Jump to content

Tensai-san

Üyeler
  • İçerik sayısı

483
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Tensai-san kullanıcısının son zaferi 2 Aralık 2014

Tensai-san en beğenilen içeriğe sahiptir

2 Takipçi

Tensai-san hakkında

• Doğum günü 05/28/1995

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

2177 profil görütülenme

Tensai-san üyemizin başarıları

1. Tensai-san

Fate Grand Order (Oyun İncelemesi)

Kötü olmuş data transfer kodu almış olsaydın keşke ayrıca detaylı bilmiyorum ama kod almış olmasan bile e-mail gönderiyormuşsun aniplex'e form dolduruyormuşsun baktın mı onlara ya da oyun Türk google play'inde olmadığı için yapamıyor musun ?
  2. Tensai-san

Shishou yok ki bir daha roll'lamayacağım ona?(iki banner'ına toplam 720 sq gömüp tek bir ssr bile alamadım ? ) Cu alter de ise şanlıydım 63 sq ile aldım onu ama zaten şans olmadıktan sonra ne kadar sq harcarsan harca olmuyor yaklaşık 900 sq'dır ssr alamıyorum mesela paid gacha'yı bekliyorum artık ?
  3. Tensai-san

Oyuna girince eklerim Ign:Cem ayrıca esasen 3 yıldız ve altı baya sağlam servantlar var Cu,Euryale,Hans,Georgios ve Leonidas gibi onları da denemeni tavsiye ederim ayrıca Mash' da Camelot'ta aldığı buff'larla baya sağlam bi servant haline gelecek
  4. umarım bu yeni bi sezonun yada en azından derleme filminden sonra gelecek olan bi devam filminin habercisidir özellikle son bölümde kısa bi sahne gösterdikleri kraliyet arc'ı baya iyiydi anime olarak görmek isterim onu bide bu overlord'u yapan anime şirketi animelere 2. sezon yapmamasıyla ünlüydü ama daha yeni one-punch man'in 2.sezonu duyuruldu ve bu seri dahil bi kaç animeye daha film duyurdular fikirleri falan mı değişmiş merak ettim :D
  5. Tensai-san

Tokyo Ghoul 3. Sezon

evet Tokyo ghoul'un animesi berbat ilk sezon mangadan değiştirilmiş ve kesilmiş çok yer var 2. sezonsa tamamen mangadan kopup mantıksız saçma sapan bişey yaptılar ki bende yarıda bıraktım zaten ama mangası bi şaheser benim gözümde çok detaylı ve derin bi hikaye kurgusu var ve kan vahşet bakımından animeden çok çok iyi yani Tokyo ghoul gerçekte nasıl bi seri görmen için baştan mangasını okumanı tavsiye ederim ayrıca durumu yazdığın Berserk'ede benziyor aslında o serinin de animesiyle mangası arasında dağlar kadar fark var
  6. Orihime'nin olmaması llginç Kagura'yı sevmeyip onu mu seviyorlarmış yani :D bide diğerlerini anlayabiliyorum ama 1-5-6 ve 9. sıradaki karakterlerin nesini sinir bozucu bulmuşlar merak ettim
  7. Tensai-san

Hikayesi En Derin Olan Animeler

Durarara ve Code geass de listede olabilirmiş bence bide Boku dake ga inai machi'de tamam konu derinliği var ama listedeki diğer 4 seriden az olduğunu düşünüyorum 1.olmasında son zamanlarda çıkması etkili olmuş gibi gözüküyor
  8. Tensai-san

Anime İstek ve Önerileri

Kiseijuu, Darker than black, Dansai bunri no crime edge
  9. Tensai-san

Sizce En İyi "Gotik-Fantasy-Korku" Animesi

anime olarak Kiseijuu, Claymore, Darker than black ve şu an yayınlanan Re:zero beğendiğim dark fantasy serilerinden onun dışında Tokyo ghoul ve Berserk'in mangası sağlamdır baya (animelerini izlemenize gerek yok hatta izlemeseniz daha iyi :D) ve son olarak animesinde de bi miktar olsada Overlord'un light novel'ı baya kanlı vahşetlidir türü sevenlere duyurulur
  10. Tensai-san

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim (daha bitirmedim gerçi :D ) alttaki arkadaş guilty crown'u izlemiş mi?
  11. valla Tokyo ghoul'u yapan studio pierrot'un bırak özür dilemeyi anime yapmayı bırakması lazım anca bu kadar kötü yapabilirlerdi animeyi umarım 3.sezon yapıp seriye daha fazla hakaret etmezler onun dışında rosario to vampire'ın mangası çok güzelken animesi tam bi fiyaskoydu hikayeyi umursamayıp full ecchi'ye odaklanarak batırdılar seriyi ve bu ikisi kadar kötü olmasa da danmachi'nin adaptasyonu çok yüzeyseldi fazla kitap işlemek için baya detayı atladılar edit:ayrıca şimdi gördüm de kiseijuu ne alaka ya mangasını okumuş biri olarak söylüyorum atlanan bazı yerler olsada çok güzel adapte ettiler bence olacakları bilmeme rağmen yinede zevkle izlemiştim müzikleri olsun animasyonu olsun 10 numara seriydi
  12. Tensai-san

( 14 / 12+ ) Tokyo Ghoul √A

mangadan o kadar saptılar ki şimdi mangaya bağlı kalmak isteseler bile nasıl bağlayacaklar hikayeyi o ayrı bi konu :D bide aslında mangada 89. bölüm çıktı en son yani 12 anime bölümü rahat çıkar ama yine hoplaya zıplaya giderlerse yetmeyebilir tabi :D
  13. Fate stay night - Archer
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.