Jump to content

Rindo

Üyeler
  • İçerik sayısı

666
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Rindo got a reaction from jimi1984 in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    OPdan sanji cidden çok güzel yapıyorlar. Bunu beğendim.

Optan Bonney bende yaparım valla :D

OP dan Robin

2. Beğen
    Rindo got a reaction from Aechee in En çok hangi anime eşyasını istersiniz   
    Luffy nin o kırmızı T-shirt inden isterdim. Sonra Kalp korsanlarının amblemi çok hoşuma gidiyor. Onun bardağını ve Law ın şapkasını :D 
  3. Beğen
    Rindo got a reaction from itsmeapotato in İsminizin Japonca karşılığı :)   
    Tukitajiku bu ne lan Allahtan japon değilim B)
  4. Beğen
    Rindo got a reaction from glyaoiyuure in İsminizin Japonca karşılığı :)   
  5. Beğen
    Rindo got a reaction from Radgar in İsminizin Japonca karşılığı :)   
  6. Beğen
    Rindo got a reaction from Sonia in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Öyle bir defter bulsam üstünde Death Note yazsa inanmayacağım için en komiği de içine isim yazmak gelmez aklıma :D bir de yazmak gelse bile salak gibi gider en iyi arkadaşımı yazarım aaa bakalım olacak mı falan diye :D  kısacası kullanmazdım yani :D 
  7. Beğen
    Rindo got a reaction from symztrk28 in Hunter x Hunter Devam Edecek   
    Sonunda ya en heyecanlı yer de kalmıştı umarım şöyle 30 sayfa falan verir ya harika bir seri yani OP dan sonra favorim hatta vs açısından OP u bile geçebilecek tek manga diyebilirim ama adam ara veriyor. Hasta oluyor bir şey oluyor kalıyor. Benim korkum yarıda bırakmasa bari adam en son kafam da 4-5 arc var falan diyordu şimdilik bu da çok iyi çıksında bir an önce .. 
  8. Beğen
    Rindo got a reaction from Laetitia in Boku dake ga Inai Machi Tartışma (Spoiler İçerir) 12.Bölüm Final   
    11. Bölüm ayrı olaydı .Benim düşüncem Satoru kendi zamanına gidecek diye hayal ettim adam komalara  girmiş kaç sene ve sonra Hinazuki ve Hiromi nin evlenmesi ayrı olay.. Hocanın hala etrafta aynı işleri yapması zaten anormal. Adamın hafıza gitmiş ama en son dakikalar da her şeyi hatılıyorum dedi o ne olacak bakalım. Tek başına adama meydan okudun çatı da openinge göre de Satoru yok yani :D
  9. Beğen
    Rindo got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Prince of Stride: Alternative   
    Emeğinize sağlık beklediğim animelerden biriydi.. :)
  10. Beğen
    Rindo got a reaction from Jezebel in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    Naruto konuşarak herkesi ikna etmeye çalışıyorum. Kötü insanları iyi yapmaya çalışıyorum evrenin en büyük nihai silahı tolk no jutsu ile fetedeceğim. :D 
  11. Beğen
    Rindo got a reaction from Lance The Gun Freak in Ana karakterleri kötü olan animeler   
    Aahah şimdi ben bunu yazıp ayrılıyorum diyordum. :D 
  12. Beğen
    Rindo got a reaction from Kadir- in En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri   
    1- Trafalgar Law (One Piece)
    2- Mikoto Suoh (K Project)
    3- Shizuo (Durarara)
    4-Madara (Naruto)
    5-Kısuke (Bleach)
    6-Yagami (Death Note)
    7-Gilgamısh (Fate Zero)
    8-Emiya Kiritsugu (Fate Zero)
    9-Sanji (One Piece)
    10-Aomine (Kuroko no Basket)
  13. Beğen
    Rindo reacted to Kikuchi in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    İyi ki Qmegi'niz var . 10 - 11 yaşında Tokyo Ghoul izleneyen çocukların  çeşitli forum ve facebook gruplarında sergiledikleri davranışlar yüzünden  animeciler özürlü gibi görünüyor :angry:  
  14. Beğen
    Rindo reacted to Witch in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    Anime sektoru zaten 2012'den beri acik acik ölü.
  15. Beğen
    Rindo got a reaction from Krep in 2015 Sonbahar Döneminin En İyi 9 Anime Açılışı   
    Noragamiyi cidden çok beğenmiştim de K Return of kings nerede abi onun o görsel şöleni falan açlışta on numara 
  16. Beğen
    Rindo got a reaction from bilir2010 in Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?   
    Çünkü her insan aşık olur sever yani romantik animeler de insan kendini bulabiliyor. Gerek kadın olsun gerek erkek cidden gerekli yani arada izlenmeli romantik animeler.

Birkaç romantik anime önereyim.
    Ao Haru Ride
    Lovely Complex (Favorimdir)
    Sukitte ii na yo
    Tabi daha bir sürü vardır ama izlediklerim içinden bunlar güzeldir :)
  17. Beğen
    Rindo got a reaction from Witch in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    SAO dan da beter çıktı Tokyo Ghoul fanları  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo:
  18. Beğen
    Rindo got a reaction from pisiko_1516 in Shingeki no Kyojin Bu Sefer Çizgi Roman Tarzında!   
    Sıktı yemin ediyorum ya :D o kadar Naruto ya kızıyordum para kazanma şeysi diye yemin ediyorum SNK onu geçti nedir bu ? Yakında pembe dizi yaparlar.
  19. Beğen
    Rindo got a reaction from Momoi in Shingeki no Kyojin Bu Sefer Çizgi Roman Tarzında!   
    Sıktı yemin ediyorum ya :D o kadar Naruto ya kızıyordum para kazanma şeysi diye yemin ediyorum SNK onu geçti nedir bu ? Yakında pembe dizi yaparlar.
  20. Beğen
    Rindo got a reaction from sd-senpai in Attack on Titan 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı   
    Animesi iyi hakkını yememek lazım yani. Ama hikaye şu anda mangada acayip tırt ve çok saçma .. Sırf Levi ve Hanji için izlerim yani ..
  21. Beğen
  22. Beğen
  23. Beğen
    Rindo reacted to mustafalrsm in IMDB Anime Sıralaması   
    Leyla ve mecnunu seven ÇOK FAZLA insan var. Bence girmesi normal. Liste bozuk falan değil. Sword Art Online'ın da listeye girememesiyle güzel bi liste olmuş. Oy atanlara tebrikler.
    Not:HxHyi biraz daha ileri alabilirsek daha da güzel olur.
    Sword Art Online benim de ve sitede birçok kişinin de hiç sevmediği bi seri. Bi ara SAO konusuna haterlar olarak doluşmuştuk baya nefret içeren bi SAO sayfası olmuştu :D
  24. Beğen
    Rindo got a reaction from JunEzSe KJ in Naruto Shippuuden Ağustos 2015 Programı Bölüm Listesi   
    Bi gülme tuttu beni :D programa bak doldurma bölümleri atlayamıyorsun bile la manga bölümlerinin içine öyle bir koymuşlar ki zorla izlettirecekler :D 
  25. Beğen
    Rindo got a reaction from historianWeeb in Shingeki no Kyojin: Lost Girls Mangaya Uyarlanıyor   
    Levi nin olan manga bitti mi de bunu çıkartıyorlar allasen ayrıca normal manga zaten sapıttı bunlar hep para kazanma şeysi...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.