Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Sanala başladığım ilk mecra selam   
    Sanala başladığım ilk mecra selam
  2. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın   
    Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın 
  3. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Aksamov for bir durum güncellemesi, Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın   
  4. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın   
  5. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Eskilerden kimse kalmamış... Mı?   
    Eskilerden kimse kalmamış... Mı?
  6. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler   
    Shingeki no Kyojin ve Sword Art Online yapımcıları öldüler mi yoksa hacca mı gittiler? Nerede kaldı yeni sezonlar ya?
  7. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Sinirlendiğimde ben (temsili) : https://pbs.twimg.com/media/ByfvCpLIQAAiJeo.jpg   
    Sinirlendiğimde ben (temsili) : https://pbs.twimg.com/media/ByfvCpLIQAAiJeo.jpg
  8. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Kan tadı gerçekten de çok güzel değil mi ya. o.o   
    Kan tadı gerçekten de çok güzel değil mi ya. o.o
  9. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Hahahahahhaha çok iyi ya :'D   
    Hahahahahhaha çok iyi ya :'D
  10. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Gai Tsutsugami. Guilty Crown benim için bitmştir.   
    Gai Tsutsugami.  Guilty Crown benim için bitmştir. 
  11. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o   
    Forum çok yavaşladı sanki son zamanlarda o.o
  12. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Giflere bakarken çok uzun zamandır ismini aradığım hayal mayal hatırladığım anime ile   
    Giflere bakarken çok uzun zamandır ismini aradığım hayal mayal hatırladığım anime ile karşılaştım :') küçükken ne çok izlerdim Hamtaroyu. Mazi canlandı gözümde...
  13. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Hotarubi no Mori e. Ağlattı. İzlemeyen varsa cidden izlesin. Kahrımdan öleceğim. Çok   
    Hotarubi no Mori e. Ağlattı. İzlemeyen varsa cidden izlesin. Kahrımdan öleceğim. Çok güzeldi ya. HA-Rİ-KA.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.