Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Rıse kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bazı sıkıntılardan dolayı 42 günüm netsiz geçtı en son op yi izledim son hile tamda adamına yakışır bir şekilde bitti .. bu arc zaten çok gereksizdi..

2. Amy gene nokta atışı yaptın orası ileti kasma yeri olarak görülüyordu bir yarış vardı sanki deli gibi post kasılıyordu..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl
    3. Lynx

Lynx

Sonra da Beti niye triplerde asşldjasşfjasşfas. xD

4. Lynx

Lynx

Aha tam böyle olduk asldjasşfjasfklsaf. xD

3. Güzel bir gün daha bitmek üzere .. Afiyet olsun oruç tutan herkese bugünü de atlatık ..

4. 1 ayı geçti halen nettim yok ve sürekli kafeye gitmek can sıkıcı olmaya başladı .. çok gürültü oluyor kafede ya eve gidince baş ağrısından geberiyorum.. :(

5. Mutluyum .. Bazı şeyler bensiz de oluyormuş demek ki :)

6. Uzun zaman sonra nefes almak.. :) netsizlik zor herkes bilemez..

7. Medya ve İletişim okuyan..

8. Ne güzel bir gün be..

9. geçici olarak online.. netsiz hayatımda 11 gün geçti..kimseye tavsiye etmiyorum..

10. Netimi kapattılar ben nerelere gidem ..:(

11. Grisaia no Rakuen yeni favorim efsane..

1. TheDirectEco

TheDirectEco

Grisaia no Meikyuu ve Grisaia no Kajitsu serileri ile tam olarak nası bi bağlantısı var Rakuen'in acaba? Bir de içeriği nası :D

12. Aşkın en büyük düşmɑnı yɑlɑndır ve bir ɑşktɑ güven yoksɑ o ɑşk çoktɑn bitmiştir..

13. Ft de önemli kelime nihayet geldi.. E.N.D

1. Rıse

Rıse

evet daha çok var ona ama :/

14. solidworks kullanan var mı ..

1. Rıse

Rıse

aslında bana programın ta kendisi lazım bir sürü saçma sapan sitelere baktım hiç birinde düzgün indirme bulamadım..

ben video anlatım buldum çok fazla ona bakarak işe gireceğim ..

15. Hepsine hükmedecek tek bir yüzük, Hepsini o bulacak, Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak... (Anduril)

16. yaz gelince ben .. deniz kum güneş .. :D ve canlı müzik.. ve yalnızlık.. her yaz böyle oluyor sorgulamanın zamanı geldi..

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Ne takıyorsun yalnızlığı, adı üstünde deniz ve kum B)

17. Çizgi roman dünyası yasta .. Ezeli ve ebedi düşmanlar aynı mağara son nefesi verdi.. Seni unutmacağız Bruce Wayne ..

1. Cold Dewil

Cold Dewil

DC nin her kahramınını öldürdüler :D Spider-man,Superman,Fener...Çoğunlukla geri getiriliyor.Batmanin bu 3. ölmesi sanırsam zaten :D Detective Comics'te yaşıyor bence geri getirirler

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Ölmesinden kastım ölü gösterilmesi :) Crysiste içim yanmıştı mesela ... http://vignette2.wikia.nocookie.net/batman/images/8/8f/DeadBatman.jpg/revision/latest?cb=20090128191253

3. Rıse

Rıse

Yanlışın olmasın spider marvelin herosu :P

18. http://onedio.com/haber/japonya-hakkinda-ilginc-bilgiler-494849?utm_medium=pch_link&utm_source=ahmetcaner&utm_content=click&utm_campaign=Japonya ve Japon Halkı Hakkında Gerekli Gereksiz 25 İlginç Bilgi&utm_term=0xid-553f7532b7f0babd6c32cbbe-526fd480a432a49106000006
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse
    3. LeornKayn

LeornKayn

14 ben ekşi sözlükte görmüştüm dedim herhal şaka maka gibi bir şeydir izledim vikipediden baktım ciddi ciddi önemli bir kültürel aktiveteymiş o :D ama diyorum abi ben japonlar göründekileri kadar masum değiller...ciddi ciddi kutluyorlar

4. LeornKayn

LeornKayn

Fovarime gelirsek 12 birine temizlik yap temizlik iyidir diyeceğine onla beraber yap daha iyi örnek olursun...bizim hocaların bunlardan bişe kapmaları lazım...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.