Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Rıse kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyin hakkını veriyor .. bir an önce toparlanıp gidiyorum oraya burası yaşanılmaz hale geldi geliyor

1. Rıse

Rıse

ben kararımı verdim 10 sene içinde gideceğim temelli bundan geri dönüş yok 

2. (See 4 other replies to this status update)

2. evet beyler ve kızlar (bayan kelimesini hiç sevmiyorum ) :D yeni sezonda çıkan seriler hakkında ne düşünüyorsunuz .. favorileri alalım keyifli bir sohbet olsun .. 

1. Rıse

Rıse

Kakegurui bomba gibi başladı bakalım sezonu nasıl bitirecek .. Birde Made in Abyss var oda güzel başladı Mangası zaten çok iyi di haftaya çok güzel bir seri daha geliyor millet onu bekliyor .. Son olarak Magic ve mecha tarzı bir anime var o biraz yavan geldi bana Fate zaten söylemeye gerek yok loli tarzı bir anime daha geldi lafı bile edilmez o kadar çok bir birine tekrar eden animeler vardı ki artık kusasım geliyor herşeyı hızla tükettik ve tükettiler pil bitti böyle giderse hızla bu sektör dibi boylar Re Creative var o tarz animeler gelebilir oda damga vurdu benxe tarzı bir kere ters köşeye çok müsait TalkStone gibi ama :D

2. (See 3 other replies to this status update)

3. işte sonun da beklediğim  anime  geldi ilk bölümü izledim 100 üzerinde 99.9 verdim .. spoiler .. ağır dram içerir mendillerinizi eksik etmeyiniz

4. Uzun süredir anime izlemeyince bütün otaku hislerim paslanmış :P. Son iki dönemdir izlenecek neler varmış diye bakındıydım bir şey bulamadım. Nasılsınızz??

1. Rıse

Rıse

kaç kaç buralardan hiç güzel seriler mangalar kalmadı hepsi tarihin çöplüğüne girdi sürekli aynı tip işler geliyor yaratıcılık hak getire üretim durdu 

2. (See 5 other replies to this status update)

5. Eskilerden kimse kalmamış :'(

1. Rıse

Rıse

nedir bu eskiye özlem arkadaş yeni insanları tanıyın eskiye özlem mazide kaldı burası her zaman canlı ayak uydurun :smiley62:

2. (See 33 other replies to this status update)

6. Winter is Coming..

1. Rıse

Rıse

belkide taht kimseye yaramayacak bir sürpriz olabilir ve bizim asıl king gelir bekleyip görelim beyler bu yaz soğuk geçecek :D

2. (See 7 other replies to this status update)

7. Winter is Coming..

1. Rıse

Rıse

temmuzda tam tarihi bilmiyorum herkes pür dikkat bekliyor ve bu sezon çok kanlı olacak taht gerçek sahibini bekliyor . Ateş seni çağırıyor ..

8. Forumda bir işler var ya hayırlısı :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Rıse

Rıse

her şeyin başlangıcı biliyorum ama söyleyemem bu bir sır :)

2. (See 10 other replies to this status update)

9. Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya gelmeyeli 2 yıl? Okul sebebiyle bir süredir yoktum :D

1. Rıse

Rıse

hoş geldin :) listemi hazırlamaya başlıyorum yine eski günlerde ki gibi :) 

2. (See 4 other replies to this status update)

10. Geç oldu ama kaçırmadım halaa doğum günün kutlu olsun eoncuk :thank_you__onion_by_elcerbero:

11. YURİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO izlemeyen bizden değildir! Kızlar coşun... koşun... 

Spoiler

26 mayısta gözlerimiz bayram edecek... Şuan Zeyneple benim dellendiğimiz kadar dellenin hahahahahaa 

Spoiler

Zeynepin selamı var... burun kanamasından ölmezsek görüşürüz :P

12. ve #akkbilmecesi adamı dumur eder siz siz olun hiç bulaşmayın internete ara verin yoksa kol kadar fatura gelebilir Yeter artık btk işini düzgün yap dün bir yazı çıkardılar herkes okumalı

1. Rıse

Rıse

bakalım zamanla düzene girer ama o zaman kadar deli eder yeniler düşünsün ama bu gidişle insanları deli etmeye yeter

2. (See 1 other reply to this status update)

13. Zuraaağğğğğğğ

1. Rıse

Rıse

Amy içine küçük kız çocuğumu kaçtı yoksa eski günleri mi özledin :(

14. Dostlarla Blade&Soul oynama keyfi paha biçilemez..

1. Rıse

Rıse

Summoner oynuyorum kedi favorim.. kedileri pek bir severim :P

2. (See 8 other replies to this status update)

15. Geri dönüş.. Forum ahalisini özledik..

1. Rıse

Rıse

evet ara tatil gelince dedim şöyle bir bakayım.. bir ayağım burada idi hiç bir zaman çekmedim onu.. uzaktan bakıyordum..

2. (See 6 other replies to this status update)

16. Eveeeettt :D Birisi bana HxH nin animenin bittiği yer mangada nereye denk geldiğini söylesin diyeceğim ama o da telif hakkı yemiştir :D

1. Rıse

Rıse

Amy sana ne olmuş (şoklar içerisindeyim ) .. Çıkıp bir daha gireceğim siteye belki yanlış görüyorumdur..

17. Ankara kart kullanan varsa vize işlemlerini unutmayın gençler.

1. Rıse

Rıse

büyük kaza olmuş aman dikkat frenleri patlak arabalara..

18. Evet.. Charlotte'a başladım, Lelouch özentisi gıcık bir ana karakter, ve klişe ıvır zıvırlarla doluydu. devamı güzelleşiyor mu bari?

19. Diabloyada başladık hadi hayırlısı :D

20. Yüksek ateşle hasta yatarken bile tek bir sahnesinin aklıma gelmesi ile beni kahkahalara boğan adam : Zura :D

1. Rıse

Rıse

Amy senden korkmaya başladım ..

Amy v2 .. :(

21. ashdgf forum efsaneleri asjdhgf

22. İnsanın her şekilde her konuyu konuşabileceği saatlerce sohbet edebileceği bir hayat yoldaşının olması

1. Rıse

Rıse

Vay Amy beyaz atlısını bulmuş..

Darısı tüm bekarlara xD ..

2. (See 31 other replies to this status update)

23. Admininiz acı çekiyor ;( (bazılarının geber dediğini hissedebiliyorum) nandebayoouuuu

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.