Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

ahaha aynen düşündügün gibi olurdu heralde :D
  2. Şu şöyle 2: Şu da burada şöyle dursun 3: :D Eline saglık kardeşim :) Arkadaşlar oyuna girenlerde gruba katılırsa oyun için iletişim daha iyi olur girdiginizde sizde katılın :)
  3. Grub kurulabiliyor onu geçtimde akıl hastaları kısmına beni ve erenide ekleyebiliriz (Hazado) :D Ama böyle zevkli olmaz bence ya takımda elmas 1 elmas 4 'ler falan var eren adminde elmas :P 2 takım yapacaksak madem eşit yaparız takımları. sonra elmaslara karşı gelmiyelim akıl hastası takım oluşturacaz diye , sonu kötü olur :ph34r: ( anladını sen sonunu :D ) 2. takımıda sen kurarsın artık kalanların nicklerini zaten yukardaki mesajda yazdım herkezinkini istiyorsan özelden atarım. Ben kaçtım hadi yarın görüşürüz ^_^
  4. Takım fullendi daha almadıgım kişiler var ertuğrul ne yapacaz :D 2. takımımı açalım ne yapalım. Fopolopo VODKIA calpazhan Recdo Eren adminin hesablar (Mordecai ve hdrcan) Npor (Edit: Seni yazmayı unutmusum bak) Yer kalmadıgı için alamadıklarım.
  5. Ekledim kabul edersen takım istegi yollarım :) Ertuğrul bu arada 10u geçik oyuncumuz oldu sen bi gelsen takımı 2ye bölüp kendi aramızdada atabiliriz maçları aslında hem daha zevkli olur öyle bi rekabet , kazanma hırsı falan :D
  6. Yanlış bilgi vermek gibi olmasında 100 ileti dolmadan konu açmak yasak diye biliyorum bence bi kurallara bak :)
  7. Mondaiji-tachi ga isekai kara kuru sou desu yo (No Game No Life'ye benziyor öneririm)
  8. Cувєя efsanedir. :)

Yanlız değilsin ertuğrul T-T
  9. fasfasdfds aynen aynen de sen daha benim trollerimi bilmiyosun dostum biz fantastik şeyler yapıyoruz genelde trolken :D Botta lux & xerath mı dersin top premi dersin görünmeyen takımlar falanmı dersin :D kabul etde istegi takıma alayım. Benim smurfde eklisin zaten smurfe geçince beraber trolliyebiliriz yani istiyosan :D
  10. Takımımızın trol kralıda burda xD Bu arada bende trolcüyüm dikkat et krallgını kaptırabilirsin :ph34r:
  11. Herkezi ekledim kabul ederseniz takım isteklerini yolluyorum :)
  12. Cувєя efsanedir. :)

Ertuğrul benide eklermisin fcye :)
  13. Contra Zamanda Yolculuk :embarrassed4-onion-head-emotico ( Boş bir iletiyse silebilirsiniz saygıdeğer adminlerimiz -_- )
  14. Cувєя efsanedir. :)

Herkese Merhaba!

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.