Jump to content

morari25

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

morari25 kullanıcısının paylaşımları

1. ne yazıkki... hımm... 60-70olsun hade
  2. Da benim hiçbir zaman anlayamadığım, shisui mangekyou yu nerden aldı
  3. morari25

Orange:Live Action Tanıtımı Yayınlandı!

Oyuncular hakkında bilgi yok mu
  4. Evet hklısın ama aynısı ruroni kenshin için geçerli değil gibi geldi live action ı harbi güzel di onun nadir stisnalardan. Zaten onu izledikten sonra live action denen seye sans vermeye başlamıstım ama bu tür live action lar... Ayy bide yakında holywood nardo yu yapçakmıs... Yaa neyse ben bişi demiicem artık
  5. levi yokmus die biliyorum hatta onun rölüne başka isimle(unuttum ismi) birini koycakmıslar die görmüştüm biyerde nerde bilmiom ama ayrıca filmin bir diğer eksiği, herkesin japon olması, animede dünyanın dört bi yanından insanlar duvarların ardına sığınmıştı, hatta mikasa melez uzak doğuluydu, safkan uzak doğulu annesiydi. eren zaten alman türk kırma bildiğiniz üzre :D , sasha connie fln da uzak doğulu değil ki hepsini japon yapmıslar gitmiş burada...
  6. owari no seraph da seneye yi beklerler sanıyodum, neyse iyi oldu mangası satılıyodu ama animeden başladım animden devam ediim demiştim
  7. morari25

Kishimoto’nun Yeni Mangası Nasıl Olacak?

-_- yahu surda sevenlerin düşüncelerini de hesaba katarak iğrenç rezil demeyinde, daha delikanlı bir şekilde eleştirin. anlamıyorum bu naruto ya sövme olayı(sevmeme değil eleştiriyi abartıp sövüp yerden yere vurma olayı) sadece bizim milletimizde olan bişi yaa
  8. morari25

Kishimoto’nun Yeni Mangası Nasıl Olacak?

ben görmüştüm, ana karakterini kırmızı saçlıydı. simdi yanlıs hatırlıyorumdur tamamen fos çıkar bu dediklerim fln olabilir yani ama türkanimde taa geçen sene bu tarihlerde narutonun yani bittiği sıralarda forumda bir resim görmüştüm kishi nin yeni mngası die. doğrusu adı carmıydı onu bile tam hatırlamıyom ama karakter kırmızı saçlıydı ve evet eğer o ise ana karakter nardo senpai arasında dağlar kadar fark var. eleştirmek için değil merak ettim bu kadar nauto nun hitlerini aşacak kim olabilir die
  9. yakın arkadas meselesi olduğunu düşünmüyorum, her şekil snk denince ilk akla gelen seylerden biri oplar ve tıpkı pp nin endingleri hep egoistle yapması gibi anlaşmalı olabileceğini düşünüyorum. yakın arkadasıysa bile adamın sesi seriye süper gidiyor. yukarda öbür üyenin de belirttiği gibi tam olarak olmasada chibi gibi bişeye ne kadar gider bende bilmyorum doğrusunu söylemek gerekirse ama bi şekilde uyacak moda gelir heralde, hem alışılagelmiş birşey. takıntı gibi görülüyorsa fanların hoşuna gittiğinden kullanyorlar derim ben ki bence aot a başka kimsenin sarkısı op olarak gitmez
  10. morari25

Haftalık TürkAnime Haber-6(15 Ağustos 2015)

Yaa bi Allah'ın kulu bana su k nin olayını anlatabilirmi.. K project izledim bide filmi olan k mising kings i İzledim mangasınyok diolardı ama bakıyom ywni haberlerde "şu tarihlerde manga bitiyo.. Mangaka aunu açıkladı.. ANİME mangaya uyarlanıyor" hele sonuncusunda artık fişim koptu bilgili biri bana su k nin olayını anlatabilir mi özelden de olur
  11. morari25

Naruto Hollywood Yolcusu

Emin değilim, sadece ilk 125 bölümü bir filme sığdırdılar diyelim, fillersiz naruto shippuden yaklaşık 300 bölüm evet düz hesap 3 film ama naruto shippuden de hele 150 civarlarını(6. Ve 7. Jeneriğin olduğu kısımlar) sadece film yapsalar anca sığar ve naruto nun son savaşınıda (animede hala devam eden) bir filme anca sığdırırlar. En az ama en az 4 film olur gibi me geliyor, ki muhtemelen birsürü ayrıntıyı atlayıp kishimoto sensei in hayatını verdiği naruto evreninde ki bütünlüğü bozacaklar, bundan eminim sığdırcaz drrken birsürü kopukluklar olucak, inşallah anlayamazlar da biz naruto nun dostları hayal kırıklığına uğramayız, hatta riske bile girmeyiz
  12. morari25

Naruto Hollywood Yolcusu

Dbz yi yapmak en az -hatta belki daha fazla - naruto kadar zor evet, o zaman bu tür şeylere hiç kalkışmasınlar demek istiyorum, ruroni kenshin gibi uçuk olmayan şeylerin live action ını yaparlarsa daha çok beğeni alabilirler( ruroni kenshin güzrl, naruyo kötü değil, live action larda abzürt bşka bir dünyada gibi kalıyor) ama ön yargılı olmamak lazım
  13. morari25

Naruto Hollywood Yolcusu

Umarım dbz gibi saçma sapan değilde ruroni kenshin gibi adını hakeden bişi olur ama bunun çok zor hatta neredeyse imkansız olduğunu düşünüyorum çünkü aşırı derece fazla ve kaliteli efekte ihtiyaçları olucak ve karakterleri nasıl canlandıracaklar, hele naruto nun çizgileri gaara nın gözleri, kakashi nin saçı!!!... Hatta ve hatta madara nın saçı nı ne yapacaklar... Ben bunu düşünürken kafayı yerim neyse umarım güzelim naruto yu batırmazlar diyorum başka bişi demiyorum
  14. Ellerine sağlık senin yerinde ben olmak isterdim bizim müzik hocamızda her ne kadar otaku olsada böyle bir şeye hayatta izin vermezdi kesinlikle en güzel şekilde türkiyeye krone u temsil etmişsin aslına bakılırsa okadar gc fanı değilim ama 3. İzlediğim animeydi olmasına rağmen. Ama yinede krone un ne kadar güzel bir parça olduğunu o cahil ve çaylak ben bile anlayabilmiştim. Seni tebrik ediyorum çalışmalarının devamını diliyorum. Belki de senin sayende o salondan biri şu an otaku olmuştur DDDD neyse tekrar ve tekrar ellerine sağlık tebrik edetim seni Her şey oke de animeci deme yaa noolur mümkünse abzürt kaçıyo otaku fln de basit bi tavsiye
  15. morari25

Bakuman Live Action Filminin Gösterim Tarihi

Oyuncu seçimleri süper olmur ruroni kenshin deki performanslarını özelliklede takeru satoh un performansını aynen bunda da görürüz umarım sojiro karakterini sevmiyordum ama yinede iyi canlandorılmıs gibiydi takeru satoh a laf ettirmem ama
  16. Sato takeru oynuyo daha ne olsun
  17. Erkek sanatçı-yok Kadın sanatçı yui Grup one ok rock / wagaki band
  18. soul eater ı henüz bitirmedim aslında taa başındayım denebilir ama çizim stili çoğu kişinin aksine favorilerimden bu yüzden 4 gözle bekliyorum su soul eater ı da en yakın zamanda bitiriim artık ben :D:P
  19. morari25

Bleach Manga Tartışma

yaa bişi sorucam dediğim gibi bleach e öyle pek bir ilgim yok daha önce mangasın ı okumadım animeyi spoiler alarak bitirdim denebilir, ama taaaa en başta kuchiki byakuya nın bahsettiği, ichigo ya benzettiği biri vardı. ichigo yerde yatarken hatta sonra bileğinden yakalayıyodu ichigo sonra rukia atarlanıp gidiolardı o kişinin kim olduğu mnagada açıklandıysa biri bana söyleyebilir mi ben bleach i bi nevi u yüzden izledim ama hiç açıklanmadı en azından animede yada açıklandıysada bilmiyorum kesin konuışmayayım çünkü tam bir bleach cahiliyim ama yinede bir bilginzi varsa paylaşırmısnız heh birde ichigoyla vs sinde senbonzakura nın hani su birsürü kılıca dönüşüp etrafını sardığı kısmında -bu formu gören 2. kişisin diordu birinci kişi hakkında bişi söylendimi mangada
  20. morari25

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

teşekkürler ama simdi yeni bir naruto serisi mi başliyacak yoksa böyle kalacak mı naruto onu anlamadım çünkü sarada nın hokage olma macerası uzadıkça uzar ama mitsuki gibi tipleri de hiç görmedik seride bu yüzden ben köye dönerler devam eder die düşünmüştüm ayrıca herkes her ne kadar konunun boruto üzerinden geçmemesine mutlu olduysada ne de olsa naruto nun çocuğu ben hinata yı himawari yi boruto yu kısacası naruto nun ev hayatını görmek isterdim simdi diyeceksiniz filmi olucak onda gösterecekler the last ıda öyle yaptılar mangası fln yoktu bana kalsa hiç iyi olmadı fakat yinede ben gaiden olmasada başka bir isimle kısa bir süre daha naruto nun serisinin batırılmadan devam etmesini isterdim bunun nedeni -insanlar yanlıs anlamasın- naruto ya doyamadım değil kesinlikle bazı seylerin havada kaldığını düşündüğümdendir. ve bu havada kalmıslık naruto nun normal mangasında 700 bölümde olan harika düzene aykırı gibi geliyor . -yine yanlıs anlamayın diye söylüyorum- gaiden yada naruto bir 700 bölüm daha yapsın demiyorum sadece su dediğim gibi havada kalmıslığı ortadan kaldıracak bir seyler yapsın kishi yeter bence (dediklerimi tekrtar etmeye basladım) çünkü eğer gaiden i bu sekilde bırakır ve bitirirse 700 de kurulmus düzene bölümlük emeğe yazık ve saygısızlık olur... umarım aklımdakileri doğru bir sekilde aktarabilmişimdir bu dediklerimden (özellikle naruto antileri) naruto ya doyamamıs işte gibi basit bir yorum çıkarmayın mümkünse teşekkürler sanada tekrar teşekkürler bilgilendirme için
  21. yaa hirıoshi kamiya nasıl 9 da yaa nasıl ?mamoru miyano ve daisuke ono ile ilk beşte olmalıydı ve mamoru miyano nun örneklerinde neden yagami light yada kamui gibi karakterlerin yerine setsuna gıcığı var onu anlamadım listeyi hazırlayan gundam 00 'yu çok seviomus anlasılan ama ben hala şoktayım... aslına bakılırsa şarkı söylemesi açısından.. birkaç şarkısına bakmıitım fena da sayılmazlardı hemde daisuke ono yla düeti vardı oda çok tatlıydı yaaa simdi
  22. morari25

şimdi naruto gaiden bitti mi yani ? :blink:
  23. morari25

Sarada kesin sakuranın kızı kesin o shannaroo varya shannaroo dna testinden daha büyük bir kanıt naruto ve sasuke yi gene gördüğümüz iyi oldu da boruto ve mitsuki yi bi görelim yaa mitsuki yi görmek istiom ben
  24. Da bu dişi titanla ne uğraşmışlardı bee simdi hatırlıyomda bidahaa
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.