Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Rıse got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Burayı bırakamıyoruz neden çekiyorsun beni buraya hayat ...   
    Burayı bırakamıyoruz neden çekiyorsun beni buraya hayat ...
  2. Beğen
    Rıse got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin 3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç   
    Shingeki no Kyojin  3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç yaptı koltuklara yaslanın ve bu güzel seriyi izleyin 
  3. Harika
    Rıse got a reaction from Hiyajoo for bir durum güncellemesi, Mutlu Yaşamanın Sırrı .. Dürüst Bir İnsan Olmaktan Geçer ... önce kendine karşı sonra   
    Mutlu Yaşamanın Sırrı .. Dürüst Bir İnsan Olmaktan Geçer ... önce kendine karşı sonra insanlara karşı .. İlkeli olmak çok önemli.. 
  4. Karmaşık
    Rıse got a reaction from Hiyajoo for bir durum güncellemesi, Geri sayım ...   
    Geri sayım ... 
  5. Beğen
    Rıse got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyi   
    Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyin hakkını veriyor .. bir an önce toparlanıp gidiyorum oraya burası yaşanılmaz hale geldi geliyor
  6. Beğen
    Rıse got a reaction from Sinsine for bir durum güncellemesi, gözlerime inanamadım muhteşem 2 ikili anime çeviriyor encodluyor saiyuuki-reload-blas   
    gözlerime inanamadım muhteşem 2 ikili anime çeviriyor encodluyor saiyuuki-reload-blast hemde manyak bir animede :D
  7. Beğen
    Rıse got a reaction from Victuuuri for bir durum güncellemesi, ve Pepe gelir bu sene maçlar çok kırmızılı geçecek :D yeni sezonda her takıma başarıl   
    ve Pepe gelir bu sene maçlar çok kırmızılı geçecek :D yeni sezonda her takıma başarılar diliyorum Şampiyon Fener :D Fenerbahçe Cumhuriyeti son kaledir!!  
  8. Beğen
    Rıse got a reaction from Amy's for bir durum güncellemesi, Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırı   
    Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırıyorum.. İstediğin bir şey varsa hemen al yada yapmak istediğin bir şey varsa bekleme hemen yap... Yarın geç olabilir..

9. Beğen
    Rıse got a reaction from Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırı   
    Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırıyorum.. İstediğin bir şey varsa hemen al yada yapmak istediğin bir şey varsa bekleme hemen yap... Yarın geç olabilir..

10. Beğen
    Rıse got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Sonunda istediğim gibi oluyor her şey .. Bir gün kitap yazacağım .. Adı da Benim İlk   
    Sonunda istediğim gibi oluyor her şey .. Bir gün kitap yazacağım .. Adı da Benim İlk Kavgam  olacak ...  
  11. Beğen
    Rıse got a reaction from mustafalrsm for bir durum güncellemesi, yeni efsanem Yuı- Rolling Star   
    yeni efsanem Yuı- Rolling Star
  12. Beğen
    Rıse got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.   
    30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.