Jump to content

Smtkrsln

Üyeler
  • İçerik sayısı

354
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Celine in Natsu mu ? Gray Mi ?   
    Öyle deme bazı yan karakterler çok sağlam oluyor bakınız death note kiradan daha çok l seven vardır.Bleach örneğin bütün yan karakterleri ichigodan daha fazla sevilir zarakidir grimmjow'dur Fairy tail evreninde gray'i daha fazla severim çünkü neler yapacabileceğin farkında natsu ise belli değil natsu biz fairy tail'iz diyor düşmanlar imana gelip secdeye kapanıyor :D Böyle şeyleri sevmem o yüzden gray. 
  2. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Chrome in Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)   
    Bölüm biriktiriyordum geldiğim yere kadar yazayım bari 

3. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from ad astra in Efsane Geri mi Dönüyor - Slam Dunk   
    Kuroko basketbol değil fantastik bir şey 
    Pasifik deki bütün ülkeler basketbolu sakuragiyle birlikte öğrendiler :T
  4. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Celine in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Risk olmadan kazanç olmaz(One piece)
    (Nami)

Nami ile barmen anlaşır
    Barmen:Salaklar ve korsanlar asla tedavi edilemez
    Luffy:Zoro barmen sana salak diyor
    Zoro:Bana niye desin
    Luffy:Çünkü ben korsanım (One piece)

İnsanlar ölümden değil,Ölümü hayal etmekten korkar
    (kishi)

Işık ne kadar kuvvetliyse,düşen gölgelerde o kadar karanlıktır
    (Berserk Griffith)

Hayatın muhtemelen bir anlamı yok,Ancak yaşamaya devam edersen uğraşmak için ilginç şeyler bulabilirsin
    (Naruto Tensei Lord Orochimaru Sama )

Cennetten kovulan melekler şeytan olmak zorundadırlar
    Etrafında kimse yoksa yalnız olduğunu hissetmezsin
    Güçlü olan kazanmaz,Kazanan güçlü olur
    Oraya ölmeye gitmiyorum,Yaşıyor muyum diye bakmaya gidiyorum
    (Cowboy Bebop Spike)

Eğer tanrıyla karşılasırsan,Ona beni rahat bırakmasını söyle
    (Berserk Guts)

Aşk her zaman ilk aşık olanın kaybettiği bir oyundur
    (The breaker new waves)

Şimdilik yeter B)  
  5. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from TheDirectEco in L - Death Note   
    Kendisini çok severim :W  mangakalarına sesleniyorum n'olur l'in önceki hayatını ve  davalarını anlatan bir manga yapsınlar  :(
  6. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from uraharakisuke00 in Japonyadan şok eden karar!   
    Saçmalık onlar getiriyor da biz mi almıyoruz,
    Ülkemizde yayınlanan berserk ciltleri neden gelmiyor sannediyorsunuz,
    Adamla konuştum diyor ki adam: japonlar işten cağıyor,anlaştığımız fiyatı şimdi kabul etmiyorlar ,anlaşmamızdan daha fazlasını istiyor diyorlar, yeniden anlaşma istiyorlarmış beyfendiler
    Böyle bir gerçek var sen kendin zorluyorsun korsana japonya sonra da korsancılık diyorsun
    Siz böyle yapmaya devam ederseniz
    Ooooooohhhhh Yaşasın korsancılık :T
    Üstüne binip vurucağım mangaya vuracağım mangaya ( :
  7. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Sawakaze in Beni de aranıza alın :D   
    Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama yeni gelen üyelerde eziklik psikoloji mi var,Gelen beni de alın yazıyor,almasak girmeyeceksin sanki
    Egon yerlerde biraz şişir ; )
    Hoşgördük bacım :T
  8. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Sayai-chan in Merhaba   
    Başvuru talebiniz reddedildi :S
    Biz seni daha sonra arıyacağız :T
    Şimdilik,
     yedek listede bekleyin, hem sen benden habersiz nasıl konu açabilrsin bir daha olmasın  :angry:
    Edit:Gerçi seni banlayınca bir daha kesin olmayacak,özür dilersen kalmanı sağlayabilirim :T
  9. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from RinOsawa(Asu) in Japonyadan şok eden karar!   
    Adamla konuştum diyor ki adam: japonlar işten cağıyor,anlaştığımız fiyatı şimdi kabul etmiyorlar ,anlaşmamızdan daha fazlasını istiyor diyorlar, yeniden anlaşma istiyorlarmış beyfendiler
    Böyle bir gerçek var sen kendin zorluyorsun korsana japonya sonra da korsancılık diyorsun
  10. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Sina in Japonyadan şok eden karar!   
  11. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from ShiroYuu in Japonyadan şok eden karar!   
    Hiçbir şey yapamazlar, efendim anbu ile üzerlerine yürüyor korkmayın.Yılanları alıp kabuto-san önden gitti,efendim yılan gibidir,sokar haberleri olmaz :T
    O kadar kolay değil bu işler yılanın başını küçükken ezeceklerdi çinliler arada 1 hafta sonraki mangayı kaçırdıklarını bilirim arada op'u 1 hafta önce okumak heyecan vericiydi :rolleyes:   Daha çinlileri alt edemezken animelere hiçbir yapamazlar :T 
  12. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Mertcan Vural in Eğlenceli, İlginç, Komik Video Paylaşım Yeri   
    Sevdiğim bir video dur
    Konu taktir-i şayan :T

13. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from ShiroYuu in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Ah beelzebub seni bitiren shounen jump'a yazıklar zaten nerede saçma seri var japonlar onları seviyorHerhalde fate/zero olması lazım :T
  14. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Lucifèr in Clash Of Clans   
    Oyun güzel oyun ama çok eksikleri var bir kere doğru bir veritabına sahip değil çoğu üyenin başına gelen şeylerden bahsediyorum güncelleme gelirken her server'dan bazı köyler siliniyor
    Taş çekmek bile sıkıntı, oyun adminlerinin oyundan haberi olmayan oyunu kuran şirketin bile hala bazı konularda muallakta olduğu bir oyun sorduğun sorulara kendileri bile cevap veremiyorlar,
    Oyuna gelirsek oyunu satmak bile sıkıntı nooblara satıyorsun adam nasıl beceriyorsa hesabı siliyor,paraları geri istiyor  :(
    Size tavsiyem oyuna başlayan arkadaşlar madenler ve iksir toplayıcıları geliştirmeyin,full köy binası kasın ve depoları yükseltin,savunma zamanla zaten geliyor Şimilik bu kadar kafi :T
  15. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Shotdown in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Ah beelzebub seni bitiren shounen jump'a yazıklar zaten nerede saçma seri var japonlar onları seviyorHerhalde fate/zero olması lazım :T
  16. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from free word in Anime İstek ve Önerileri   
    Tam öyle bir şey söyledin ki tam o tip bir manga var ama okumazsın :/
    Kokoro Connect' başla güzel seridir sürükleyici sağdan devam et :T
  17. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Zeyzeyinufakkardeşi in Forumun Enleri   
    Kendi kendimin idolüyümdür  B)
    Papillion diye bir şahış var idol o olabilir :T
  18. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Krep in Merhabalar   
    Vayy büyük sözler, kanıtın var mı reis  :D Sen çok ilginç birisin sana fazla takıldım allah'a çok şükür bugünde trollümü yaptım  -_-
  19. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from arafyaren in Cümleten Selemun Aleyküm   
    Bu aralar fazla yanlış yazıyorsun  :lol:
    Ama doğru yazmışsın :T
  20. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from arafyaren in Cümleten Selemun Aleyküm   
    Aleyküm es selam jojo,gintama bunlara bak... :T
  21. Beğen
    Smtkrsln reacted to Cувєя efsanedir. :) in Üye Albümü   
    Ayhan bişey yazdıkdan sonra 2 defa oku sen bro ne yazmışsın bak töbe töbe :D :D :D
  22. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from Park_BoRam in One Piece Ne Zaman Bitecek?   
    One piece 45 yaşında başlayan bir adam şuan 62 yaşında olduğuna göre oda 10 yıl dediyse o 15 yıldır 2 hafta bir manga veriyor nasılsa onu hesaba katmıştır.15 yıl daha eklersek adam 77 yaşında olacak.. :(
    Ben one piece düzenli olarak 2006 yılında başladığıma göre 8 sene oradan 15 yılda devam eder topla 23 yıl one piece şuan kaç yaşında 17 yaşında benim one piece'e 'harcayacağım yaşımla oda'nın toplam harcadığı yılı toplarsak 
    23+17
    Ne yapar 40 yapar 40 :lol:  
  23. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from MadSlinger in One Piece Ne Zaman Bitecek?   
    One piece 45 yaşında başlayan bir adam şuan 62 yaşında olduğuna göre oda 10 yıl dediyse o 15 yıldır 2 hafta bir manga veriyor nasılsa onu hesaba katmıştır.15 yıl daha eklersek adam 77 yaşında olacak.. :(
    Ben one piece düzenli olarak 2006 yılında başladığıma göre 8 sene oradan 15 yılda devam eder topla 23 yıl one piece şuan kaç yaşında 17 yaşında benim one piece'e 'harcayacağım yaşımla oda'nın toplam harcadığı yılı toplarsak 
    23+17
  24. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from free word in One Piece Ne Zaman Bitecek?   
    23+17
  25. Beğen
    Smtkrsln got a reaction from -TrafalgarLAW- in One Piece Ne Zaman Bitecek?   
    23+17
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.