Jump to content

morari25

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

morari25 kullanıcısının paylaşımları

1. Da bunlar uçarken harry potter ın quiditch maçında snitch i yakalamaya çalışıği haline benzemişler bide orda bi işsiz ok mu atıyodu kime ve ne işe yaramasını beklio levi kalbimizde yaşıyo zaten çakma bi filmde olması sart değil
  2. Sarada yı sevmiyorum boruto atarlı ergen triplerinde ama olsun gene cool yukarda biri diğer çocuklar çok tipsiz demişti alıntı yapmayı unuttum ama mitsuki çok kawaii değilmi Allah rızası için mavi saçları var yaa Bide yeni tanıtım süper duruyo harbi diom ama su yeni villian gene mi ootsutsuki lerden tipi öööe duruyodu bi def edemediler su kaguyanın soyunu başlarından Hoş naruto ve sasuke de kaguya nın soyundan lol zaten sasuke yi sevmiom hatta nefret ediom şimdi iyice emo olmus esden pelerini vardı oda gitmişti biyerde karizma -ki yoktu bana kalsa- varsa bile silmiş süpürmüşler buna karşın naruto hala bizim -naruto yu sevmeyenler üzerine alınmasın- narutomuz hiç değişmiyo da bende himawari yi görmek istiyom artık yaa çok tatlıydı hinatanın çocukluğuyla kıyasladığımda himawari cidden acayip tatlı bişi kalıyo yanında neyse ama bu film de the laat gibi bi yıl ortalıklarda olmassa çatlarım ben en kısa zaöanda izlrriz inşallah
  3. morari25

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

4-Sasuke'm.... :wub: Her zamanki gibi donuk, soğuk ve gıcık ama ben onu öyle seviyorum :P Gerçi Sarada'nın babasız bir çocukluk geçirmesi yüzünden eksi puan aldı benden :angry: 5-Üşeniyorum artık sonra yazarım :D XD tamamen bana zıt bir insansın :DDD
  4. morari25

Genede teşekkür ederim
  5. morari25

Birinci trailer ın da altyazılısını bulduysan yollarmısn ya da uğraşmak istemiyorsan nası bulduğunu yaz ben birinci yi o şekilde arayayım
  6. morari25

Aslında karine baya bir benzediği doğru sakuranın kızıysa sakura az benzeseymiş be ama yinede wiki ye de ööle yalan haber o kadar kolay konulamazki
  7. morari25

Ve sonunda boruto chidori patlatıyo bitane
  8. morari25

Ootsutsuki ii bir teori tenseigan ne bilmiom gidip bakıcam simdş ama ben ne yeteneği olduğunu az önce öğrenmiş bulundum luffy ye benzeywn bir yetenwği var koku uzuyodu trailer 2de yanlış görmediysem nerden buldun derseniz trailer 2yi 17.saniyedeki mitsuki yanlıs görmediysem
  9. morari25

Mitsuki neyin nesş güçlümü özel bi yanı varmı onları merak ediom ben diğerlerini yaklaşık tahmin edebiliyom çünkü hemde mavi saçlıları severim ben
  10. morari25

Bu olay boruto ve mitsuki ye ne zmn bağlancak
  11. morari25

Bu olay boruto ve mitsuki ye ne zmn bağlancak
  12. morari25

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

naruto ne zaman pes etmek aklımdan geçse onun o çizgili "ZETTAİ AKİRAMERU"(yanlıs yazmadıysam) diensuratı gözümün önüne gelio
  13. morari25

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

shakesphare in 12. gece sinin mangası vardı onu bitirdim bide one piece in 2. cildini he bide naruto gaiden in 4. bölümünü
  14. morari25

Bleach Manga Tartışma

iki büyük seridede aynı sonu görürsek çok saçma olur sölediğim bu tmm demek istediğini yanlıs anlamsım pardon
  15. morari25

Bleach Manga Tartışma

madaranın sonu bence fena sayılmazdı ndn beğenmedin ki merak ettim kavga amaçlı değil
  16. ben tabikide naruto nun o mükemmellerinden en mükemmel olanlarını seçer izlerdim forever team naruto yum ben valla
  17. morari25

Amv TR- İlk AMV videosu yayınlandı

fena olmamıs ama çok da süper sayılmaz ama yine de ellerinize sağlık evet bencede daha iyi bir sarkı seçilebilirdi
  18. morari25

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

harbi güzel olmus bu seferki yaa ben bir tanesini bilgisayara indirmişltim(hangisi hatırlamıyom :D naruto raikage yi sasuke yi öldürtmekten vazgeçirmeye gidiodu basında) bilgisayardan dolayı çok kasıyodu ve hikayenin aynsını tekrar etmemek için devam etmek istemedim sadece biraz free play lerine baktım. ama bu sferki oyunun graifiklşeri falanda baya gelişmişe bnezio ama bizde zaten xbox 360 olduğu için bidaha ps4 alamayız gene crack le indirme çabasına girecem anlasılan pufff...
  19. gaara harbi iyi olmus ama geri kalanını bilmem hele narutoyanklarında çizgilerle animeden çıkamaz o ne yazıkki :D
  20. morari25

:D aynn haa
  21. morari25

hangi gün gelio yeni bölüm yaa en sonunda bulustular dedim olana bak
  22. morari25

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

hahaha dimi dimi
  23. morari25

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

naruto baccano noragami shingeki no kyojin tokyo ghoul
  24. morari25

bana kalısrsa o kadar fena sayılmaz mavi saçlı olduğunu sen renklisini yollatınca farkettim beyaz sanıyodum :D su sharingan lı olaın saçları nerenk mitsukinin neyin nesi olduğunu bilmediğimden yorum yapamiicam ama nesret etmedim ama kesin bi işvar onda ben size diim sharingan lı olan ne iş
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.