Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

Forumun Enleri

ahaha güldürdün şakacı şey seni :lol: Bide sana bırakıyorum diyo :D Hadi git git gururlu genç bye bye.
  2. Cувєя efsanedir. :)

Selamlar

Hoş geldin , ay em Berat. Keyifli forumlar :)
  3. League of legends forumunda bu oyunun konularıda var ozaman oyun bölümünde böyle bi bölümün olmasının ne anlamı var güzel kardeşim ?
  4. Gece gece komedi ya jdkaslffdslg :D :D
  5. Cувєя efsanedir. :)

sa as

Tekrardan hoşgeldin Tunç , ay em berat. Keyifli forumlar :lol:
  6. Boostla beni kankaaağğğ :dying-onion-head-emoticon:
  7. Trolledik , trolledik ve trollledik sen ne yaptın :D
  8. Sen hayırdır gardaş :D Arkadan taşırım derken neyi kastetmeye çalışıyosun lan :ph34r: Çok yalvarırsan senide boostlayabilirim orkun B)
  9. Cувєя efsanedir. :)

İtiraf Köşesi

Oha oha oha :D :D Haberi varmı peki :D
  10. Normaldir alış bunlara ben Kaan'la Rankedde botta katarina morgana aldık diye oyun sonuna kadar sövdüler kjasdlsaf (Oyun sonucu : Lose ksdflg)
  11. Anlayamazsın. B) Orkun hiç ses seda çıkmıyor kanka naber ne yapıyosun :D
  12. Cувєя efsanedir. :)

2 Yıllık Merhaba.

Hoşgeldin ay em Berat , Keyifli forumlar.
  13. Ahaha :D yok yok romantizm konusu güzel seridir izlemeni tavsiye ederim ^_^
  14. Cувєя efsanedir. :)

Geri döndüm

Tekrardan hoşgeldin , ay em Berat B)
  15. Hoş geldin ay em Berat , hmm Golden Time'yi önerebilirim sana ben izledim güzeldi yani ^_^
  16. Veriyim sana benim çarı onunla oyna :D Bu arada üstüme troll tanımam k.bakmasın arkadaşın B) Profesyonel trollcüyüm ben ;) Dereceli Maç Troll Game 3 - Vladimir & Lulu gg wp Kaan eli geçtik kanka kafa salla artık B)
  17. Trollemek genlerimizde var heleki Ertuğrul ve ben aynı takımda oldugumuzda bide Ertuğrul sonayla sup yaparsa yıkılmaz troller oluyoruz!! Gelene tek gidene tek B)
  18. Ertuğrul artık beni takmıyor abi mesaj yazıyorum tınlanmıyoruz demekki seviyem yetersiz kalmış :mellow: Bir troll arkadaşımızı daha bulduk mutluyuz huzurluyuz benim nasıl oynadıgım şuandaki kullanıcı başlıgından bile belli zaten :D :D ay em puro ekledim :D dsajköfsal troll opi B)
  19. Tamamdır açarım ben. Dereceli Maç Troll Game 2 - Vayne & Tristina & Draven & Lucian gg wp Edit: Kaan el salla kanka B)
  20. Hee ona diyosun bende oyun içinde afk kalmışsın dedin sandım dogrudur foto falan çekeyim derken kalmışımdır hatırlamıyorum :D Sende oynuyon sanırım hatta büyük ihtimal bende eklisindirde istersen oyun atalım :D
  21. Cувєя efsanedir. :)

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Bu ff'den para kazandın bile 1. alıcı benim B) (Hatta alcam diye 2. bölümde bıraktım bak ayık ol)
  22. Nerde afk kalmışım bro :D
  23. Çöl olmuş buralar çöl oynadıgınız oyunlardan foto falan atında canlansın az :D Buyrunuz daha yeni attığım oyun ; Dereceli Maç Katarina & Morgana Troll bot pre gg wp B)
  24. Cувєя efsanedir. :)

herkese merhaba...

Hoşgeldin ay em Berat , keyifli forumlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.