Jump to content

Namida

Üyeler
  • İçerik sayısı

549
  • Son ziyareti

Namida kullanıcısının paylaşımları

1. Namida

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Jose Saramango Körlük - Araba kullanmakta olan bir adam, yeşil ışığın yanmasini beklerken ansızın körleşir. Körlüğü, başvurduğu doktora da bulaşır. Körlük, bir salgın gibi bütün kente yayılır; öldürücü olmasa da tüm etik değerleri yok eder. Toplum, görmeyen gözlerle cinayetlerr, tecavüzlere tanık olur. Koca kentte körlükten kurtulan tek kişi, göz doktorunun karısıdır.
  2. forumu birakip bir yil sonra tekrar acip "eskilerden kimse kalmamis mi ya" diyesim var :D

1. historianWeeb

historianWeeb

Beni bunu yapmaya düşünmüştüm ama 3-4 aya geri geldim :P

3. Namida

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

itachi gerilerde kalmış bence. daha ön sıralarda beklerdim.
  4. En Çok Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler Hangileri? Çoğu animeyi parlatan nokta ana karakteri olsa da bazı serilerde yan karakterlerin ana karakterlerden daha fazla sevildiği de bir gerçek. Bu nokta ünlü anket sitesi Charpedia’nın yetkililerinin son zamanlarda dikkatini çekmiş olacak ki üyelerine şu soruyu sormuşlar: “Hangi erkek yan karakteri ana karakter olarak görmek isterdiniz?”. 10000 kişinin katıldığı ankette sonuçlar şöyle: 20) Makishima Shougo / Psycho-Pass 19) Tsukiyama Shuu / Tokyo Ghoul 18) Atobe Keigo / The Prince of Tennis 17) Itachi Uchiha / Naruto 16) Portgas D. Ace / One Piece 15) Accelerator / Toaru Majutsu no Index 14) Tsukishima Kei / Haikyuu! 13) Rin Matsuoka / Free! 12) Izaya Orihara / Durarara!! 11) Mikoshiba Mikoto / Gekkan Shoujo Nozaki-kun 10) Shizou Heiwajima / Durarara!! 9) Makoto Tachibana / Free! 8) Takasugi Shinsuke / Gintama 7) Akashi Seijuro / Kuroko no Basuke 6) Levi / Shingeki no Kyojin 5) Sougo Okita / Gintama 4) Oikawa Tooru / Haikyuu! 3) Arakita Yasutomo / Yowamushi Pedal 2) Takao Kazunari / Kuroko no Basuke 1) Hijikata Toshiro / Gintama Listedeki yan karakterlerin büyük bir kısmı çok sağlam karakterler olsa da elbette Japonların bu listesine daha birçok karakter eklenebilir. Erkek yan karakterler içerisinde sizin de görmeye doyamadığınız ana karakter olmasını istediğiniz karakterler yok mu? Alıntı : AnimeF.
  5. Namida

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna
  6. Namida

Herkese Selamlar

hoş geldin ^_^ voleybolu seviyorsan haikyuu yu zaten izlemissindir :D
  7. Namida

Para, Mutluluk Getirir Mi?

deneyip bakmak lazim :D
  8. Namida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo Ghoul √A - 1 Gugure! Kokkuri-san
  9. insanin kendini bilmesi, kisilik degistirme gucu vermiyordu ona. John Verdon

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Rabbini bilen insan kendini değistirir gerisi hikayeder.

2. Namida

Namida

farkli degisimlerden bahsediyoruz bence.

10. acayip kar yagiyor :3 buyuk ihtimalle yarin ankara'da da okullar tatil olur.

1. Tsukuyokin

Tsukuyokin

kaç gündür yağmıyodu, sonunda yağdı :D

2. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Yarın sınavım vardı. Kar duasına çıkmam işe yaradı xD

3. Namida

Namida

ben olmamasi taraftariyim dicem ama linc edilmekten korkuyorum :D

11. Namida

En Son Bitirdiğiniz Anime?

berserk . tavsiye üzerine ilk bölümü sona bırakmıştım acıkcası daha gercekci bir şey bekliyordum. ama yine de cok hosuma gitti
  12. ulan işte kendimle özleştirdiğim karakter budur :D http://i.hizliresim.com/PYQ6rd.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Namida

Namida

ozele gel :D yaziyom ordan

3. LeornKayn

LeornKayn

Çocuk eşcinselmi...:D öyle bi algı uyandırdıda bende...

4. Namida

Namida

:D yok be orada konustugu kişi kuzeni, kuzeni buna vazgecmesini söylemişti. cocuk konusurken sansa bak ki kız da oradan geciyordu :D

13. evet casca sinir olduğum karakterler listesine girmiş bulunmakta.

2. Namida

Namida

hizli da izlesem yavas da izlesem elbet bitecek. ha once uzulmusum ha sonra fark etmez.

onerin varsa eger yerini doldurabilir diyecegin onerilere acigim :)

demistim.

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ben yine bişey dememiştim :P

4. Namida

Namida

evet yine :D

14. 45 gunluk tatilimde ( :D ) hunter x hunter a baslayasim var. ama one piece de daha 400 deyim. önce one piece de guncele mi geleyim yoksa hunter x hunter a mi baslayayim ?

2. DHspark

DHspark

kısa kesmişler, yani yarım bir çalışma denilebilir, tabiki çok iyi ama asla bir OP olamayacak bu bir gerçek.

3. Rıse

Rıse

Gelmış geçmiş belli bie saygınlıgı erişmıs yeni manga çizerlerin bile saygı duydugu oda dan bahsetiyoruz ve tum dunyada hala en cok takip edilen op den 15. Yılını kutladık yapmayın ..:-)

4. Lenny

Lenny

İkisini de yapabiliyosan öyle yap :)

15. Namida

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

simdi mangasina animenin kaldigi yerden devam etmek istiyorum da hangi bolumden baslamam lazim ?
  16. Namida

Merhaba Arkadaşlar

hos geldin, keyifli forumlar ^_^ ben de code geass i soyleyeyim, onu da izlemelisin
  17. Namida

Herkese Merhaba

hos geldin keyifli forumlar ^_^
  18. Namida

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

one piece 180-185 yowamushi pedal 1-9 izleyince bisiklete binmeyi deli gibi özlediğimi fark ettim :desperate2-onion-head-emoticon:
  19. Namida

Haikyuu!! 2. Sezon Duyuruldu

ağlamak istiyorum :hell-yes-onion-head-emoticon: cok mutlu oldum ya, sonunda :cheer2-onion-head-emoticon:
  20. Namida

selamlarrrr

hosgeldin akin ^_^ keyifli forumlar
  21. bir insanin nefes alirken cani yanabilir mi ya bildigin kalbim aciyor. olecem yakinda ya Allah tan hayirlisi bakalim.

2. houston

houston

bana çok nadir olan birşey acayip bir acı, en hafif şekilde dahi nefes alırken

ama nedense acımın üstüne gitmeyi seviyorum nefes alıp acı çekiyorum.p

3. Namida

Namida

@sangeetha sen bu foruma lazimsin dikkat et kendine :D

@rafael mazosist misin yahu :D ben nefesimi tutuyorum biraz gecsin diye

4. houston

houston

bende 1dk nefesimi tutunca geçiyo.p bilmem öylemiyim oO :D

22. anime karakteri degil ama strobe edge mangasindaki ninako karakterine benzetirim kendimi ^_^ genel olarak tip de biraz benziyor sanirim (onunda boyu kisa :D )
  23. Namida

Tanışalım Kaynaşalım

yoksa emre nin ikizi olan yunus mu bu :D hos geldin ^_^ ben de su an haikyuu nun son bolumundeyim ve benim de en sevdigim spor animesi :3 uzun serilere baslamalisim bence :)
  24. Namida

Anime İstek ve Önerileri

aglamaktan canin cikar diyebilceginiz bi anime onerir misiniz ? mumkunse fazla uzun olmayan
  25. kitap okurken falan dinleyebilcegim ost lar onerebilir misiniz :)

2. Namida

Namida

tamamdir inceliyorum sagol :)

3. Namida

Namida

tesekkur ederim hosuma gitti indiriyorum :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.