Jump to content

Dike

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Dike kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3 aylık bir aradan sonra türkanime ye girmek âşıkların kavuşması gibi benim için. Çok özlemişim :)

1. Dike

Dike

eğitim sistemini bu kadar batırmasalardı belki gün yüzü görebildim ama önümüzde ygs lys var biz öğrencilere nefes almak haram -_-

2. (See 3 other replies to this status update)

2. 3 aylık bir aradan sonra türkanime ye girmek âşıkların kavuşması gibi benim için. Çok özlemişim :)

1. Dike

Dike

yazılı sınav hazırlıkları performanslar derken 3 ay geçmiş bile. Çok üzücü :(

3. Doğum günü kızı :) :) :)

4. Doğum günü kızı :) :) :)

1. Dike

Dike

Teşekkür ederim. Sihire inanmak lazım :D

2. (See 10 other replies to this status update)

5. Naruto'da bir şeyleri kaçırdım sanırsam bilen varsa cevaplarsa sevinirim.Anime en son final verecekti ama animede savaş daha bitmedi fiiiler girdi araya falan ne oldu son durum nedir?

1. Dike

Dike

animesini filmi çıkmadan önce bitirirler. Ardından filmi patlama yaratır böylece. :) (Not: filmi yazın çıkıyor)

6. Elinin üstüne ekmek düşmesiyle parmağını burkan bir tek ben varımdır herhalde...

7. Hayatımda ilk kez karne hediyesi aldım. Demek böyle bir duyguymuş :)))))

1. Dike

Dike

Anlatılmaz yaşanır denir ya işte öyle bir şey :D

2. (See 1 other reply to this status update)

8. Az önce brisinin 40 derece ateşini okurken bir üyenin durumunu sildim galiba.. Yani emin değilim özür dilerim kimse :(

1. Dike

Dike

anime izlerken gülme krizine girmek zorundaymışım gibi hissediyorum yazıyordu. Rahmetlim :'

2. (See 41 other replies to this status update)

9. Az önce brisinin 40 derece ateşini okurken bir üyenin durumunu sildim galiba.. Yani emin değilim özür dilerim kimse :(

10. Az önce brisinin 40 derece ateşini okurken bir üyenin durumunu sildim galiba.. Yani emin değilim özür dilerim kimse :(

1. Dike

Dike

Sanırım benim. Özrün kabul edildi. Sıkıntı yok :)

2. (See 41 other replies to this status update)

11. Şu forumda adminlerin banlanan üyeler hakkındaki yorumlarını okuyarak bile eğlenebiliyorsun. Teşekkürler TAÇE :D

1. Dike

Dike

Ah tabi sizin burda admin olmanız foruma zaten ayrı bir zevk katıyor zaten :D

2. (See 1 other reply to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.