Jump to content

ChiDori56

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

ChiDori56 hakkında

• Doğum günü 11/23/2000

Profil Bilgileri

ChiDori56 üyemizin başarıları

1. ChiDori56

Favori Anime Müzigin ?

Beyler öncelikle hepinize ARİGATOU !!! Benim de yazacağım şarkılar var : Aoi Eir - İgniteYui - Rolling StarYui - AgainHome Made Kazoku - Thank YouHome Made Kazoku - Shooting Star7!! - Sayanora MemoriesAsian Kung-Fu Generation - RewriteAsian Kung-Fu Generation - Haruka KanataAsian Kung-Fu Generation - After DarkStereophony - Stand By MeStereophony - Hitorira no HanabiraGolden Time Lover - Sukima SwitchNaruto Shippuuden Op 15 - GurenHaikkyuu! Op 2 - Av YeahŞarkıların orjinal adlarını kullanmaya dikkat ettim. Dinlerseniz zaten hangi animeden olduğunu anlarsınız çok bilinen şarkılar. Sizinle aynı şarkıları yazmış olabilirim. Eğer aklıma gelirse daha yazacağım. Şarkılarıyla artistlik yapanlar da bu şarkıların hepsini teker teker dinlesinler ;)
  2. ChiDori56

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Buyur- Akame Ga Kill:Akame
  3. Kelun-Chu Bura : Bleach Opening 7 olsa gerek Hello Sleepwalkers-Goya no Machiawase : Noragami Opening 1 başka olmadı
  4. ChiDori56

Favori Anime Müzigin ?

1-) Asian Kung-fu Generation-Rewrite 2-)Home Made Kazoku-Thank You!! 3-)Yui-Rolling Star
  5. Gaara Aşırı MANTIKLI ! :wacko:
  6. ChiDori56

Naruto Cosplay Video

o videonun yanındaki barda vardı hatta ben onu daha önce izlemiştim SPOİLER: Videonun en sonunda lee kapılarını naruto sennin modunu açıyordu :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.