Jump to content

Benli11

Kayıtlı Üye
  • Content Count

50
  • Last visited

1 Follower

About Benli11

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. mahouka nın wikiye bak sor orda kesin vardır kaydeden yada bi yere upload eden :D dur buldum :D http://skn-anime.blogspot.com.tr/2014/06/mahouka-koukou-no-rettousei-light-novel.html
  2. son bölümde idi galiba masaki alan etkili bi büyü kulanıyo teröristlerin hepsinden buhar çıkıyo ve ölüyolar 1 tanesi hariç o 1 tanesinin ne özelli varda ölmedi :D
  3. Sen ne okuyon üni ? üni ise ne yavasmı sizin hocalar benim ünide bütler 3 haafta önce idi ( büte kalmadım :D )
  4. özeti okudum ben anladım kadarıytra mayumi tatsuyayı bar a çarmıstı isteyen varsa buyursun okusun özetin tamamı "Let's start the magic. This time the books was not that good as I expected, in terms of a possible insurrection or something like Yokohama last year, but was good in a sense. I think this time the LN focuses in make everyone at certain level, being power or politics so it's more like a threshold for something else in the future. Volume starts like the preview, then Miyuki and the others left the SC in order to go to Kyoto to "arrange things". This is just a cover, be
  5. bişey sorcam masaki son bölümde çin mahalesinin kapısında saldırganları zhou bilmemne denen bi adamdan almıstı orda 3kralık lafı çıkmıstı bu 3 krallik ne ?
  6. eline sağlık okumaya baslıycam yarın sabah şimdi okursam muhtemelen kahvaltıı kaçırırım ( neden kykda ile 12.30 a kadar kahvaltı varken buda 11 :( )
  7. blogger da beleş deilmi la :D herneyse sen buyur ben etraftan forumlargezip öğrenip yapcama sen zaten biliyon :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.