Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rıse kullanıcısının paylaşımları

1. Burayı bırakamıyoruz neden çekiyorsun beni buraya hayat ...

1. Perfectum

Perfectum

Bende öyle valla ya hiç bir şey olmasa bile bir göz gezdirmek ne var ne yok bakmak için geliyorum :))

2. Rıse

Himitsu FanSub ^^

Yeni bölüm gelmiştir iyi okumalar https://himitsusub.wordpress.com/2018/11/25/2-sezon-baslasin/
  3. Shingeki no Kyojin  3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç yaptı koltuklara yaslanın ve bu güzel seriyi izleyin 

1. Nones

Nones

Levi'm :loveloveplz:

4. Rıse

( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

3. sezon sonunda geldi ve final sahnesinde gözüktüğü gibi bu sezon çok kan dökülecek :D Levi kaptan sonunda başrol oldu .. çeviri için teşekkürler..
  5. Geri sayım ... 

6. Mutlu Yaşamanın Sırrı .. Dürüst Bir İnsan Olmaktan Geçer ... önce kendine karşı sonra insanlara karşı .. İlkeli olmak çok önemli.. 

1. Perfectum

Perfectum

Mutlu mu olmak istiyorsun o haldee :bye2-onion-head-emoticon:

Spoiler

7. yeni güncel geldi lütfen sitemizi ziyaret ediniz https://himitsusub.wordpress.com/2018/02/02/zaman-gecse-bile/

8. ahri ahri ve ahri o kadar çok seviyorum 3 d yazıcı ile basmak istiyorum o derece yani
  9. Rıse

( 25 / 25 ) Fate/Apocrypha

bu seri ne durumda final gelmedi daha :(
  10. dayanamadım ve yazıyorum bu sezon çıkan tüm animeler kız ağırlıklı olunca bir damarın ne kadar kuvvetli olduğunu anladım ve kadınların kızların önünde saygı ile eğiliyorum siz kazandınız !!! bu kutlu davanızda bende varım artık ...

1. LeornKayn

LeornKayn

FATALİTY -  Dımdımdım ----  Social justice warrior / wins... Hem haklı buluyorum yaptıkları absürtleşmiş , baskıyı hemde gıcık oluyorum ama olumluyorum da çünkü bir şeyler yapılmalıydı belki daha az gıcık edici şekilde yapabilirlerdi ama yapacak bir şey yok.

Spoiler

2. LeornKayn

LeornKayn

Ha animeler de yapılma sebebi ise sapık erkek kitlesinin anime sektöründe etkin olmasından dolayı diye düşünüyorum sonuçta burada da etkin olan ejderya gibi gıcık bir muhabbet döndü mesela 3 tane ejderha kızın muhabbeti falan filan belki iyi seridir ama bazı serileri abartınca ben o serileri gıcık oluyorum şunu düşünüyorum çünkü bu seri nasıl olur da Fullmetal alchemist ,bleach , OP , naruto ,death note'dan daha iyimiş gibi abartılabilir ayrıca başıma bir şey gelmeyecekse söylüyorum ki , RE/zero daki Rem çok iyi bir kız ama çok abartıldı ama neden sevildiğinide anlıyorum çok romantik erkek hayaline hizmet ediyor çünkü yapısal olarak ama ne bileyim ben mükemmelik diyince çok daha farklı bir şey bekliyordum ki kendisine ilk bölümlerde mahlum arkadaş saldırdıktan sonra gıcık bile olmuştum bu mu demiştim ama çok sadık bir kadın karakter zaten en çok sevilen yönünede o erkeğine sadık kalacak biri güvende daha değerli bir şey sunuyor erkeğe sadakat.Sadakat > güven

11. İyi Bayramlar herkese bol bol et yiyin tatlı dan uzak durun !!!.. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bayram konusu var. Neyse seninde kutlu olsun 

2. sShoguNn

sShoguNn

Yılda 2 kere baklava vb. türü tatlı yiyoz zaten ramazan ve kurban bayramlarında yiyoz sadece :D Niye uzak duralım asdasd

12. Rıse

( 12 / 12 ) Saiyuuki Reload Blast

Bu seri ile Yeni bir İkili Doğdu ve güneş gibi parlıyor kolay gelsin son bölümü gelmedi ara mı verdiler?
  13. Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyin hakkını veriyor .. bir an önce toparlanıp gidiyorum oraya burası yaşanılmaz hale geldi geliyor

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Ek olarak tarihleri yüzünden töhmet altında bırakmakta doğru olmaz yanlış anlaşılmak istemem. Önyargılı değilim. Burası içinse haklısın valla ne diyim :P

3. Rıse

Rıse

ben kararımı verdim 10 sene içinde gideceğim temelli bundan geri dönüş yok 

4. Perfectum

Perfectum

O zaman dans ve renk :)) :stars-crazy-rabbit-emoticon:

14. eğitimi japonlar verecekse tamam bizimkiler verecekse hiç açılmasın görünen köy kılavuz istemez tüm sıralamalarda en sonuncuyuz adamlar mars gider bizimkiler dünya turuna çıkar :D
  15. Yuki yuna wa yusha de aru 3. filmi ne zaman geliyor ?

16. gözlerime inanamadım muhteşem 2 ikili anime çeviriyor encodluyor saiyuuki-reload-blast hemde manyak bir animede :D

17. evet beyler ve kızlar (bayan kelimesini hiç sevmiyorum ) :D yeni sezonda çıkan seriler hakkında ne düşünüyorsunuz .. favorileri alalım keyifli bir sohbet olsun .. 

2. Amygirl

Amygirl

Ballroom e Yokoso bu sezonun en iyisi şahsen..

Saiyuuki Reload Blast herkesn sevebileceği bir seri ama onda sezon karmaşası var izleyeni bileni az :(

3. Rıse

Rıse

Kakegurui bomba gibi başladı bakalım sezonu nasıl bitirecek .. Birde Made in Abyss var oda güzel başladı Mangası zaten çok iyi di haftaya çok güzel bir seri daha geliyor millet onu bekliyor .. Son olarak Magic ve mecha tarzı bir anime var o biraz yavan geldi bana Fate zaten söylemeye gerek yok loli tarzı bir anime daha geldi lafı bile edilmez o kadar çok bir birine tekrar eden animeler vardı ki artık kusasım geliyor herşeyı hızla tükettik ve tükettiler pil bitti böyle giderse hızla bu sektör dibi boylar Re Creative var o tarz animeler gelebilir oda damga vurdu benxe tarzı bir kere ters köşeye çok müsait TalkStone gibi ama :D

4. Arcangelo

Arcangelo

kakegurui açık ara sezon birincisi, katsugeki touken ranbu'ya bayıldım en sevdiğim animeler arasına girdi kanesada aşırı karizmatik. koi to uso romantizm açısından tatmin edici bir taraftan da mangasını okuyorum çok sevdim. youkai apartment no yuuga na nichijou var bir de çok sevdim diyemeyeceğim ama eğlenceli bir anime yoklukta gideri var. bu sezon baya eğlenceli gibi böyle devam ederler umarım bozmazlar :)

18. işte sonun da beklediğim  anime  geldi ilk bölümü izledim 100 üzerinde 99.9 verdim .. spoiler .. ağır dram içerir mendillerinizi eksik etmeyiniz

1. Red-King

Red-King

Neymiş animenin ismi? ^^

2. Rıse

Rıse

Made in Abyss

3. Red-King

Red-King

Teşekkürler en kısa zamanda göz atacağım :)

19. ve Pepe gelir bu sene maçlar çok kırmızılı geçecek :D yeni sezonda her takıma başarılar diliyorum Şampiyon Fener :D Fenerbahçe Cumhuriyeti son kaledir!!  

20. ve fate geldiğine göre yaz sezonu açılmıştır .. bu yaz çok sıcak geçecek :(

21. çok başarılı bir seri idi başta janset abla olmak emeği geçen herkese teşekkürler
  22. Rıse

Disqus Banları Hakkında Bilgilendirme

bu konu hakkında çok şey yazmak isterim ama olmaz yaş kitlesi giderek aşağı doğru gitmekle birlikte atılan yorumların kalitesi seviyesizlikleri de cabası herkes daha dikkatli olmalı sürekli spoiler verenlere lütfen kendinize saklayın lütfen
  23. çok deli bir şey yapmayı düşünüyordum belki çok yapana vardır ama gözüm yemedi çok fazla müzik dinleyeceksin çok fazla araştırma yapacaksın en iyi op ve endings ama zor be ekip lazım ki bir albüm gibi olsun 

24. Rıse

En Son Bitirdiğiniz Anime?

One Punch Man
  25. Winter is Coming..

2. Rakuncuk

Rakuncuk

Biz ilkbaharı yaşamadık yazı yaşayacakmıyız bilmiyoruz sgshshsjsj

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.