Jump to content

Namida

Üyeler
  • İçerik sayısı

549
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Namida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Haikyuu'nun son sezonunda beri anime izlemiyordum. 3-4 günde yaklaşık 90 bölüm op izleyerek güncele geldim. Çok özlemişim ya ❤️❤️ 

1. Namida

Namida

Dürüst olmak gerekirse x2 hızında izledim. Opening-ending-özet kısımlarını geçince geriye 12 dakika civarı kalıyor -flashback bölümlerinden bahsetmiyorum bile.- Ve çok fazla Hint dizisivari bakışmalar vardı, insanı sıkıyor cidden. Ama mangasını okumadan animeyle başladığım için mangaya dönemedim.

Serinin yakın zamanda biteceğini düşünmüyorum ?

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Berserke bundan tatlı bir şey gelmedi. :(

nWj3vl.jpg

1. Namida

Namida

Geçen esti mangasına sıfırdan başladım. :D

2. (See 6 other replies to this status update)

3. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Namida

Namida

@jans09 Aynı şekilde ben de abla. ? Bir an acaba cidden olabilir miyim diye düşündüm. ?

2. (See 19 other replies to this status update)

4. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Namida

Namida

@LeornKayn henüz gaipten ses duyma aşamasına gelmedim o zaman :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

5. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Namida

Namida

@Esora korktuğumdan değil. Hobi olarak yine giderim. :D Sıkıntı annemin bu kadar ciddi olması. :D

6. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Namida

Namida

@beytize Betül seni misin? :D ne çok nick değiştiriyorsun sen. :D

@Barış D. Baryshx endişendiği noktanın farkındayım kadının biri aklına girmiş sadece. :depressed2-onion-head-emoticon:

@Zombie @Perfectum sabahlamak normal hocam sıkıntı yok onda. :D

7. Haikyuu da animenin bıraktığı yerden mangasına devam etmeyi planlıyorum. Tam olarak hangi sayıdan başlamalıyım? 

8. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Aa bak müzik konusunda zevkime güvenirim. :D kesin dinlenir. 

2. (See 24 other replies to this status update)

9. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Çok mantıklı :D bu da sayılır forumla alakan müziklerle sınırlı zaten. :D (dedi onu bile yapmayan kız)

10. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Estağfurullah. :D Önceki hesabı niye silmiştin ki? 

11. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Ben de o ara başladım da sen ara foruma geldin çevre kastın o zaman. Ben katıldığımda forumun en baba üyelerindendin. Şimdi sadece şimdi ne dinliyorsun kısmına ileti atıyorsun. :D:hehe-onion-head-emoticon:

12. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

:D Pek kayıt tarihi için duruyor gibi değil o zaman. Az çok hatırlıyorsundur ama? 

13. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Ne zaman başlamışsın? :D 

Şans eseri girdim bende. :D Kuzenim bi anime söyledi arama butonunun sadece giriş yapınca geldiğini hatırladım. O zaman şu e maili kullanıyorsum kesin şifrem budur diyerek girdim. :D ?

14. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Belki hatırlamak istediklerin 400 tanedir. :D

Erdem orada hesap sil-yeniden aç yapmamışsın hiç sanırım. :D

15. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Yanlış insanlarla tanışmışsın demekki.

Çok spoiler oluyordu ya. O aynıdır muhtemelen, yorumları okumayı pek sevmem zaten. 

16. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Kudaran çok insanla tanıştım diyelim. :D

Aynen fb dan yorum yapılabiliyordu en son ondan sonra yorum atmadım.

17. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

İyi olmadıklarına eminim. :D Facebook'u da bu yüzden kapattım duvarı temizledim, bende görünmeyen ama kuzenimin ss attığı paylaşımlar var. :D İğrenç esprileri zamanında çok sevmişim. :D Gerektiğinde gruba atılan notları indirip tekrar kapatıyorum. :D

18. Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum yazmışım okumaya korktum resmen. :D Çok değiştim ben. :D

1. Namida

Namida

Yani öyle de denebilir en azından o yorumları hatırlamıyordum. :lonely-onion-head-emoticon:

19. Gene Ankara ...Gene Patlama...

1. Namida

Namida

Benim kullandığım durakların orda olmuş. 6 gün dersim var, Zeynep ablanın dediği gibi pazar günü olduğu için yırttım resmen. 

2. (See 9 other replies to this status update)

20. Nba All-Star'ı beklemekten ömrüm soldu :( 03:30'a koyulur mu ? Zalımın evladı.

21. Nba All-Star'ı beklemekten ömrüm soldu :( 03:30'a koyulur mu ? Zalımın evladı.

1. Namida

Namida

Sabah dersi yüzünden maçı izleyemedim ben ya. :/

2. (See 6 other replies to this status update)

22. https://www.instagram.com/p/3PUciWQS_U/ Zid'e bunlardan gelsin artık. :3
    1. Namida

Namida

Baskı falan yapıyorlar ama tam bilmiyorum.

2. (See 1 other reply to this status update)

23. 46 DİZİSİNDEN İLK DETAYLAR.. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan’ın paylaşacağı 46 dizisinin genel konusu belli oldu. Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazacağı, Serdar Akar’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu Pana Film imzalı 46 dizisi sıra dışı hikayesi ile seyirciyi kendisine bağlayacak. Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı karakter Türkiye’nin sayılı genetik profesörleri arasında gösteriliyor. Tedavisi mümkün olmayan bir hastalık sonucu 5 yıldır komada olan kız k...

24. Sadece Bleach, Fma ve Death Note izleyen arkadaşlarım Gintama'ya başlamayı planlıyorlar. Ben önce bir kaç seri daha izlemelerini önerdim. Sizin de fikrinizi soruyorlar. Başlasınlar mı yoksa önce diğer büyük serileri mi izlesinler?

1. Namida

Namida

Teşekkür ederim yorumlarını direk iletiyorum. :)

2. (See 5 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.