Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Teen Wolf 4. bölümde kaldım akladsfs (3 ay önce başladı)
  2. Cувєя efsanedir. :)

Selamlar ^^

Tamam ya gidiyorum ben buralardan 1 2 günlügüne tatile geldiydim zaten sajdkfsdf :D
  3. Cувєя efsanedir. :)

selam geri döndüm

Tekrardan hoşgeldin kenan xD Bidakine daha dikkatli ol daha ban sebebini bile bilmiyom ben *-*
  4. Hoşgeldin dostumm Ay'm berat , keyifli forumlar ^_^
  5. Hoşgeldin ay em saybırr (berat) xD Denizli nerdeki ya Antalya'ya yakınmı cahilim ben *-*
  6. Cувєя efsanedir. :)

Selamlar ^^

Hoşgeldin Eyşan ay em saybır berat. Keyifli forumlar demeden önce kendine güvendigini gördüm bu işler zaten çok çalışıp tecrübe edinmeyle başarılıyor nerde neyi ne zaman yapacagını bilmek ve rakibin hareketlerini tahmin etmek kolay bişey degil yani ben daha platin bir oyuncuyum ama hala kendimi çok acemi görüyorum umarım hayalini gerçekleştirirsinde senide Twitch TV'lerde yayınlarda izleriz xD Ben nasıl böyle bi konusma yaptım ya kendimle gururlandım şimdi asdklşsf
  7. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum daha hiç öpüşmedim. Bunu gerçekten sevdigim kişiyle yapmak isterim yoksa her çıktıgımla öpüşcek olsam bidaha istemem en sonunda nefret etmeye başlarım sanırım <_< İstesem öpüşürümde ama sırf öpmek için öpüşmek istemiyorum. wow neden yazdıysam .s
  8. Cувєя efsanedir. :)

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Ekim ayı süper müper düper hüper artık herneyle devam ediyosa ondan işte.
  9. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba *-*

Hoşgeldin , uzun bir aradan sonra sanırım bir kaç gün oluyor benim için uzun bir ara ilk tanışma konusu iletim xd Ay em saybır Berat. Keyifli forumlar :D
  10. Söylerim ^_^ Mikoto yok mikoto adamın yürüyüşü bile cool listede bile yok :o
  11. Charapedia “Animelerin En Seksi Erkekleri Kimler?” Sorusunu Yanıtladı Son zamanlarda Japon otakular arasında yaptığı ilginç anketler ile gündeme gelen Japonya kökenli karakter veri tabanı Charapedia, yakın zamanda gerçekleştirdiği anime dünyasının en seksi kadınları oylamasından sonra bu kez de en seksi erkeklerinin kimler olduğu sorusunu yanıtladı. Bu son ankete göre bakalım Japonya’nın otakuları verdikleri oylar ile animelerdeki en seksi erkekler listesine kimleri uygun gördü: -10- Kyoya Hibari – Kateikyoushi Hitman Reborn! (80 oy) -9- Ryo Saeba - City Hunter (95 oy) -8- Haruka Nanase - Free! (130 oy) -7- Levi - Shingeki no Kyojin (206 oy) -6- Jinguuji Ren - Uta no☆Prince-sama♪ (225 oy) -5- Gintoki Sakata - Gintama (258 oy) -4- Makoto Tachibana - Free! (263 oy) -3- Rin Matsuoka - Free! (309 oy) -2- Takasugi Shinsuke - Gintama (376 oy) -1- Sebastian Michaelis - Kuroshitsuji (504 oy) Anketin sonuçlarına göre Free! serisi içinde bir çok bishounen barındıran Uta no☆Prince-sama♪ dahil pek çok animeyi geride bırakıp Haru, Makoto ve Rin olmak üzere üç karakterini birden listeye sokarken, Uta no☆Prince-sama♪ sadece Jinguuji Ren ile yetinmek zorunda kaldı. İlk sezonu 1987 yapımı olan seri City Hunter’dan Ryo Saeba, animeden yıllar yıllar sonra bile çekiciliğinden pek bir şey kaybetmemiş sanki. Karizmalarıyle öne çıkan Kateikyoushi Hitman Reborn’un yalnız kurdu Kyoya Hibari ve Shingeki no Kyojin’in sevilen kaptanı Levi’nin ise listeye girmesi hiç de şaşırtıcı değil. Bunların yanında Gintama’nın listeye dahil olan iki karakterinden Gintoki, kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandıklarını; Takasugi Shinsuke ise kötü karakterlerin karşı konulamaz cazibesini bir kez daha kanıtlıyor. Ankette oy kullananların cinsiyet dağımının yarı yarıya olması erkeklerin de bu konuda hemfikir olduğunu gösteriyor. Son olarak listenin bir numarasına adını, Kuroshitsuji serisinden tanıdığımız Sebastian Michaelis yazdırıyor. Sadakati ve sadakatinin sebebi arasındaki çizgiden doğan karanlık aurası ile kadın anime takipçileri arasında devasa bir hayran kitlesine sahip Sebastian’ı seksi bulmamak Japon kadınlarının yanında erkeklerin de elinde değil galiba. Japonların kendilerine has zevki olarak yorumlanan bundan önceki Charapedia anketlerinin ardından bu oylamada kendinize uygun birkaç seçenek bulabildiniz mi? Peki sizce listede mutlaka olması gereken ve ya üstü çizilmesi gereken isimler kimler? Kaynak: animefantastica Not: freeword (Ayhan) kardeşimizin tüm foruma selamı var arkadaşlar ellerinizden öper :D
  12. Arkadaşlar uzun zamandır güncellemedim elimde bilgi var ama ingilizce. Bende ingilizcemin olmaması yüzünden çeviremiyorum. Acaba buldugum ingilizce bilgilerin içinden işe yarayan bilgileri seçip çevirebilecek bir çevirmen arkadaş varmı? Yardım etmek isteyen özelden ulaşabilir.
  13. Aynen abi liste bence baştan başlamalı :D Shiina nerdeğğ :hate-onion-head-emoticon:
  14. Şimdi Mod konusunu gördümde Sayın Adminim o ss'ler daha bişey degil gece paso küfürler vb. şeyler var gece mod olmuyormu chatte ?

1. 4Respect

4Respect

Biraz daha düzene sokmaya çalışıyorum chat'i artık yavaş yavaş düzene oturacağına inanıyorum. Elimizden geldiğince huzuru bozan kişileri uzak tutmak için uğraşıyoruz.

15. Cувєя efsanedir. :)

Yuri FC (+15)

Abi FC'nin başkanı banlı yeni FC'mi açsak acaba adminlerle konusup o.o
  16. Cувєя efsanedir. :)

Yuri FC (+15)

Ekleyinn benidee canlandırın ulan şu fcyiii.
  17. İşte masaüstü dedigin budur ya xdd benimki kadar karışık olmasada ehh idare eder işte :D :D
  18. Benimkinde oyun falan yok işte o ayrı oyun klasörü 100 gbyi geçti ;_;
  19. Şu Reaper yazan klasörün boyutuna baktım şimdi 19 GB'ymiş içinde oyun falanda yok :huh: Valla bilmiyorum benim pc saglam ya :D
  20. Benim 1 dosyanın içinde en az 20den fazla daha dosya vardır her gün düzeltiyorum hergün fulleniyor o ekran :mellow:
  21. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba Millet ^^

Hoşgeldin ay em saybır Berat , keyifli forumlar ^_^
  22. İşte budur ya benden başka düşünüpte soran yok bak degerimi billl!!1!bir!! :D :D Dün modemin 4 ışıgıda söndü bıraktım öyle şuanda açık sorunsuz :D Bende devralırdımda puro ingilizcemle işte dedim benden önce başkaları davranmış falan yoksa puro ingilizcem var yani bilen bilir :D
  23. Seninki yine bişey degilmiş bana bak One-Chan *-*
  24. Hoşgeldin broooo , ay em saybır berat. keyfili forumlar. Edit: Keyifli* Susun çaktırmayın boşuna başlıgım böyle degil.
  25. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba ben Mutlu.

Hoşgeldin Mutlu , ay em saybır velkam or dünya bro dur 1 dk ingilizceyi katlettim sanırım aksdlşasf neyse istedigin zaman mesaj at , trolliyelim saçmalıyalım konusalım skypeden mesaj atarsan daha fazla fantazi yaparız adkslfsa çok fena fantaziler :cool-onion-head-emoticon: İyi forumlar :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.