Jump to content

venomandxneo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

10
  • Last visited

About venomandxneo

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Etkinlik planı 2 gün içerisinde eklenecek dolu dolu geliyor.
  2. DRACON İZMİR VOL.5 "Arkadaşlar Herkese Merhabalar, Artık İzmir için klasikleşen ve gelenekselleşen Dracon Etkinliği'nin beşincisi yine gelip çattı. İlk etkinlikten beri etkinliğe katılanlar, bu etkinliğe ilk defa katılacaklar... Daha önce, etkinliklere katılıp tecrübe sahibi olanlar , ilk defa bu etkinliğe gelip eğlenmek ve ortamı tanımak isteyenler... İşte karşınızda, cosplay ortamını görmenizi, yeni arkadaşlarla tanışmanızı, çeşitli aktiviteler ile eğlenmenizi kısaca iki gün boyunca gerçek dünyanın sıkıntılarından uzaklaşıp kendinizi dünyadan soyutlamanızı ve sizinle ortak zevklere sahip ola
  3. Merhabalar, bilenler bilir 4 yıl önce bu işe başladım bu forumda dahi eskiden one piece figür fotoğrafları paylaşılıp sadece hayallerimizde diyorduk ben bu işi yapana kadar. Sonrasında işler gelişti 4 yıl çok güzel hazırlandım ve artık tükkanı alsancakta tuttum açılış tarihi yakında olacak izmirde olan dostları beklerim ! Fotoğrafları : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.832624456761228.1073741958.422888084401536&type=1
  4. Sağlık olsun oda olur bir gün :)
  5. Merhabalar arkadaşlar, Ben Emre Tükkan sahibi foruma katılayım dedim artık uzaktan takip ediyorduk.Şimdilik böyle.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.