Jump to content

Edwin Clocker

Kayıtlı Üye
  • Content Count

16
  • Last visited

1 Follower

About Edwin Clocker

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Issei Hyoudou - Oppai gücü :D Şaka bi yana, bence Luffy - Gomu Gomu no Red Hawk. 1. olmasada listeye girmeliydi.
  2. Yanıma Luffy'yi alırım, Naruto'yu alırım, Natsu'yu alırım diyenler. Onları neyle besliycekseniz?
  3. Bende Lighyt Novelları okumuş biri olarak bu sezonda Sairaorg ile İssei savaşmıycak diye biliyorum. Ayrıca Rossweisse'ın da önemli bir girişi olmuycak diye biliyorum. Bu sezon diğer sezonlar gibi iki kitabı konu alcaklarsa 5 ve 6. kitapları konu almaları gerek. İssei Sairaorg ile ilk 9. kitapta dövüşüyor ve Rossweisse'da ilk önemli girişini 7. kitapta yapıyor diye hatırlıyorum.
  4. Bence Manga Watcher'ı dene. Google Play'de yok ama internetten indirebilirsin. Ayrıca kullanmak biraz zor ama alışınca çok rahat oluyor.
  5. Code Geass. Bu animeyi enfazla 4-5 bölüm izller bırakırım demiştim, 4 gün sonra animeyi bitirdim. (R2 dahil)
  6. Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru'den Minami Sagami. Kurul başkanı olup hiçbirşey yapmayan kız. İsimden çıkaramayanlar için;
  7. Konusu ve çizimleri ile birlikte güzel bir çalışma olmuş.
  8. Akame ga Kill, Tokyo Ghoul, Deadman Wonderland ve Fairy Tail mangaları, animelerinden daha güzel. Ordaki konular daha gerçekci yansıtılmış ve çizimler daha düzgün (Akame ga Kill için). Ayrıca animede olmayan yada sansürlenen yerler mangada bahsediliyor ve konu daha gerçekci bir hal alıyor.
  9. Bitenlerden: Another, Angel Beats, Soul Eater, Death Note, No Game No Life Devam edenlerden: Akame ga Kill, Tokyo Ghoul, Fairy Tail 2
  10. Tahminen 3. sezonda daha fazla ecchi olur. 2. sezon, 1. sezondan daha ecchiydi. Kitabın aynısını yaparlarsa tahminin 7. veya 8. bölümde bir ecchi sahnesi olur unun dışında olmaz. Ama ecchi unsurunu her sezonda fazla abarttılar.
  11. Edwin Clocker

Date a Live

Date a Live serisinin birinci ve ikinci sezonlarında kullanılan tüm müziklerdir. İlk sezonun 3, ikinci sezonun 2 CD'si bulunmaktadır. Herbirini tek linkte toplayıp paylaşıyorum. İlerleyen zamanlarda müzikleri teker teker paylaşıcam. (Dosyanın boyutu 1gb) http://www.mediafire.com/download/r47gwtmosg8js1a/Date+a+Music.rar
  12. 3. sezon olcağı belliydi ama ben asıl 3. sezon yayın tarihini merak ediyorum.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.