Jump to content

lenalee lee

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

537 profil görütülenme

lenalee lee üyemizin başarıları

1. Süperdi novelin türkçe çevirisi cidden yok mu yaa bir de tatsuya nasıl kardinal kodlarının hepsini biliyor orayı anlamadım biliyorsa niye kimseye söylemiyor bi de özette hiç miyuki den bahsedilmedi ama özetler için çok teşekkür ederiz
  2. bn de izledim eskisi kadar olmasada güzel bnm ilk animemdi çeviri de emeği geçen herkese teşekkür ederim eskisinin devamı olsaydı belki daha harika olabilirdi
  3. Merakla beklediğimizi bil istedik yarışmanın sonunu o kadar çok merak ediyorum ki anlatamam
  4. Özet istiyoruz özeti okuduktan sonra animeyi izleyince iyi oluyor
  5. Ya bn de novel i okumak istiyorum ama ingilizcem berbat anime de çok hızlı burası olmasa bırakacağım animeyi :( ama çok merak ediyorum başta yazdıkların falan iyice merak ediyorum ama şu ingilizceyi bir türlü sevemedim özetler lütfen
  6. Özetler süper eklediğin güncelleme lerde harika kafamda soru kalmıyor neredeyse devamını bekliyoruz animeyi çok merak edince bu yazılarla kendimi rahatlatıyorum ayrıca güncellemeler için teşekkürler
  7. Süperlerdi anime yi izlerken anlamadığım çok şey vardı azda olsa azaldı ama hala büyüyü nasıl yapabildiklerini anlamadım ama neyse şimdi animeyi daha da çok merak eder oldum teşekkür ederim devamını beklerim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.