Jump to content

Asil

Kayıtlı Üye
  • Content Count

76
  • Last visited

About Asil

• Rank
    Level 1
  • Birthday 07/14/1998

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

3,481 profile views
  1. ÖSH konu : bizim bildigimiz dünyada özel savunma hattı vardır bu kuruluş sebebi uzaylılar , yaratıklar , hortlaklar , vampirler , süpergüçlü insanlar , başka dünyalılar , başka yaratıklar , başka gezegenden gelen saldırılar , kurtadamlar , ruhlar dır aslında daha fazlası vardır ancak kısa kestik bunlara karşı savaşan dünyalılar her türü yok edip kendi türünü ayakta tuta bilecekmi tür : Fantastik , doğa üstü , süpergüç , ırk , (romantizm hikayenin gidişatına bağlıdır ) bölüm sayısı : 0/? not : seviyeler S(en güçlü) A(normal ajan) B(gelişimde) C(eğitimde) olarak sıralandırılır
  2. bunu ölesine aatım öle bişi yapmayı planlıyorum çogu karakterin hikayesini değiştirip atcam {fikrimi çalmayın } ilk öle düşündüm ama net yoktu bakamadım oyuzden böle birşi yazdım Edit : boş vaktim var sayılır biraz lol oynayacagım muaythai kostümü açtım tadını çıkarıyım az sonra konuşuruz özeldden istersen beraber yazarız
  3. dediğin tek karakterin ağzından dinlemek gibi dimi ?? yok yani ben banlı olmasam diğer ff lerim daha iyidi uzunzamandır yazmıyorum seviyem düşmüş süper güç günlük yaşam doğa üstü klasik gerilim aksiyon vs lerde iyi yazarım ilkez oyun karışımı romantizm li günlük yaşam deniyorum gerisini sen düşün :^
  4. ha yok sadece isim olarak :D sarmasın can sıkıntısından yazdım bn 2sezondur oynuyom ztn :D bunu ölesine attım devamını yazmadım aksiyonlu bişi yzcm edit : isimleri japonça ypcktm bulamadım oyzdn :^ ztn ilk 4 bölüm yzmştm vakit gçsn diyen net yoktu
  5. League of legends : Giriş Tür : Romantizm , Oyun , GünlükYaşam , okul Konu : genç oyunucumuz artık oyunlardan bıkamaya başlamışken okul zamanı tanıştıgı yeni oyun ile artık daha mutlu ve daha iyi hissediyor ayrı zamanda evde kalmamak için kendini sosyaleştiriyor … Not : Karakter isimleri kişilik isimleri tamamen uydurmadır arada geçen argolar için üzgünüm böyle yazmam gerekti ilk bölümler kısa oldu :3 Bölüm 1 : League of legends’e Yavaş adımlar Murat her zamanki gibi bilgisayar başında oynadıgı oyunları oynuyordu ama çok sıkılmıştı ve artık yeni bir oyun bulmak istiyordu ve i
  6. Kingdom'u çok severim hatta 36 bölümde bırakıp bitirmemiştim :D 2sezondaydım ama bitirdim :( devamını çok istiyorum 2015 de gelir mi acaba ?
  7. elfman,levy,Natsu ve gray diyorum çünkü juvia başka loncadan gelmişti hem natsu güçlü ama ciddi almıyo ciddi oluncada yenilmiyo natsu laxus falan da yenmişti hatırlıyorsanız
  8. Bi tek bu var sanırım. İlk başlarda değişik olduğu için hoşuma gitmişti de şimdi dayanamıyorum :D Kullaklarım parçalandı bu Bleach ın op undan bile uyuz bişey
  9. Beynim durdu -_- o_o

10. şuan bi ff yazıyorum saybır la :) daha çok saybır yan yardımcı ben yazıyorum konu bana ait ama onunda çok eli dokunuyo neyse ipucu bir : oyun

11. güzel ama bunları bilmek çok işe yaramaz yani anlam yapmak lazım yani demek istedim cümle oluşturmak direk türkçeye göre yaparsanız anlamı olmaz başka bişey olur ingilizce de bilmek lazım çevirilerdede öğle türkçe ye çevirmek için japonca ↔ ingilizce çevriliyo çevirmenlerde ingilizceyi ↔ türkçe yapıyo tabi japoncayı tamamiyle bilen biri direk çevire bilir genede japoncaya el atmak için iyi başlangıç edit : japoncada farklı afbeler var 2 si katakana ↔ hirgana - ilk katakanaya bakmanızı öneririm daha kolay çeviriliyor anlamları dahayakın benim klavye japoncaya ayarlı olabili
  12. ''bazen sadece sol yaparsın.''

13. Ee napıyoz :D

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.