Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

Tanisma fasli :)

Aydınlattın beni kahramanım :cheer1-onion-head-emoticon: kajsldfsd :D Yok ben has berat orda bi yanlışlık olmuş yoksa yazmazdım öyle bişey :ph34r:
  2. Cувєя efsanedir. :)

o ne demek ablaa :o yu ar nat hmm nasılsın berat mı dedin acaba :ph34r: ben iyiyim abla sen nasılsın ^_^ Bizim orda eyfel dagı varya orda işte :unsure: Naparsın işte kaan özentilik yapıyor ama onuda düzgün yapamıyor ajksdlsaf :D Sa Kaan kanka selamlar B) Aslında direk hoşgeldin yazmazdımda şimdi tam oyuna girerken gördüm aceleye geldin düzeltiyorum :D '' Hoşgeldin Azra , ay em saybır berat. Keyifli forumlar '' B)
  3. Cувєя efsanedir. :)

Hoşgeldin
  4. Cувєя efsanedir. :)

Anime Sayfası

'' Bir Animeci Günlüğü '' ne alaka bilmiyorum ama iyi gibi :D
  5. Cувєя efsanedir. :)

Hadi kaynaşalım o halde.

Hoş geldin bro , ay em saybır Berat B) Konuşmak oyun oynamak trollemek saçmalamak fail olmak ve daha türlü türlü fantaziler istersen bana ulaş , her türlü akarız hani :D Keyifli forumlar ^_^
  6. Cувєя efsanedir. :)

Yaoi Fc (+15)

Berat kim , forumda Berat mı varmış alla alla ben neden tanımıyorum ya :ph34r: Bana yazık olmuş ozaman ben yaoi'den anlamıyorum yaoi ne demek onu bile bilmiyorum :ph34r: Zaten ben neden ileti attım ki şimdi ya ben Berat değilim ben yaşayan ölüyüm :dead-onion-head-emoticon:
  7. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

Yalan yalan hiç bişeyden haberim yok benim :ph34r: :ph34r: Tamamen kuru iftira yaş bile degil :ph34r: Bu itiraf yalan itiraf dimi Züleyha di de lan di de :lol:
  8. Cувєя efsanedir. :)

Selamın Aleyküm

Hoşgeldin bro , ay em Berat , iyiyiz sen nasılsın ^_^
  9. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

Kim kime bırakıyo bu neyin kafası ya aksdjlfsa :D Aynen doğru söylüyosun gerçi şu sıralar skypede bile sessiz kaan ama nolduki çocuga la öldü kaldımı biyerde acaba :huh:
  10. Bende giriyorum şimdi oyuna , oyun atalım chatten eklicem.
  11. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

Bilmiyorum valla ne demekki acaba :confused-onion-head-emoticon: Konuşuyorum tabikide :D Ama neden bu kadar konuşmayı sevdigimi ne ben biliyorum nede siz :ph34r:
  12. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

ahaha en nefret ettigim böcek hamam böcegidir :D ben hiçbirinden korkmak şahsen , madem o kadar korkuyosun saybır yardım hizmetleri emrinize amade One-Chan B) (Bu arada '' amade '' ne demek birisi bana açıklarsa çok mutlu olurum) Anlayamazsın. B) Bende kendimdeki bu konuşma arzusunu hiçbir zaman anlayamıcam sanırım , hem o kadar çok konusuyormuyum ya :ph34r:
  13. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

Korkunun ecele faydası yoktur One-Chan , (doğru biyerdemi kullandım ben bu lafı acaba sakldşaf) en iyisi gözlerini kapat şu doğum günlerinde bi oyun oynuyolar ya yabancılar eşşeğe vurarak parçalıyolar sende aynısını örümcege yap görmedigin bişeyden korkamassın sonuçta :D (Aslında korkarsın neyden korkulacagınıda herkez biliyodur heralde) Nasıl fikir ama çok zekiyim lanet olsun B) ( kendine güldü :lol: )
  14. Kanka anlaması çok basit , eger crimson açık degilse ve zengetsu açıksa bilki o benimdir :D
  15. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

Sana hiç yakıştıramadım One-Chan , annelerimize çekmen lazım fırlat terligi ronaldonun verdigi falsodan daha iyi bi şekilde 90'dan vursun pert etsin örümcegi :lol: asdklöaf ben bunu çoooook küçükken düşünüyodum :D :D ahaha :D aynı durumdayız bildigin free hayat dersi aldım yani :D İtiraf ediyorum kadınların neden bu kadar dırdırcı olduklarını hiç bir zaman anlayamıcam :mellow:
  16. Cувєя efsanedir. :)

Kuroko no Basket [ASMV] Aomine Daiki

Müzik farklı olabilirdi ama video çok güzel ^_^ Başarılı :good-job-onion-head-emoticon:
  17. jklsafsa ulan ben sana o kadar sa yakışıklı boostliyimmi diyorum neden takmıyosun beni askldş :D
  18. klsdfş :D Crimson oyunda olmayıp Zengetsu açık olursa kesin o benimdir :D
  19. Zengetsu benim bro :lol:
  20. Kurdum ben Zangetsu'yla ^_^
  21. Oo sen hesap iste yeter. ;) Gireceginde Ö.M atarsın veririm hemen ^_^
  22. Tabikide bro , zaten çoğu kişi sohbet odasında takıma katılma gibi bir zorunluluk yok :) [ Oyun atacak varmı oyun ]
  23. Takımı kurdum. Ertuğrul çok istiyosan ben seni taşırım yavrum B) asdkjlsdf , Sensiz bir hiç miyim? Güldürdünn :lol:
  24. Ooo galbimi gırdın ben gidiyom :crying1-onion-head-emoticon: Biz oynayıp muhabbet etmiyozmu ulan :bsod-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.