Jump to content

h3n4

Üyeler
  • İçerik sayısı

200
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne h3n4 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. D. Gray Man 17 Temmuzda geri mi dönüyormuş? Şu an aşırı mutluluktan ölebilirim :D

2. Gece bile bu kadar sıcak olmayı nasıl başarıyorsun Adana.

3. Bütlere kalmamanın verdiği sevinçle sokaklarda koşasım var :D :D

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ah ah Hiç bütsüz bir dönemim olmadı. :(

2. h3n4

h3n4

ben hep son anda kurtuluyorum :D

4. Vizelerin bugün sonunda bitmesi ile izleyemediğim tüm anime bölümlerini izleyeceğim derken neden elektrik kesintisi ? o_O

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

On numara cümle kurmuşsun yanız 3 kez okudum o derece. :D

2. osubusu

osubusu

bütün günüm boştu seri bitirme günü ilan etmiştim -_-

5. Böyle vize mi olur ya biyoistatikçiye getsuga tenshou deyip saldırasım var..

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Omg biyoistatistik :S Allah kurtarsın.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Vize için erken değil mi o.O Bizimkilere 1-2 hafta daha var.Kolay gelsin bu arada

3. h3n4

h3n4

Teşekkürler ikinize de :D Bizim üniversite özel üretim o yüzden tüm Türkiye'den erken yapıyorlar sınavları :S

6. Yeni Kaneki ve Kirito'lu telefon kaplarım vizelerden önce ilaç gibi geldiler :D https://instagram.com/p/0Vehpep9aB/?taken-by=henadzmn

7. Kaldığım yurt bana sevgililer günü için çikolata veriyor o kadar mı yalnızım ben :D :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

yaklaşık on yıl öncenin bugünü bana aşk mektupu yazmışlardı şimdi cevap yazsam mı acaba hahaha... neyse -.-

3. kata silvia

kata silvia

sen burda mısın ahalden

4. h3n4
  8. Sabah 8.30'da lab dersi ile başlayıp günü anca bitirebildim. Üniversiteden soğudum resmen.

9. Nanatsu no Taizai'nin mangasının son bölümünde kim uyandı öyle abi derken :D

10. Sonunda laptopum tamirden geldi tamirciyle kanka olduk artık benden çok adamda :D

1. kata silvia

kata silvia

bende tablet tamiri sonucunda kanka oldum

2. orewakimida

orewakimida

ben dedemlen kankayim 7, 24 onda bide ne yaptığını bilsem :D

3. h3n4

h3n4

Artık gide gele arkadaş oluyorsun ister istemez :D Yalnız 96_neko cidden dedeler normalde bilgisayarla da ilgilenmezler senin dedene bravo :)

11. Non vixit nor Non vivid..

12. Anime bile izleyemiyorum artık okul yüzünden depresyona mı girdim nedir?

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Oda bişeymi okul yüzünden ben dün anime topluluğunun ilk anime gösterimine gidemedim.

2. Strix.

Strix.

kanla yazılmış bir yazı gelir aklıma '' OKUL '' :D

13. Totsugami, Nanatsu no Taizai, Godly Bells ve Horimiya'nın yeni chapter'ları gelmiş çok mutlu oldum

14. Psycho-Pass 'in op.'u yine Ling Tosite Sigure 'den anime ile uyumu süper adamlar işi biliyor :)

15. Kaneki'nin durumu Unknown da eğer öldüyse yeni başlayan mangayı hiç okumayayım ben ölmesin Kaneki lan.

2. Sina

Sina

Bende öyle düşünüyorum da, biraz da ara vermek lazım Kaneki'ye. Böyle takılsın biraz birşey olmaz. Ne çok çekti, o çektikçe biz de çok çektik :D Bakalım yeni serinin gidişatı bu sefer mutlu olabilecek mi...Kolay gelsin ve eğlenmeler okumanda :D

16. 'Sensei ni yourushiku na!' Hatırlayınca bir daha izleyesi geliyor insanın.

17. Japonca özel ders veren hocayı da bulmuşken kaçmaz tabi bu fırsat :D

2. h3n4

h3n4

Mutluluk demek :)

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Benimki de huzur veren demek memnun oldum mutluluk :3

4. h3n4

h3n4

Bende memnun oldum :)

18. Nanatsu no Taizai 'nin 1. bölümünün geldiğini görmemle sandalyeden zıplamam aynı anda oldu mangasını okusamda animesini izlemek ayrı keyif :)

19. Sonunda Log Horizon 2 geldi resmen bayram hediyesi :)

20. Hazır yemeklerden sonra ev yemeği yemek ne kadar da güzelmiş :D İnsanın geri üniversiteye dönesi kalmıyor :D

2. Shotdown

Shotdown

Teşekkürler sabah 8 bucukta korktugum dişçi amcaya gidecem :) Şu diş ağrılarım bir bitsin o makarnaların,hazır çorbaların,peynir zeytin ekmeklerin acısını çıkarıcam :P

3. h3n4

h3n4

Hemen hallolur umarım korkuyorsan bir de :D Çıkar kesinlikle en sevdiğin yemekleri anne elinden yeme imkanını kaçırma :D

4. Shotdown

Shotdown

Acısından falan değilde o 2 metrelik iğneyi çıkartıyorlar ya işte o an hayatım film şeridi gibi geçiyor,biraz iğne fobim var'da :) o imkan kaçırılmaz da,Üni'ye ilk gittiğim zamanlar güzeldi geldigimde tüm nazımı çekiyorlardı,şimdi alıştılar :/

21. Aklıma geldin yine seni andım Katsuro Hoshino ablacığım senin çektirdiğin zulümü kimse çektirmedi bana ölürken gözüm açık giderim senin yüzünden bu gidişle.

22. What is truth?

2. h3n4

h3n4

Ağır oldu :D

3. Shotdown

Shotdown

pinky finger to hit the corner of the bed :/

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

ay dont sipik ingiliş , çevirmen çağırın

23. Tokyo Ghoul'un bir bölümünü 3 kez izleme kapasitesine sahibim :D Meraktan bekleyemeyip RAW, ardından ingilizce ardından türkçe olarak :D

1. free word

free word

ingilizce izledikten sonra türkçeyi izleme nedenim çeviremediğim yerleri anlamak benim abla aam sen baya abartmışsın :P

2. h3n4

h3n4

iyi yapıyormuşsun :) Bence de abartıyorum ama bölümü görünce dayanamayıp izliyorum :D

24. Türkanimede günün animesini Darker Than Black yapmışlar görünce nasıl duygulandım bir daha üzüldüm ya.

2. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Ha umarım dediğimi de yanlış anlamamışsındır sadece nasıl işlediğinden bahsettim. Saat 00.00 da otomatik olarak mevcut serilerden birisi seçiliyor. Bazen çevirisi bitmemişler de oluyor.

3. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Saat 00.00 da otomatik olarak mevcut serilerden birisi seçiliyor. Bazen çevirisi bitmemişler de oluyor.

4. h3n4

h3n4

yok biri yaptı manasında değildi hani o anime olmuş manasında kullandım o sözü :)

25. Annenden gizli söylediğin pizzanın ilk dilimini yerken annenin eve gelip seni basması. Yok böyle bir acı gitti pizzam :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.