Jump to content

Dike

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

Dike kullanıcısının paylaşımları

1. 3 aylık bir aradan sonra türkanime ye girmek âşıkların kavuşması gibi benim için. Çok özlemişim :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dike

Dike

eğitim sistemini bu kadar batırmasalardı belki gün yüzü görebildim ama önümüzde ygs lys var biz öğrencilere nefes almak haram -_-

2. Kuchiki Byakuya nın bugün doğum günüymüş :O

1. kurumi chizuru

kurumi chizuru

Kuchiki-sama ya burdan happy birthdaylerimi yolluyorum ^-^

3. Dike

Heroine Shikkaku Live-Action’a Uyarlanıyor

mangasını takip ettiğim hatta dayanamayıp İngilizceden bitirdiğim bir seri. Oldukça başarılı bir mangaydı. Filminin de güzel olacağını düşünüyorum :)
  4. Elinin üstüne ekmek düşmesiyle parmağını burkan bir tek ben varımdır herhalde...

5. Dike

Haikyuu!! Anime Filmi Duyuruldu

İzlediğim en iyi 5 spor animesi arasında haikyuu. Fazla umutlanmayın diyor yazıda ama insan ister istemez umutlanıyor. Çabucak çıkacağı gün gelse de izlesek hem 2. sezonu hemde filmi :D :D :D
  6. Hayatımda ilk kez karne hediyesi aldım. Demek böyle bir duyguymuş :)))))

1. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

ben hiç almadım :') nası bi duyguymuş :D

2. Dike

Dike

Anlatılmaz yaşanır denir ya işte öyle bir şey :D

7. Dike

İlk önce tanışma ...

Hoşgeldin foruma :) keyifli forumlar dilerim :D
  8. Dike

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Çizimlerin oldukça başarılı.Tebrik ederim :cheer2-onion-head-emoticon:
  9. Dike

İlk önce tanışma ...

hoşgeldin foruma. Bende gintamaya bugün başladım. Güzel anime. Ama izlemediysen beelzebub u izleyebilirsin. :D
  10. Şu forumda adminlerin banlanan üyeler hakkındaki yorumlarını okuyarak bile eğlenebiliyorsun. Teşekkürler TAÇE :D

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Ne demek hep ben. Ben olmasam buralar darlaydi darla

2. Dike

Dike

Ah tabi sizin burda admin olmanız foruma zaten ayrı bir zevk katıyor zaten :D

11. Dike

Merhaba

hoşgeldin foruma :) keyifli forumlar dilerim :D
  12. Dike

Herkese Selamlar

hoşgeldin foruma :) haikyuu yu ben de tavsiye ederim. Izlediğim en iyi 2. Spor animesiydi. Keyifli forumlar dilerim bu arada :D
  13. Dike

Tanışalım!

Hoşgeldin Çetin bende Filiz. Bende japon dövüş sanatlarından judo yapıyordum. 1 dan dım. Japonlara bu kadar meraklı olman çok güzel bence. Hemde kendini geliştirmeye çalışıyorsun. Çalışmalarında başarılar dilerim. :D keyifli forumlar :D
  14. İlk durum paylaşımımı yazılılarımın bitmesinin şerefine yazıyorum. Büyük Mutluluk :D

1. houston

houston

benim daha bütünlemeler var o mutluluk haram bana ××ו•.••×××

15. Dike

tanısalıım

hoşgeldin foruma. keşke kendini daha fazla tanıtsaydın :))
  16. Dike

Hadi Tanışalım :3

hoşgeldin foruma. Keyifli forumlar dilerim :)
  17. Dike

Minna-san Konnichiwa !!

hoşgeldin foruma :) japonca ha, iyiymiş :D keşke imkanım olsa da bende kursa gitsem uzatmayayım daha fazla iyi forumlar dilerim :D
  18. Dike

( 48 / 75 ) Diamond no Ace

yalnız anime final yapmadı hâlâ devam ediyor. Şu anda 64. Bölümde olması lazım.
  19. Dike

Konnichi wa ^-^

hoşgeldin foruma :)
  20. Dike

Herkese Merhaba ^_^

hoşgeldin foruma :D keyifli forumlar dilerim :D anime olarak tavsiyem şu sıralar daha yeni bitirdim adı Sakurasou no Pet na Kanojo, Skip beat, Ao no Exorcist, Another, Kuroko no Basket ve Diamond no Ace. Bunları severek izlemiştim. Izlemediklerin varsa aralarında kesinlikle tavsiye ederim izlemelisin :D
  21. Dike

Dareka'dan...

hoşgeldin foruma. Ben Filiz. Arkadaş arasında Fizik sen seç birini :D Forumda şimdiden bayağ eğleniyor gibisin. Keyfin daim olsun. :)
  22. Dike

herkese selam

okey :D genel olarak romantizm türünü seviyorsun demekki.mesela Sakurasou no pet na kanojo olabilir. Ben de yeni izledim sevdim. Ookami shoujo to kuro no ouji,Kaichou Wa Maid-Sama,Itazura Na Kiss,Ao Haru Ride gibi animeler olabilir. Ben bu animeleri beğenmiştim inşallah sen de beğenirsin :D
  23. Dike

herkese selam

hoşgeldin foruma :) ne tür konulardan hoşlanırsın keşke bunu yazsaydın. Buna göre biz de anime tavsiyesi yapabiliriz. Ama genel olarak 3 büyükleri izlemelisin. Naruto Bleach ve One Piece i izlemelisin. Fairy tail da olabilir. Sonra diğer animeleri izlemeni tavsiye ederim :D
  24. Dike

Herkese Merhaba

hoşgeldin foruma :) keyifli forumlar :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.