime karakteri olan kira'ya taparcasına hayran olabiliyolar. ecchi konusuna gelirsek genel olarak pek hoşlanmam sadece hikayenin arasına serpiştirilmiş ufak ecchiler olunca izlemekten zevk alıyorum ama maalesef bu Japonya'da ve tüm dünyada arz talep meselesi olmuş isteyen bi kitle var ve para kazanmak isteyen insanlar... ülke konusunda da pek katılmıyorum dünya berbat ama türkiye daha berbat diye düşünmüyorum ben dünya çöplüğe dömüş durumda ve hangi ülkeye gidersen git pislik dolu ( ne kadar iyimserim ya :D ) bi de şu animenin insanda bağımlılık yapması ve bi süre sonra gerçek hayattan soyutlaması durumu gerçekten en kötü yanı bi ara fazlasıyla anime izleyip rüyalarını bile anime şeklinde görmüş gerçek hayatla ilgili hayal kurarken kendimi anime karakterine dönüştüren biri olarak animenin azı karar fazlası zarar diyorum şu Japonya'yı batırırsa anime-manga batırır başka da bi şey batırmaz heralde :D bi şey daha söylicektim unuttum benden bu kadar... :) PS: yorumlarda okumuştum spartacus ve şu çok ünlü dizi "attack of titan" sanırım demiştin galiba demek istediğin ünlü izi "game of thrones olabilir mi?
  3. yohasakura

2014'ün En iyi 30 Animesi

bu 30 animeden 10 tanesini falan izledim ama 2014 de listeye girebilicek başka animeler de var bence
  4. baya küçükken izlemiştim ilk animemdi pek htırlamadığım için tekrar izledim ama eski animeyle farkları var crystal manganın aynısı olmasına rağmen eski animede bazı olaylar mangadan farklı oluyo örnek :eskisinde usagi smokinli şövalyeyi ilk gördüğünde dışarda normal bi giysi giyiyor ama crystal da aynı mangadaki gibi smokn giyiyor...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.