Jump to content

DeadsNeverCry

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

DeadsNeverCry kullanıcısının paylaşımları

1. DeadsNeverCry

Merhaba

Hoşgeldin kim geldiyse :D
  2. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Kusura bakma ami chan ...
  3. DeadsNeverCry

Merhaba

Rica ederim reyhan hanım bende m.oldum :)
  4. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Et la şikayet etsene gözünü seveyim :) bu arada ami benim çizimcim ben sahiplendim hayırdır ? hakaret sanmış :D bunlar hakaret mi ? sanıyorsun :D güldürdün.
  5. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Xte ben bilmiyorum spoiler falan yeniyim nasil yapicam ya :D
  6. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

özentiye bak ateşli diyor bide sadfasdfa :D
  7. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ami benim çizimcim grafikerim ondan birşey istemeyin plss yorulmasın serkan sende isteme sen hayırdır serkan helyor ? :: D sdfsaf ads
  8. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

çok kız'sı olmuş ve renkler çok fazla var ami-chan bence sen yapmalisin hem etiket çok saçma olmus ugrasiyorsun anlıyoruz ama kendini ön planda tutman çok yanlış
  9. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ext o espiriden sonra yapmasanda olur boşver :) ateşli olsun yani çakmağa gerek duymayalım reis :D sigaramı bile onunla yakayım asdfsaf as:D
  10. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ext o kız kardeşlerin daha ateşlisi olup aynısını banada yapabilirmisin :D DeadsNeverCry lı tabiki :D
  11. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Hatta banada yapın yüzsüzlük oluyor ama :D bu seferkini tamamen sizin zevkinize birakiyorum anime olsun karakter olsun :D
  12. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ya şuanda etmedigim dua kalmadı dicem zaten 2-3 tane biliyorum ama bütün kalbimle seni destekliyorum yürüü bee :D
  13. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ya Ami chan harbi şuanda bu yaptikların yüzünden sana aşık olabilirim yanlış anlama şuan ilk defa biri benim için birşeyler yapıp uğraştı ama insan düşünüyor sende benim gibi işsiz misin ? bu kadar ugrastın ama hakkını vermeyelim senin için yapabilecegim birşey varmi ? :)
  14. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ami chana desteklerinden dolayı +1 lerim +100 lerimi veriyorum emek hırsızlıgı yapma xtc benim için ugrastı o :D
  15. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Dört gözle bekliyorum tabirini burda kullanıyorum ami chan :D
  16. DeadsNeverCry

Merhaba

Ben emre reyhan m.oldum hepinizle tanışalım kaynaşalım ki hiç kopmayalım bir beyaz kağıdı herşey yazılabilir ama dostluk dışında sizin gibi insanlar dışında belki tabiattadır çaresi ama hadi hayırlısı :D
  17. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ooo bak phantom efsane olmus :D
  18. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ami chan sencede biraz çocuksu olmamışmı daha cool oldugu bi şekilde olabilirmiş ama ellerine sağlık :D
  19. DeadsNeverCry

Dizi Tavsiyeleri

Siz şu diziyi izlemeden diziciyim diyorsunuz ya yazık ne diyim Banshee sonra diceksiniz ki DeadsNeverCry Sama ve Xecal sama'nın önerdigi bu diziyi biz yıllarca nasıl izlememişiz .s cidden dizi severler olarak bunu izlememissiniz hemen başlamalısınız :)
  20. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Evet memnun olurum yaparsanız :D
  21. DeadsNeverCry

Ecchi FC [+18]

Benim harem'im var chatten topladıgım bütün kızları skype'a çektim skype'da dedimki whatsap grubumuz bahanesiyle telefon numaralarını aldım o yüzden Ecchi benim favorimdir kızlarada bu aşkı bağımlılık haline getirmeye çalisiyorum size katkım sonsuz :D
  22. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Ami chan fazla vaktim imzasız çok utanıyorum lütfen bir an önce olabilirmi teşekkürler :)
  23. DeadsNeverCry

İmza Yapıyoruz...

Barış işte hazır umarım beğenirsin :) :D Ami chan seni çok önerdiler banada imza yaparmisin benim imzan at hırsızı lütfen mesajını bekliyorum ismim emre :) genelde one piece hayranıyım luffnin uzayan koluna ismimi yazarmisin :P
  24. Yok ya bitsin cidden yeri bir anime yeri degil sadece manga yapsinlar ozaman
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.