Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba ^-^

Hoşgeldin irem ay em saybır berat xdxd ben forumlu falan bişeyler yazıyodum ne yazdıgımıda unuttum layn o.o Neyse :D Degişik bi kişiligin varmış okurken şaşırdım biraz :D Ben 5 aymı ne oldu manganın ne demek oldugunu 2 ay önce ögrendim yani tek degilsin sevmeme konusunda jaskldsdgdfh :D Arkadaşım manga aldım dediginde neyli diye sormuştum kovalamıştı beni çok ekşınlıydı ulan *-* Neyse keyifli forumlar herhangi bi konuda yardıma ihtiyacın olursa forumdaki herkeze bende dahil ulaşabilirsin. ^_^ Byee lol basladı lan okan ****** beni :'((((((
  2. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

Hoşgeldin Elif benim kardeşimin ismide elif inş kardeşime benzemiyosundur asjkdlsdg :D Ay em saybır berat :D Uzun süredir forumda aktif degildim ama kararımı degiştirdim sanırım .d Tanışma konularıda ne kadar fazla cok olmuş ya :D keyifli forumlar. O.O (Konu açmam lazım forum cok cansız O.o)
  3. Cувєя efsanedir. :)

Selaaaaaaaam :3

Zaten öncedende biliyoruz. Ne diyelim ozaman tanıştıgıma memnun oldum ay em saybır Berat xdxd Profesyonel lol pleyır B) Her türlü yardım ederim çekinme yardım istemekten xdxdxd
  4. Ooo alırım bi dal asdkjfdsg :D helal olsun bende daha plat 5'de sürüneyim :D Main neydi bro
  5. Cувєя efsanedir. :)

Herkese selam

Efe hoşgeldin kanka , ay em saybır Berat. İstedigin zaman mesaj atabilirsin yani koparız :D Daha yeni yolculuktan döndüm ölüyorum kaçmak ne zor işmiş yav neyse ben yatıyım biraz :D
  6. O kadar düşünceliyimki bu kez Hoşgeldin ' le yetinicem Oğuzhan keyifli forumlar. ^_^
  7. Hoşgeldin Beyza ay em saybır Berat , istedigin zaman ulaşabilirsin :D Ama dikkat et fena yan etkilerim olabiliyor :ph34r: Keyifli forumlar :D
  8. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba :D

Ay özenti kaancım yine çekinmemiş :D Hoşgeldin Emre ay em saybır , berat :D Forumun çılgını olarakta tanıyabilirsin gerçi :D Keyifli forumlar. Şuanda bile köyden firar etmiş durumda serikteyim asdklf
  9. Bırak eklemeyi grupta bile çok az kişi kaldı. Takım falan yok arkadaşlar ortada 1. gün yazıyosunuz ekle diye 2. gün offlinesiniz böyle oluncada düzenli bişey yapmak çok zor.
  10. Sanırım animeyle ilgili bir konu açmadım şimdiye dek kötü bişeymi iyi bişeymi bilemiyorum :D
  11. Yazdıgınız şeylere eve gidince foto bulup konuya eklicem unutmassam. ^_^
  12. Kesinlikle katılıyorum ah ah :D
  13. Banlanmaktan korktugumu sanmıyorum xd Konuda kapatılmasın neden kapatılıyormus hıı :mellow: Teşekkürler. Yazdıklarınızada birer foto bulup ekliyim arkadaşlar. ;)
  14. Üstüne alınmayıver sende klsadş
  15. What onedioda bulda bende okiyim madem ;)
  16. Teşekkürler abi , iletirim iletirim :mellow: Bir arada 118 18'le TTNET'e selam söylicem , onunda kayıtını alırım :ph34r: :D Hemde nasıl ya , kardeşim falan yapıyodu kafa göz giresim geliyodu çocuga :D
  17. Tek degilsin bu konuda abi :D Tabi ya bi ara TTNET'ede haykırıcam ses kaydı falan atarım :D Teşekkürler taşıdıgınız için :)
  18. Ahaha :D Bunlara foto bulayım bunlarıda eklerim ;) Yine en aktif sen varsın.
  19. Forum çok cansız eve gidince 2 , 3 tane daha eğlenceli konu açmam lazım sanırım.
  20. Şehir hayatında karşılaştığımız detaylar, bizlere kolaylık sağlamak için ve hayatımızı çekilebilir kılmak için tasarlanmıştır. Gel gelelim, işler her zaman beklendiği gibi gitmez ve illa ki bir takım yanlışlıklar gerçekleşir. Bugün sizler için derlediğimiz görseller, gerek topluma açık mekanlarda, gerekse evlerimizde karşılaşabileceğimiz rahatsız edici ayrıntılardan bazılarını temsil ediyor. Keşke var olmasalardı, ama varlar ve hayatın kendisi kadar gerçekler. Sizleri haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar galerimizle baş başa bırakıyoruz, iyi eğlenceler. Klasik tuzlukların içine, paket tuz ve biber tıkıştıran zihniyete yazıklar olsun. Yapışmaz tavaya yapışmayı başaran etiketin mucidini bulun bana. Vallahi canını yakmayacağım. Renk ahengini bozan tontiş köpek yavrusu. Ben senin… Ah ne sevimli şeysin sen öyle be! Yeni açılan rulonun yırtılarak sökülmesi. Yırtılan kısımlardan kurtulana kadar yarısı çöpe gider zaten. Kesme şeker bitince toz şeker kullanan ve o kaşıkla çayını karıştırıp kavanoza geri bırakan eski ev arkadaşlarıma buradan selamlarımı yolluyorum. Kanser olursam, bilin ki sebebi sizlersiniz. Kızarmış ekmekleri hınçla fırlatan tost makinesi. Ülkemizde neden yaygınlaşmadığını anlayabiliyorum. Üreticiyi Taksim’de sallandırmak zorunda kalabilirdik. Yazı geldi işte! Yazı! Yazı! Neden hala durmak bilmiyorsun? Umumi tuvaletlerin bitmeyen sancısı… Uzaya insan yolladık, suya dayanıklı kağıt havluyu hala üretemedik. Elli kuruşluk kalem setine üç liralık ambalaj tasarlayan Çinli arkadaşa buradan selamlarımı sunuyorum. Senin yüzünden ülserim kabardı. Ufacık bir USB bellek sipariş vermiştim. Neden koliye tıkıştırıyorsun ki? Tablet ile video çekenler azalarak bitsin. Ocaklarına da ateşler düşsün. Bunu dizen mozaikçinin geometri öğretmeni intihar etmiş. Çikolatasının tamamını kese kağıdında bırakan Alman pastası. Neyse, zaten ben hiç çikolata sevmem ki. Hem de hiç… Lebron James’e göre tasarlanmış evler. Oraya kim yetişecek? Tabii ki de Lebron James. Kahvaltılık tereyağını buzdolabından çıkarmayı unutursun. Ama yine de ekmeğine sürmekten geri kalmazsın. O ekmekten hayır gelir mi ki? Çemberin ya içindesindir ya da dışında. Ama eğer çemberin içinde yer alacaksan, bir zahmet tam ortasında bulun ve beni delirtme lütfen. Düzgün hizada dizilmeyen bütün cisimler, onları yerleştiren usta ile birlikte yok olmalıdır. Evet, böyle olmalıdırlar… Silgili kalem neden vardır? Sizi rahatsız etmek için. Bu kalemler icat edilmeseydi suç oranları bile düşerdi. Uzun kolu sıyırmadan el yıkamak. Bilekteki o rahatsız edici his zihninize kazınsa da, her defasında kollarınızı katlamaya üşenirsiniz. Her defasında da haddinden fazla rahatsız olursunuz. Gökkuşağının 7 rengi sizi gıcık etmek için birleşti. İsteseniz de renk koduna göre sıralayamazsınız. Yapacağın tek iş vardı. Tek bir iş. Kenarına basılmış, kablosu kırılmış adaptör kadar rahatsız edici bir cisim daha var mıdır? Çalıştığı için atmaya kıyamazsınız ve uyuz olduğunuzla kalırsınız. Kıskaçları bir türlü birleşmeyen klasör. Bu kadar ucuz bir ofis yardımcısı, bu denli gıcık edici olmamalıydı. Klozetin kapağı 3 derece sola yamulmuş. Balyoz neredeydi? Bowling salonunda tabletiyle bowling oynayan bir çocuk. Arkana hiç bakma yavrum, kafana fırlattığım labutu da hiç görme. <3 Park alanı sizindir sanırsınız ama, yanılmışsınızdır. Mini otomobilleri icat edenler için ayrı bir cehennem varmış diyorlar. Düzeltme bandı kutusunun etiketini yanlış yazmışsın. Asıl seni düzeltme bantıyla düzeltmek lazım. Sanatçımız bu eserinde, bireyin topluluk içindeki yalnızlığına olan serzenişlerini yansıtmış. Bu vesileyle bizleri de sinir hastası etmiş oldu. Aferin. Aynı kalıptan çıkan 2 ürün nasıl farklı boyda olur? Bu nasıl bir çılgınlıktır? 3 lavabosu olan tuvalete 5 adet kağıt havlu dispanseri koymanı eleştirmiyorum. Tek şikayetim her birini farklı hizalara sabitlemiş olman. Hedefini 1cm ile şaşıran kiriş ve kolonlar. Senin yapı denetimden geçmene kim izin verdi adamım? KitKat’ı alıp böyle ortasından ısıran hayvanlar. Evet, sözümü geri almıyorum, hayvansınız! Buzdolabından çıkarmayı unuttuğun tereyağını, ortası unutulmuş ekmeğe sürüp kahvaltı yapmak… Merhaba, birlikte intihar edelim mi? Açma arasına sandviç yapmış sevdiceğim. Ya da eski sevdiceğim de diyebiliriz kendisine. Ustanın kafası karışıktır, 5 anahtarı doğru dizer ama bir tanesini ters yerleştirir. Işıkların hepsi kapalıyken ortaya çıkan manzara, saç baş yoldurur. Buradan lavabo üreticilerine sesleniyorum. Amacınız ne? Neden elimizi düzgün biçimde yıkamamıza izin vermiyorsunuz? Bazı hataların geri dönüşü yoktur. Tıpkı yanlış tutulan delgeçin açtığı delikler gibi. Kendini otoparkın hakimi ilan eden zihniyet. Yeni evinizde makas yoktur ve gider bir tane alırsınız. Fakat kendisini kullanabilmek için, ambalajını MAKASLA açmanız gerekmektedir. Makasception. Yemek bıçağının sapı tabağa daldığında yaşanan rahatsızlık hissi gibisi yoktur. E-posta kutularında bütün mailleri “okundu” olarak işaretleme seçeneği varken neden kullanmazlar ki? Neden? Neden? '' Alıntıdır ''
  21. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum neyi itiraf edicegimi unuttum -.-
  22. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

Aynen forumda telafi edebilirsin istedigin gibi saçmala konus trolle mesaj at hiç kimse sana bişey demiyecektir konusmak istemen yeterli ^_^
  23. High School DxD en iyi ecchi bana göre.
  24. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

Diyosunnn ehem o kadar fazlamı katılıyodun sen bana ya xD Ama dediklerimin arkasındayım B) İtiraf ediyorum , yakında dolmuşcular toplanıp beni komaya sokacaklar :mellow:
  25. Hoşgeldin bende forumun çılgını oldugunu düşünen saybır Berat , umarım keyifli zaman geçirirsin iyi forumlar xD bazen '' berat '' yazıyorum bazen '' Berat '' yazıyorum bu işe bi çare bulmak lazım o.o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.