Jump to content

DeadsNeverCry

Kayıtlı Üye
  • Content Count

48
  • Last visited

About DeadsNeverCry

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/07/1995

Profil Bilgileri

• İlgi :
    girls - lol - skype :)

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

323 profile views
  1. Rica ederim reyhan hanım bende m.oldum :)
  2. Et la şikayet etsene gözünü seveyim :) bu arada ami benim çizimcim ben sahiplendim hayırdır ? hakaret sanmış :D bunlar hakaret mi ? sanıyorsun :D güldürdün.
  3. Xte ben bilmiyorum spoiler falan yeniyim nasil yapicam ya :D
  4. özentiye bak ateşli diyor bide sadfasdfa :D
  5. Ami benim çizimcim grafikerim ondan birşey istemeyin plss yorulmasın serkan sende isteme sen hayırdır serkan helyor ? :: D sdfsaf ads
  6. çok kız'sı olmuş ve renkler çok fazla var ami-chan bence sen yapmalisin hem etiket çok saçma olmus ugrasiyorsun anlıyoruz ama kendini ön planda tutman çok yanlış
  7. Ext o espiriden sonra yapmasanda olur boşver :) ateşli olsun yani çakmağa gerek duymayalım reis :D sigaramı bile onunla yakayım asdfsaf as:D
  8. Ext o kız kardeşlerin daha ateşlisi olup aynısını banada yapabilirmisin :D DeadsNeverCry lı tabiki :D
  9. Hatta banada yapın yüzsüzlük oluyor ama :D bu seferkini tamamen sizin zevkinize birakiyorum anime olsun karakter olsun :D
  10. Ya şuanda etmedigim dua kalmadı dicem zaten 2-3 tane biliyorum ama bütün kalbimle seni destekliyorum yürüü bee :D
  11. Ya Ami chan harbi şuanda bu yaptikların yüzünden sana aşık olabilirim yanlış anlama şuan ilk defa biri benim için birşeyler yapıp uğraştı ama insan düşünüyor sende benim gibi işsiz misin ? bu kadar ugrastın ama hakkını vermeyelim senin için yapabilecegim birşey varmi ? :)
  12. Ami chana desteklerinden dolayı +1 lerim +100 lerimi veriyorum emek hırsızlıgı yapma xtc benim için ugrastı o :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.