Jump to content

Dilara Gökçe

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Dilara Gökçe üyemizin başarıları

1. Dilara Gökçe

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Nefret etme söz konusu olunca çoğu kişiden farklı bir nefret etme tarzım olduğunu düşünüyorum. Yani her türlü sosyapat psikopat kafayı sıyırmış -kısaca yangire işte- karakteri sevebilme potansiyeline sahip olduğumdan her zaman ana karakterleri düşmanlardan daha az seviyorum. Sonra sonunda ana karakter ölsün kurtulalım diyorum ve benim o aşık olduğum yangire karakter ölüyor ve animeye küfür ediyorum. -,- Ve her tipik animede olan ana karakterin yakın arkadaşı olan gizliden gizliye ondan hoşlanan ve habire yoluna çıkan tipik kız -ya da erkek her türlü nefret ediyorum- modelinin Allah bir belasını versin. Hani ana karakteri sevmiyorum kızdan daha aşırı nefret ediyorum. Burada bahsettiğim kişiler Sakura ve Inoue ama başka animelerde öyle gıcık karakterler var. Hani sonra o gıcık karakter yüzünden en kral bomba adamları harcıyorlar. Sümüklü Sakura ve Inoue yüzünden Sasori ve Ulquiorra'yı harcadılar ya. Grimmjow da harcandı gerçi ama o kendisi kaşındı neyse. Sonra Sasuke'den nefret ediyorum. "Ailemin intikamını alıcam geber Itachi!" dedikten iki bölüm sonra Itachi'nin geçmişini öğrenince "Köyden intikamımı alacağım!" dedi ve en sonunda şu anki duruma geldi gidip bir yerde ölsün. Naruto zaten ayrı olay "Arkadaşlarımı koruyacağım. Kyuubiye ihtiyacım yok" havalarıyla geziyor ama Kyuubi olmasa ilk bölümden geberip giderdi. Tüm Akatsuki'yi anlık gelen power upla harcadı çocuk. Kısaca ana karakter üçlüsünden nefret ediyorum ve animeyi Madara için izliyorum. Pişman mıyım? Hayır. Neyse ana karakterleri adam olan ve bana kendini nefret ettirmeyenler de var. Luffy ve Natsu'ya hiç küfür etmedim. Adamlar güçlü olup da konuşuyor. Tipik ezik değiller. Neyse konu nefret edilenlerlerdi. Bu karakter bozukluğu olan şapşirikler dışında: Tonari no Kaibutsu-kun'daki Shizuku'dan nefret ediyorum. Kızın doktora gidip kendini tedavi ettirmesi lazım. Gerçi finaline kadar izlemimiştim 9. bölümde bırakmıştım. Belki son bölümde gökten vahiy inmiştir akıllanmıştır. Naruto'daki Hanzo ve Danzo -evet ikisinin de kendi çapında problemleri var. Soifon'dan -kızda küçükken bir ego patlaması olmuş- Ayrıca Darker Than Black'teki Huang isimli zihinsel problemleri olan amcaya hiçbir zaman hoş duygular beslemedim. Yin'e araç de Mao'ya laf at Hei'ye duygusuz katil de sonra geçmişini gösterip şefkat bekle. Oldu canım. Son olarak ımm- Ayrıca Durarara!! daki Anri isimli ana-yardımcı karakter olacak "Saika benim yerime insanları sever" diyen kız keşke ölüp gitse. Sanırım bu kadar. Sabredip okuyanlara teşekkürler.
  2. Dilara Gökçe

Kuroko no Basuke’yi Bu Sene Beklemeyin

Manga çevrilmediğinden Rakuzan-Seirin maçını animede görürüz en azından diyordum bu kötü oldu. :/ Sonbaharda çıkacak deniyordu da ümitlenmiştim. Bazı animeler yeni sezon için bir yıl bekletirken bazıları birkaç ayda çıkıyor sonuçta. Neyse yapacak bir şey yok manganın çevrilmesini beklerim ben de . Olmadı kendim çeviririm. 2015'de görüşmek üzere.
  3. Dilara Gökçe

Naruto Shippuuden Haziran 2014 Programı

Mangadaki en güzel yerlere geliyoruz :3 366 ve 367. bölümlere aşım olma yolundayım asjhagsjha ama ara vermelerine alıştım. Her ne kadar manga 2014de biticek dense de mangayı şu anki haliyle bitirmeleri biraz imkansız. Kishi zaten bir tekmeyi iki bölümde attırıyor. Bunun üstüne son bölümde olanları düşünürsek 205e kayar gibime geliyo manga. Ama bakıcaz.
  4. Dilara Gökçe

Kuroko no Basuke Sezon 3

Mangasının çevrildiği kadarını okudum ve söyleyebilirim ki bu sezon muhteşem olacak. Hele bol Akashili bir sezon olacak :wub: İkinci sezonda çok istememe rağmen Akashiiyi pek görememiştik. O yüzden bu sezon için çok heyecanlıyım
  5. Listede pembe saçlılardan Yuno yoktu :O Ayrıca Momoi de yoktu :/ (Kuroko No Basket) Hele Inori'nin olmaması :OBence listeyi hazırlayanalarda bir sorun var -.-
  6. Kızlardan kesinlikle listenin ön sıralarında olması gereken kişi Danganronpa'dan Celes'ti. Kendisi saçlarınaa aşık olduğum şahıstır :/ Ayrıca erkeklerden Levi'nin birinci olmasına çok şaşırdım. Tamam sevdiğim karakterdir ama çocuk siyah saçlı bile değil :/ Ben olsam Itachi'yi bir yapardım :D Ayrıca Gray'i listede göremedim :o
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.