Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rıse kullanıcısının son zaferi 4 Şubat 2018

Rıse en beğenilen içeriğe sahiptir

Rıse hakkında

• Doğum günü 05/24/1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

92474 profil görütülenme

Rıse üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Rıse

1. evet beyler ve kızlar (bayan kelimesini hiç sevmiyorum ) :D yeni sezonda çıkan seriler hakkında ne düşünüyorsunuz .. favorileri alalım keyifli bir sohbet olsun .. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Ballroom e Yokoso bu sezonun en iyisi şahsen..

Saiyuuki Reload Blast herkesn sevebileceği bir seri ama onda sezon karmaşası var izleyeni bileni az :(

3. Rıse

Rıse

Kakegurui bomba gibi başladı bakalım sezonu nasıl bitirecek .. Birde Made in Abyss var oda güzel başladı Mangası zaten çok iyi di haftaya çok güzel bir seri daha geliyor millet onu bekliyor .. Son olarak Magic ve mecha tarzı bir anime var o biraz yavan geldi bana Fate zaten söylemeye gerek yok loli tarzı bir anime daha geldi lafı bile edilmez o kadar çok bir birine tekrar eden animeler vardı ki artık kusasım geliyor herşeyı hızla tükettik ve tükettiler pil bitti böyle giderse hızla bu sektör dibi boylar Re Creative var o tarz animeler gelebilir oda damga vurdu benxe tarzı bir kere ters köşeye çok müsait TalkStone gibi ama :D

4. Arcangelo

Arcangelo

kakegurui açık ara sezon birincisi, katsugeki touken ranbu'ya bayıldım en sevdiğim animeler arasına girdi kanesada aşırı karizmatik. koi to uso romantizm açısından tatmin edici bir taraftan da mangasını okuyorum çok sevdim. youkai apartment no yuuga na nichijou var bir de çok sevdim diyemeyeceğim ama eğlenceli bir anime yoklukta gideri var. bu sezon baya eğlenceli gibi böyle devam ederler umarım bozmazlar :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.