Jump to content

Talip

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

2 Takipçi

Talip hakkında

• Doğum günü 04/13/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

670 profil görütülenme

Talip üyemizin başarıları

1. Talip

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

11. Bolum nezaman cevrilcek :S
  2. :D ellerine saglık süper olmus :D Novel okuyanlar varsa ara ara spolıer içerisinde belirtirse cok süper olur zaten mangada acıkladıkları bir çok şeyi animede acıklamadılar :D
  3. Talip

İmza Yapıyoruz...

:D ellerinize sağlık da tam olarak nasıl ekliyeceğimi bilmiyorum imzalari indirdikten sonra imzalar bölümünden yapıcagım deilmi ? Yapamadım :P
  4. Talip

İmza Yapıyoruz...

mi yazıp kaydetçektim) :bsod-onion-head-emoticon: :bled2-onion-head-emoticon: İmza yapmayı bi süre bırakıyom -_- bendeki bu şansla :D ne diyeyim saol :D
  5. Talip

İmza Yapıyoruz...

bekliyorum :D saol bu arada ayrı istemiştim evet olursa çok sevinirim :D
  6. Talip

İmza Yapıyoruz...

acaba banada bir imza yaparmısınız ama ben 2 imza birden istiyorum sorun olmazsa :S Mahouka Koukou no Rettousei ve Black Bullet ikisindede ana karakterlerin elinde slah varken olursa çok sevinirim bu koyduğum şekillerde ama daha karizma halleri yapabilrseniz çok sevinirim :D teşekürler şimdiden saolun
  7. Talip

TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014

ellerinize sağlık güzel bir çalışma olmuş ama hikayeler cok uzun ve anime tanıtımları cok kısa kalmış onun yanı sıra güzel ve başarılı bir çalışma yapmışsınız ellerinize sağlık (arkapilan cok göz yoruyor gece okudum diyemi bilmiyorum :D )
  8. Talip

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

ellerine salık güzel bir paylaşım olmus teşekürler :D türk anime de de serileri hazırlarkan 1. bölümden önce tanıtım videosu yüklense daha iyi olmaz mı ? izlemek isteyenlerin aklında nasıl 1 şey izliyecekleri konusunda bir fikir oluşur nede olsa tembel bir milletiz kendimiz bakmayız ama hazırı varsa eminim herkes 2 3 dk sını ayırır
  9. Talip

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

8. bölüm ne zaman gelicek ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.